Чим годувати птахів у період великих морозів

Де повісити годівничку для птахів і що туди покласти? Потребують птахи взимку у воді? На ці та інші запитання ми відповімо в статті.

Щоб забезпечити собі компанію з птахів на балконі або в саду, настав час встановити годівницю. Вона буде тяжінням не тільки для наших співочих друзів, але і для дітей. Пам’ятайте, однак, що годівлі птахів не може бути миттєвим капризом. Якщо птахи звикнуть до ваших підкормкам, то вони будуть кожен день сидіти біля порожній годівниці і чекати нової порції, а дрібні птахи (синиці, чечітки, горобці тощо), несъевшие за день і зернятка, в наступну ж ніч загинуть.

Годівницю розміщуйте в такому місці, де птахи будуть захищені від посягань хижаків – особливо кішок. Краще всього повісити її на значній висоті, наприклад, на засохлих гілках дерев.

Як годувати птахів

Ви можете покласти тертий хліб, посипати крупу або чищених горіхів і нелущенных насіння соняшнику. Для синиць підвісьте шматки свіжого несолоного сала.

Годівниця повинна бути адаптована під розміри птахів, яких ми хочемо бачити і сконструйована так, щоб її можна було легко очистити від залишків їжі і пташиного гною.

За осінь зиму, у пошуках їжі, вашу міні-столову відвідають такі птахи як синиці, горобці, голуби, горлиці, чечітки, галки, ворони, сороки, дубоносы, дятли, повзики і багато інших. Особливу різноманітність пернатих гостей спостерігається при щорічній підгодівлі їх в одному і тому ж місці.

Що крім підживлення потрібно птахам

В теплі і сухі місяці птахи страждають від нестачі води. Якщо у вас в саду є ставок або фонтан, створіть птахам легкий доступ до води. Якщо у Вас немає таких пам’яток, встановимо поїлку, в якій завжди буде свіжа вода. Його функції може виконувати спеціальний тарілка або звичайний контейнер з розміщеним усередині каменем, щоб птахи могли на ньому ховатися від кішок.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *