Дасть психотерапевт конкретне рішення проблеми

Терапевт не є лікарем. Тому ми не можемо очікувати того, що він видасть нам конкретний діагноз та точно розповість як ми повинні діяти в конкретних життєвих ситуаціях. Терапія – це процес. Під час нього ми самі повинні дійти конкретних висновків і навчитися вирішувати свої проблеми…

Як працює психотерапія

Терапевт не дає конкретних рішень. Психотерапія – це не набір правил і порад, за якими треба діяти в даній ситуації. Те, що скаже нам психотерапевт або те що ми будемо разом з ним робити тільки допоможе упорядкувати нам думки і почуття, і, насамперед, підбадьорити і підтримати в роботі над собою і своїм внутрішнім світом. Цю роботу ми повинні виконувати самі, а терапевт тільки стежить за її ходом.

, Наприклад: Якщо хтось прийде до лікаря і скаже, що, хоча він дуже любить свою дружину, вона все одно часто влаштовує істерики і скандали, то він не почує ради, що, перш ніж це станеться треба порахувати до десяти або почати ліпити горщики. Терапевт вміло задасть питання, які підштовхнуть клієнта до думок: чому так відбувається, що його дратує і що він відчуває, коли це відбувається.

У більшості психотерапевтичних практик терапевт рідко направляє на конкретне мислення, але підтримує пацієнта в пошуках суті справи. Деякі дотримуються політики, що вони будуть втручатись лише у випадку загрози для життя пацієнта, коли, наприклад, пацієнт скаже, що хоче покінчити життя самогубством.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *