Атолл система очищення води

Міські жителі в силу сучасних умов постійно стикаються зі зниженням якості питної води. Водопровідні мережі доставляють воду до споживача по багатокілометрових трубах покритим іржею, і вона не завжди безпечна для вживання. Атолл – система очищення води, при установці в квартирі, зможе повернути воді з крана смак і чистоту і запобігти небажаним наслідкам.

особливості системи

Вся продукція вітчизняної корпорації «Русфільтр» відповідає чинним нормам безпеки і вимогам державної стандартизації за якістю. Надійність засвідчується перевіркою повної герметичності всіх виробів, що виробляються на підприємстві.

У виробництві застосовуються матеріали та комплектуючі відомих світових брендів, що дозволяє не сумніватися в кінцевому якості продукції.

Вода очищається методом зворотного осмосу, який перевірений часом і визнається найбільш якісним. В результаті виходить пройшла очищення на молекулярному рівні, справжня чиста вода.

Особливістю фільтрів є конструкція, продумана до найдрібніших деталей, що дозволяє забезпечити зручний монтаж і простоту в обслуговуванні. Швидкознімні з’єднання фільтрів дозволяють відмовитися від спеціальних інструментів під час зміни картриджів.

Приємний естетичний вигляд крана і корпусів фільтра прекрасно впишеться в будь-який дизайн.

Система зворотного осмосу

Метод використаний для очищення, запозичений у природи і заслужив велику популярність. Головним очищує елементом при цьому способі є мембрана, а не вугільний фільтр. Сітка з дрібними осередками пропускає молекули води і кисню відсіваючи абсолютно всі різновиди забруднень.

Питні проточні фільтри Атолл

Мембрана розподіляє надходить потік на дві частини. Один проходить через мембрану, збагачується киснем і потрапляє в питної кран. Другий використовується для промивання мембрани від забруднень, отриманих в процесі очищення і безпосередньо йде в каналізаційну систему. Це дозволяє своєчасно видаляти відфільтровані забруднення своєчасно очищаючи і продовжуючи термін експлуатації мембрани. В результаті споживач отримує свіжу чисту воду, не відрізняється за якістю від джерельної.

конструкція фільтрів

Система очищення атол пропонує різні моделі систем зворотного осмосу і побутових питних фільтрів. До кожного виробу додається детальна інструкція, досконально описує особливості конструкції і монтажу. Головною відмінною рисою фільтрів Атолл для очищення води вважається швидкість установки і заміни витратних компонентів. Це полегшує сервісне обслуговування і дозволяє замінити картридж самостійно.

підключення

З’єднувальні елементи фільтрів мають різне забарвлення, що дозволяє уникнути помилок при монтажі. Змінні очисні картриджі цієї системи широко поширені і їх придбання не стане проблемою. Щоб уникнути помилок при заміні картриджів, додаються таблиці по сумісності картриджів для різних моделей фільтрів.

Ресурс змінних елементів

Істотним фактором для забезпечення якісного очищення і правильного процесу фільтрації в системі є своєчасна зміна витратних елементів. Рекомендується зробити позначку в календарі про необхідність замінити очисні картриджі. У разі затримки є ризик отримання води неналежної якості.

Обсяг рідини, що очищається одним картриджем становить 30000 л, проте навіть при меншій витраті рекомендується його замінити після півроку експлуатації. Мембрану необхідно міняти один раз в 2 роки або після очищення 120 тис. Л.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *