Авіафобія – як подолати страх перед польотами

Першим кроком для подолання авиафобии – це розширення своїх знань про правила функціонування літаків та повітряних процедур, що діють на борту. Іншими словами, для того, щоб подолати страх перед польотами, спочатку потрібно перевірити всі факти і міфи, які з цим пов’язані.

Не підходьте до емоційно катастроф літаків

Коли ви вже добре вивчили сферу повітряних перевезень, ви повинні навчитися більш раціонально підходити до катастроф літаків. Подорож будь-яким засобом транспортування піддає нас небезпеки. Пам’ятайте, однак, що літак – це дуже розумна машина, створена людьми і для людей.

Ігноруйте повідомлення про аварії літаків і не дивіться відео даного типу, не вірте кожної деталі події, які повідомляють ЗМІ. Адже абсолютна більшість літаків приземляється благополучно, але про навряд чи ви почуєте по радіо або телебаченню.

Спостерігайте за літаками

Якщо знання про безпеку літаків, не задовольняють вашу фантазію, ви завжди можете самостійно вивчити поведінку літаків. Для цього достатньо вирушити в аеропорт, в аероклуб і спокійно спостерігати з землі старти і посадки літаків.

Розслабтеся під час польоту

У боротьбі з авіафобія фахівці рекомендують використовувати техніки релаксації. Розслаблююча музика, цікава книга або кросворди ефективно зменшать ваш страх в літаку. Уникайте кавою – кофеїн стимулює нерви. Над кожним кріслом знаходиться вентилятор, завдяки якому весь політ можна дихати свіжим повітрям. У хвилини слабкості зробіть кілька глибоких вдихів животом.

Авиафобию можна лікувати таблетками

Якщо страх польоту перетворюється паніку, яка повністю охоплює твій розум, то вам слід звернутися до фахівця. Психолог проведе з вами бесіду, на підставі якої визначить, призначити терапію або виписати лікарські препарати.

Пам’ятайте, однак, що лікарська терапія – це крайня міра. Спочатку спробуйте подолати страх перед польотами вище переліченими способами.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *