Аквафор фільтри для води

Життя в сучасному світі диктує людині свої умови в усьому. Якість водопровідної рідини в мегаполісах залишає бажати кращого. У неї практично завжди додають різні очисники, що впливає і на смак, і на властивості. Якщо ж система очищення міського водопроводу давно не модернізувалася, вживати воду, що ллється з крана, може бути просто небезпечно.

У такій ситуації мешканці роблять вибір на користь технологій, які легко можна застосовувати в умовах квартири. Багато жителів країни вважали за краще вибрати установки Аквафор. Фільтри для води випускаються в різних варіантах, що робить їх використання зручним і простим.

Очищення води в квартирі: чому це важливо

Головна причина, яка спонукає людей купувати подібні системи – низька якість питної рідини. У міській водопровід вона надходить з річок або інших водойм, які складно назвати чистими. Навіть з урахуванням використання технологій очищення її не варто вживати в тому вигляді, в якому вона надходить в кран. Попередньо її слід очищати від:

 • небезпечних хімічних сполук;
 • мінеральних солей і металів;
 • органіки;
 • вірусів і бактерій;
 • зайвих запахів і ін.

У міських умовах позбутися небезпечних речовин можна тільки шляхом установки спеціалізованого обладнання. Фірма Аквафор пропонує численні варіанти. Розроблено способи для очищення в один або кілька етапів.

Фільтри під мийку: особливості та переваги

Найбільш затребувані у жителів великих населених пунктів пристрою, які встановлюють під мийку. Головний плюс – висока ступінь фільтрації. Устаткування позбавить рідина від всіх шкідливих речовин і потенційно небезпечних мікроорганізмів. При цьому вони досить швидко працюють і довго служать. До мінусів часто відносять великі габарити конструкції і відносно високу ціну.

Різновиди і типи фільтрів під мийку з окремим краном

На ринку існують 2 основних типи пристроїв:

 • проточні (сорбційні);
 • системи зворотного осмосу.

У кожного з цих видів є свої плюси і характеристики. Стандартний проточний очищає в кілька етапів. Використовуються картриджі різних типів, кожен з яких призначений для видалення певних речовин.

Обратноосмотичні системи фільтрують краще, однак коштують приблизно в два рази дорожче проточних.

Переваги фільтрів Аквафор

Фірма Аквафор представлена ​​на ринку з 1992 року. Вона випускає різноманітні пристрої, які відрізняються як за своїми характеристиками, так і за ціною. Для виробництва обладнання використовують власні розробки. Найбільш затребувані з них:

 • волокно Аквальон;
 • карбонлок (дрібні гранули активованого вугілля);
 • мембрани з полого волокна.

До головним науковим досягненням фірма відносить розробку запатентованого волокна Аквальон. Воно працює за принципом зв’язки іонів металів. На відміну від інших аналогів волокно більш активно зв’язує важкі метали, навіть за умови підвищеної жорсткості. Крім того, Аквальон обробляється сріблом, що додатково знезаражує розчин.

Ще однією власною технологією є застосування дрібногранульований активованого вугілля. Сорбент досить добре зарекомендував себе в області очищення від сторонніх домішок. Фахівці Аквафор змішують гранули вугілля з гранулами поліетилену. В результаті утворюється змішаний тип блоків, який отримав назву «карбонлок». До недоліків обладнання відносять лише необхідність частої заміни комплектуючих, оскільки вони швидко забиваються.

Іншим сорбентом, який використовують в очисної технології, є мембрани з полого волокна. Вони являють собою тонкі труби з пористими стінками, що затримують різні види домішок, починаючи від металів, закінчуючи бактеріями. Термін служби обладнання довше, ніж при використанні картриджів з вугілля.

Окремо розглядається технологія зворотного осмосу. Сьогодні це один з найбільш ефективних методів видалення забруднень.

Переваги фільтрів під мийку для очищення води будинки

Люди вибирають багатоступеневу технологію фільтрації за високу ефективність. При використанні обладнання, яке встановлюється під мийку, з рідини можна видалити практично всі шкідливі домішки. До того ж, подібна технологія забезпечує високий рівень виробництва, чого складно домогтися при використанні стандартної фільтрації.

Як вибрати фільтр для води під мийку

Щоб правильно підібрати необхідне обладнання, слід враховувати кілька параметрів:

 • якість очищення;
 • необхідна продуктивність;
 • термін зносу картриджів.

Оптимальний набір модулів фільтрів під мийку

В першу чергу необхідно орієнтуватися на показники рідини, яка йде з крана. Найкраще перед покупкою здати її на аналізи в лабораторію. Результати підкажуть, від яких домішок необхідний захист.

Якщо вода дуже жорстка, слід розглянути спеціалізовану техніку, яка бореться саме з цією проблемою. Звичайна буде швидко забиватися, і касети доведеться часто міняти. Найкраще з жорсткістю справляються системи зворотного осмосу, хоча вони і є найбільш дорогими. Щоб впоратися з забрудненнями середнього ступеня, підійдуть класичні методи.

Наявність окремого крана питної води

Одним з головних переваг установки обладнання під мийку є наявність окремого крана. Він виводиться додатково і дозволяє заощадити на подальшій експлуатації. Клієнт може використовувати очищену рідину тільки для пиття і приготування їжі. При цьому вистачатиме на довше міняти комплектуючі.

Моделі фільтрів Аквафор для очищення води в квартирі

Компанія сьогодні випускає кілька основних моделей, що відрізняються за складністю устаткування і вартості:

 • глечики часто застосовують в умовах звичайної квартири. Коштують вони недорого. Мінус – низька продуктивність;
 • технології з установкою під мийку очищають найкраще. Серед недоліків – висока вартість, необхідність постійної заміни комплектуючих, великі габарити;
 • фільтри попереднього очищення. Це установки, які фільтрують всю рідину, що надходить в будинок або в квартиру. Видаляють стандартні домішки, але не всі. Тому питну воду слід фільтрувати ще раз.

Всі представлені моделі забезпечують захист від стандартних домішок. Однак можлива установка обладнання, яке підходить для конкретного типу місцевості. Наприклад, часто вибирають пристрої з функцією захисту від хвороботворних мікроорганізмів або хлору, пом’якшення або мінералізації. Якщо в чайнику постійно утворюється накип, слід віддати перевагу системі, яка бореться з жорсткістю. Якщо ж водопровідна мережа населеного пункту зношена і практично не фільтрує рідина, варто потурбуватися придбанням професійного обладнання.

Фільтри для питної води зі змінними модулями

Класичні установки, в них представлений картридж для очищення води. Аквафор пропонує кілька моделей, які зазвичай встановлюються в квартирах.

Фільтри для води під мийку

Пристрої з цієї серії представлені численними моделями. Їх головна перевага – багатоступенева фільтрація, яка допомагає позбутися не тільки від небезпечних металів, а й від вірусів, бактерій, мінеральних солей. Підходять для позбавлення від жорсткості.

Найчастіше моделі оснащені невеликим баком, накопичують очищену рідину. Це дозволяє відразу отримати доступ до чистого розчину, не чекаючи, поки він буде відфільтрований. Установки монтуються під мийкою і не псують зовнішній вигляд кухні.

Подібні пристрої вимагають приватної заміни комплектуючих, оскільки касети забиваються і можуть гірше фільтрувати. В середньому ресурс зносу картриджів становить 10 тис. Л.

Фільтри-глечики Аквафор

Цей вид найбільш поширений. Являє собою глечик середнім об’ємом 3 – 4 л. Має додатковий резервуар, в який заливається рідина. Вона проходить через змінний очисний картридж. Касету доводиться досить часто міняти – в середньому раз на місяць.

Представлені картриджі, які позбавляють від стандартного набору домішок, а також касети, адаптовані при підвищеній жорсткості, надмірному вмісті заліза та ін.

До переваг відносять невисоку вартість, зручність застосування і компактність. Однак подібні системи не можуть захистити від усіх небезпечних речовин, до того ж їх продуктивність вкрай мала і вони погано справляються з накипом.

Побутові фільтри для очищення води насадки на кран

Ще один різновид очисної установки, яка виконана у вигляді спеціальної насадки. Пропускна і захисна здатність вище, ніж у глечиків. Зручність застосування в тому, що подібні системи легко можна взяти з собою в поїздку. Їх не потрібно підключати, досить просто встановити на кран за допомогою перехідника. Зробити це можна навіть без залучення фахівця.

Зазвичай пристрої розміщуються під мийкою і займають небагато місця. Передбачені 7 різних варіантів.

Краща модель фільтра Аквафор для квартири

Вибір найкращого способу фільтрації в більшості випадків залежить від фінансових можливостей власника житла. Якщо кошти дозволяють, фахівці рекомендують провести лабораторне дослідження. Воно визначить, яка ступінь очищення потрібна в конкретному випадку. Залежно від показників водопровідної рідини підбирається очисна установка. Якщо бюджет обмежений, завжди можна придбати стандартний глечик, який очистить воду від стандартних домішок.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *