Чому мухи кусаються восени: дізнайтеся цікаві факти і способи захисту від них

Думаю, багато з вас стикалися з такою проблемою, як осінні мухи. Задаючи питання – чому мухи кусаються восени, багато хто думають, що це ті ж мухи, які переслідують нас влітку. Не варто помилятися. Існує велика різноманітність видом мух. Восени збільшується кількість кровосисних мух-жигалок. Саме вони не дають нам спокою своїми постійними укусами. Давайте разом розберемося в причинах такої поведінки мух і методах боротьби з ними.


Питання – чому мухи восени починають кусатися, стає вельми актуальним по закінченню літа. Мухи-жигалки – це не прості комахи. Вони харчуються кров’ю тварин. Як правило, тваринами вони не обходяться. Після літнього тепла настає їх активна пора, тому мухи кусають осінь, при чому часто і боляче. На відміну від простих мух, жигалки мають більш жорсткий хоботок, який дозволяє їм прокушувати товсту шкіру тварин. Якщо вас запитають, чи кусаються мухи восени, сміливо можете оперувати даними фактами.

Давайте розберемося, що робити, якщо кусають мухи восени? Є кілька способів, як запобігти цей неприємний процес.

1. Питання – як захистити себе від мух, має досить просту відповідь. Необхідно запобігти потраплянню мух в житлове приміщення. Для цього використовуйте москітні сітки на вікна та двері. Можна повісити дрібну тюль або гардину.

2. Розберемося, що відлякує мух від людей. В побутових магазинах можна знайти велику кількість засобів для відлякування мух: пастки, клейкі стрічки, спреї, фумігатори. Такі методи підійдуть для житлового приміщення та відкритого ділянки.

3. Є спосіб, який відповідає на питання – як відлякати мух від себе і дітей. Полювання з мухобійкою. Втім, це не самий ефективний спосіб боротьби.

4. Існує велика кількість хімікатів, якими можна обробляти відходи і стійла. Це допомагає позбутися від яєць, личинок і дорослих мух.

Не поспішайте бити тривогу, якщо вас вкусила муха-жигалка! Рішенням проблеми – що робити після укусу мухи, буде медикаменти. Обробіть укус антисептичними засобами: розчином фукорцина або йоду. Укуси мух-жигалок неприємні, але зовсім не небезпечні для здоров’я людини.

А ще подивіться ось цей добрий мультик з Youtube на тему того, як можна позбутися від мух. Він нас улыбнул і вам впевнені теж сподобається ??

Якщо вам сподобалася інформація, ставте позитивні оцінки. Діліться своїм досвідом в коментарях і робіть репости!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *