5 природних способів поліпшення самопочуття

Скільки часу Ви проводите на природі? В даний час більшість моментів ми проводимо в чотирьох стінах, так що немає нічого дивного в тому, що ми забули про переваги перебування на свіжому повітрі. Настав час, щоб змінити це! Є багато способів, щоб повернутися в лоно природи, які Ви можете спробувати і спостерігати за їх впливом на здоров’я.

Зелений світ. Дослідження показали, що люди, регулярно відпочиваючі на відкрий природі, мають на 24% менше випадків захворювання, ніж ті, хто не має або не реалізує таку можливість. Також пацієнти лікарень, які знаходяться в палатах з видом на дерева, вимагають менше ліків і швидше одужують. Рослини в полі зору в будинку або на вулиці дадуть схожий ефект.

Вийти з дітьми на вулицю. Існує думка, що безліч випадків діагностованого синдрому дефіциту уваги і гіперактивності і фобій у дітей може бути пов’язано зі зменшенням кількості годин, які вони проводять на свіжому повітрі. Прості речі, такі як відчуття вітру у волоссі і спостереження за мурашок, допомагають залучити дітей і вчать їх, як насолоджуватися моментом.

Вийти з спортивного залу. Дослідження показують, що біг на свіжому повітрі не тільки збільшує рівень енергії, але також зміцнює м’язи в області нижніх кінцівок, які при заняттях на тренажерах ніколи не зміцніють. Біг по м’якій поверхні, і особливо по піску, допомагає зміцнити нижні групи м’язів ніг і запобігти травми.

шлях. Дослідження літніх людей показали, що тривалий відвідування парку знижує кров’яний тиск ефективніше, ніж візит до лікаря. Згідно з дослідженням, літні люди, що проживають неподалік від лісових масивів, живуть помітно довше.

Виклики природи. Чим більше завдань ставить Вам природа, будь то скелелазіння, катання на лижах або спуск по крутій горі, тим більше переваг для здоров’я. Така форма проведення часу допомагає знайти упевненість в собі, підвищити самооцінку і налагодити духовні зв’язки зі світом.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *