10 найпопулярніших додатків на Android за всю історію

Без смартфона зараз складно уявити своє життя, а цікаві програми для Андроїд представляють такий калейдоскоп, що можна загубитися. У цій статті ми наведемо десятку найбільш популярних програм, які варто завантажити прямо зараз, якщо у вас їх ще немає.

1. Facebook –лідер скачувань. Якщо у вас смартфон, скачати програми для Аndroid, а саме Фейсбук, просто життєва необхідність. Він має всі важливі опції, окремі з яких виділені в самостійні програми. Так, повідомлення перейшли у Facebook Messenger.

Facebook

2. YouTube – додаток для перегляду відеороликів з однойменного сервісу.

Youtube

3. Google Maps — ще один варіант з розряду цікаві додатки для Аndroid, який допоможе виявити шукані об’єкти або адреси, прокласти шлях до місця призначення, визначити своє географічне положення.

Google Maps

4. Google Chrome – швидкісний і безпечний браузер, завдяки чому він все грунтовніше затверджується на ринку.

Google Chrome

5. WhatsApp Messenger – один з варіантів програми для Аndroid, заснований на швидких повідомлень. З 2014 р. належить Facebook.

WhatsApp Messenger

6. Facebook Messenger – з таким додатком ви відправляєте SMS, при цьому не платите за кожне повідомлення.

Facebook Messenger

7. Instagram – сервіс для розваги на Андроїд, де ви зможете легко обмінюватися відео та фото. Програма дозволяє застосовувати до подібних файлів фільтри та редагування, публікувати в інших соцмережах.

Instagram

8. Viber – месенджер з групи мобільні додатки, за допомогою якого можна зателефонувати або надіслати повідомлення безкоштовно іншим користувачам сервісу.

Viber

9. Skype – сервіс миттєвих повідомлень, голосового зв’язку і відеодзвінків. Також з його допомогою ви зможете подзвонити на мобільний телефон або відправити SMS.

Skype

10. Twitter – популярний продукт серед додатків мікроблогів, де можна писати невеликі замітки на власній стрічці новин. Це додаток також входить в ТОП 10 найпопулярніших додатків на Андроїд. Хочете бути в курсі ваших новин, підписуються на створену вами стрічку.

Twitter

Важливо, що скачати цікаві програми на Android, згадані вище, можна абсолютно безкоштовно. Завантажуйте, встановлюйте, завжди будьте в курсі того, що відбувається, сервіс Мої Поради буде і далі робити для вас корисні добірки! Якщо у ваших близьких і друзів є Айфон, тоді прочитайте і розкажіть їм про статті 10 найпопулярніших додатків на IOS за всю історію, а якщо телефон на Windows, розкажіть їм про статті 10 найпопулярніших додатків на Windows Phone за всю історію, щоб вони були в курсі і собі їх встановили )))

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *