Чому татуаж брів і губ насправді не подобається чоловікам

Ви стикаєтеся з тим, що багатьом не подобається татуаж брів, що робити не знаєте і причин цього також зрозуміти не можете? Ми постаралися найбільш всебічно розглянути це питання! Дізнайтеся, чому чоловікам не подобається перманентний макіяж!


3 причини не робити татуаж брів і губ

1. Незворотність.

Прибрати татуаж губ, брів або стрілок самостійно просто неможливо. Якщо при роботі майстер помилиться або зробить форму, яка візуально зіпсує ваше обличчя, триматися вона буде від кількох місяців до кількох років.

2. Штучність і старомодність.

В моді зараз натуральність у всіх її проявах. Епоха брів-ниточок канула в лету, а тому ви ризикуєте виглядати досить комічно. А вже широкі брови за такою технологією виходять і зовсім непривабливими.

3. Процес.

Багатьох цікавить, що роблять татуаж брів в салонах. Це – тату-машинка. Для стійкості фарба вводиться на 0,5-1 мм в шкіру. Задоволення в процедурі мало, це досить болісно.

Чому перманентний макіяж не подобається чоловікам

Цей вид корекції рис обличчя не подобається чоловікам за його неприродності. Адже що таке татуаж брів або губ? Це нанесення стійкої фарби одного кольору. У підсумку особа починає виглядати як у Барбі – ляльково, іграшково, але ніяк не миловидно. Саме тому представники сильної статі завжди закликають своїх дам: не треба робити подібні процедури! Прекрасним можна бути і без них.

Всупереч думці багатьох дівчат, саме природна краса цінується в першу чергу. Ваші риси обличчя можуть бути не досконалі, так, але вони однозначно краще намальованих. А тому не можна робити перманентний макіяж при бажанні виглядати красиво – це просто не допоможе!

Чим шкідливий татуаж брів

Важливо, що не варто робити татуаж брів людям з чутливою шкірою. В результаті ви можете отримати грандіозне роздратування на половину особи, яка точно не додасть вам привабливості. І не варто робити татуаж губ з тієї ж причини.

Вам здається, що чоловікам не подобається ваше «бліде», «ніяке» особа? Ні в якому разі не робіть татуаж губ з-за цього! Домогтися необхідного результату можна більш щадними методами, наприклад, звичайною косметикою. Знайте, що ваш обранець оцінить свіже і чисте обличчя краще, ніж перманентний малюнок, а тому не робіть татуаж брів зопалу!

У цілому ця методика досить непередбачувана. Деякі скаржаться, що не тримається татуаж брів, у інших він не сходив більше 5 років. Любіть себе, удосконалюйтеся і залиште «штучні» особи лялькам! Інакше незабаром ви помітите, що після татуажу не ростуть брови, що робити в цій ситуації вам не підкажуть навіть найбільш видні фахівці.

А як ви ставитеся до подібних «рецептами краси»? Пишіть свою думку в коментарях і залучайте до обговорення друзів! Ще дізнайтеся про самі модні тіні для твоїх очей прямо зараз!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *