Чим насолодитися в Мадриді – подорож по іспанській столиці

Мадрид є столицею Іспанії  розташований в центрі країни. Він має більш 3 мільйонів чоловік населення і є столицею однойменної провінції, яка представляє одне з 17 автономних співтовариств Іспанії. Для центру Мадрида характерні широкі проспекти із зеленими смугами, велика кругла площа і велику кількість чудових будівель.


Мадрид – місто музеїв. Відвідайте музей Прадо, який є одним з найвідоміших художніх музеїв в світі. Ви побачите роботи Боттічеллі, Рубенса, Босха і багатьох інших легендарних майстрів.

Поруч з центром розташовується парк Ель-Ретіро, візьміть на прокат човен і Ви будете зачаровані красою місцевої природи або просто погуляйте чудовим зеленим садах, де можна насолодитися холодним пивом і закусками з місцевих барів.

Старий місто «відправить Вас назад у часі. Тут Ви відкриєте для себе ресторан Собріно-де-Ботін або столову 18-го століття, яка згідно книзі Гіннесса найстаріша їдальня в світі.

Одна з найбільш відомих площ Мадрида – Пласа Майор, де любить збиратися місцева молодь. Це щось на зразок Вацлавській площі у Празі.

Однією з традиційних пам’яток  іспанської кориди Лас-Вентас, яка проходить з березня по грудень. Жорстоке видовище можна подивитися в районі Саламанка.

Дуже популярна у туристів вулиця Гран Віа, де кожен може насолодитися різноманітністю страв з келихом вина і поспілкуватися з місцевими жителями.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *