8 видів найкрутішого електротранспорту, який вже доступний і нам

Сучасні види транспорту кардинально відрізняються від усього звичного, розробленого за останні сто років. Зараз в моді – ергономічні і практичні електрокари, легкі минибайки, модернізовані версії самокатів, скутерів та інших подібних пристроїв. Цікавитеся останніми розробками і новітніми технологіями? В такому випадку, читайте нашу добірку з топ-8 геніальних девайсів!

№1 Гироборды

За своїм зовнішнім виглядом нагадує ілюстрації з фантастичних книг. Це дуже компактна платформа, призначена для пересування по місту. Вона діє за рахунок принципу динамічного балансування при електродвигуні, дозволяючи змінювати швидкість (до 15 км/год) і напрям за допомогою рухів тіла. Управління гиробордом – процес неймовірно простий, інтуїтивно зрозумілий. І, що важливо, це розробка – не тільки крута іграшка, а і дійсно функціональне робоче засіб. Демонстрація інноваційної моделі на ролику з YouTube:

Як показує недовгий (і при цьому вражаючий!) досвід цього електротранспорту – саме за ним і буде майбутнє! А тому діліться записом з друзями, не забувайте ставити свої оцінки і пишіть свої коментарі, а що ви б хотіли придбати вже в цьому році? ??

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *