5 найкрасивіших порід котів у світі: вибери собі домашнього улюбленця

Ви вирішили обзавестися домашнім вихованцем, і ваш вибір припав на кота? Не дивуйтеся, наскільки гарні коти бувають, а часом і вельми незвичайні. Ця п’ятірка найкрасивіших кішок, можливо, допоможе вам з вибором. Візьміть собі нового вихованця, який стане вашим другом і буде радувати кожен день.

  1. Сибірський кіт — самий красивий кіт у світі за результатами різноманітних рейтингів. Представники «сибіряків» напевно попадуться вам першими при пошуку фото красивих котів, адже це дійсно самий красивий кіт серед багатьох порід. Крім того, ці коти є дуже ласкавими домашніми вихованцями. Вони рухливі, грайливі, добре ладнають з собаками.

  1. Британські короткошерсті – коти з гарними очима і густої, мов щітка, шерсткою. На думку багатьох наших співвітчизників – це найкрасивіші коти в світі, фото їхніх милих мордочок тому підтвердження. Ця порода стає все більш популярною в нашому регіоні. Ці кішки міцні і витривалі, добре переносять самотність, тому добре підійдуть для особливо зайнятих людей.

  1. Хлопець — дуже гарний кіт, з шерстю середньої довжини. Звідси і назва кішки. У перекладі воно означає «ганчір’я лялька». М’які та лагідні, дуже віддані кішки. Вони настільки добрі, що не вміють захищатися, тому відразу ховаються в разі небезпеки. На відміну від багатьох кішок, вони часто ходять слідом за господарем.

  1. Бурмилла також представляє найкрасивіші породи котів і є досить своєрідною, так як походить від схрещування бурми і шиншили. Всі ми напевно знаємо, як вона виглядає, тільки далеко не всі знають її правильна назва. Ці кішки спокійні і миролюбні з іншими кішками, неревнивы.

  1. Екзотична короткошерста кішка завершує ТОП-5 найкрасивіші коти, фото цих милих істот зачарує кожного, кому воно попадеться в руки. Порода виведена при схрещуванні американської і перської кішок. Представники цієї породи моторні і грайливі, із спокійним, врівноваженим характером.

Ми перерахували лише деякі красиві породи котів, хоча представники всіх порід кішок по-своєму красиві. Яка кішка виявиться наймилішою для вас, вирішувати тільки вам і вашому серцю. Готові завести собі кошеня чи він у вас вже є? )))

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *