Дистильована вода для пиття

Перевищення добової норми калорій, вживання смажених і борошняних продуктів, малорухливий спосіб життя – ці фактори провокують виникнення остеопорозу, гастриту із зниженою кислотністю, хвороб шкіри, холециститу і ожиріння. Щоб знизити ймовірність захворіти, вивести зі свого організму небезпечні токсини і канцерогени, використовуйте дистильовану воду для пиття, гігієнічних процедур і вмивання, дотримуйтесь принципи правильного харчування.

Що таке дистильована вода

Це звичайнісінька вода з природного джерела, водопровідного крана або колодязя, яка пройшла ретельну обробку. Її очистили від різних домішок, солей металів, мікроелементів, бактерій і вірусів. У ній відсутні:

  • важкі метали;
  • токсичні продукти;
  • органічні і неорганічні включення.

Дистильована вода широко використовується для пиття і приготування їжі, в технічних цілях. Продукт використовується для ефективного розчинення фармацевтичних препаратів. Він забезпечує тривалу роботу парогенераторна установок, оскільки ефективно запобігає відкладенню іржі всередині обладнання.

Користь від споживання дистильованої води

Проходженням процесу дистиляції обумовлюється користь дистильованої води для організму. Вона якісно очищується від сторонніх включень і домішок, набуває лікувальних властивостей. За складом вона нагадує дощову або талу воду, в організмі людини вона виконує функцію розчинника. Як потужний магніт, така водиця притягує шкідливі речовини, кінцеві продукти обміну, пов’язує їх і виводить через нирки.

Зарубіжні експерти рекомендують помірне споживання дистиляту, хоч така рідина і усуває всі патогенні мікроорганізми, які спочатку містяться в звичайній воді. Повністю переходити на дистильовану воду фахівці не радять. Це викличе негативні наслідки для організму.

Шкода дистильованої води

Якщо ви цікавитеся, чи шкідлива для звичайної людини дистильована вода, в чому полягають негативні сторони такого речовини, то зверніть увагу на такі моменти:

  • Рекомендується вживати дистилят не більш 7-10 днів, а між курсами робити перерви від 1 до 2 місяців. Якщо пити таку рідину щодня, то з організму будуть вимиватися не тільки токсичні і шкідливі речовини, а й корисні мікроелементи, в тому числі кальцій і магній.
  • Тривалий прийом води, що пройшла обробку, провокує порушення водно-електролітного обміну, патологічні перерозподілу рідини в організмі, її накопичення в окремих частинах тіла.

Такий продукт відрізняється повною відсутністю смаку, вживання дистильованої води не доставляє особливого задоволення. Звичайна вода смачніша, краще втамовує спрагу.

Приготування в домашніх умовах

Існує багато способів, які дозволяють швидко отримати дистильовану воду з використанням підручних засобів, без дорогого обладнання. Ось вони:

  • Випарювання звичайної водопровідної води, яку необхідно попередньо відстояти протягом 2-4 годин, щоб очистити її від хлору і сірководню.
  • Перетворення крапель дощу в якісний дистилят – спосіб передбачає збір дощової води в підходящу ємність, її зберігання та дотримання ряду умов.
  • Заморожування звичайної води в морозильній камері або на вулиці, розморожування отриманого льоду при кімнатній температурі. Це найпопулярніший метод.
  • Отримання дистиляту за допомогою «домашньої лабораторії». У спрощеному варіанті цей спосіб передбачає використання пляшок з викривленим і прямим горлом, місткою каструлі, виготовленої з нержавіючої сталі.
  • Збір дистильованої води, що виконується з використанням чайника і скляної банки. Вода закипає, а потім конденсується в приготовленої ємності.

Розглянемо особливості кожного методу, переваги отримання дистиляту за допомогою перерахованих способів.

випарювання води

Отримання дистильованої води займає мало часу, не викликає проблем. Вам буде потрібно емальований або сталева каструля, відповідна до неї кришка, яка повинна мати форму конуса. Можна використовувати тільки відстояну воду, взяту з крана або отриману з підземного джерела.

Наповніть каструлю цією рідиною наполовину, поставте її на середній вогонь, а потім помістіть в ємність глибоку тарілку. Вона повинна плавати на поверхні. Тепер закрийте каструлю спеціальною кришкою, виготовленою у вигляді конуса, і дочекайтеся закипання води. Важливо привернути кришку опуклою стороною всередину каструлі.

У процесі кипіння конденсат буде накопичуватися з внутрішньої сторони кришки. Водяна пара буде спадати з неї прямо в глибоку тарілку. Так ви отримаєте дистильовану воду.

Збір дощових крапель

Простим способом отримання дистиляту вважається збір очищеної води під час дощу. Дочекайтеся підходящої негоди, вийдіть на відкритий простір. Виберіть рівне і стійке місце, поставте на цю ділянку широку і містку посуд (глибоке деко, контейнер для СВЧ або іншу ємність).

Жителям великих міст не рекомендується збирати дощову воду, оскільки вона накопичує токсичні і канцерогенні речовини. Краще займатися збором дощових крапель в екологічно чистій місцевості, яка не зазнала радіологічному та хімічного впливу. Дощову воду слід зберігати в чистому посуді.

заморожування води

Наповніть водою тару з загартованого скла або пластику, а потім помістіть цю ємність в морозильну камеру холодильника і дочекайтеся замерзання рідини. Ваше завдання – вийняти з холодильника тару, коли вихідний обсяг води замерзне наполовину. Рідина необхідно злити, оскільки в ній містяться хімікати, солі магнію і кальцію.

Разморозьте вийшов лід при температурі не вище 25 градусів, використовуйте дистильовану воду для пиття. Можна вмиватися такою рідиною. Вона вільна від сторонніх домішок, дбайливо очищає шкіру обличчя, чудово підходить для змивання косметичних масок і видалення макіяжу.

Лабораторія в домашніх умовах

Як отримати дистильовану воду у себе вдома, щоб за своєю якістю вона могла конкурувати з дистилятом з аптеки? Для цього скористайтеся спеціальним методом. Візьміть дві пляшки зі скла – одну з викривленим горлом, а другу – з прямим.

Заповніть пляшку з кривим шийкою наполовину звичайною водою, яка попередньо відстоялася 2 або 3 години. Використовуйте ізоляційну стрічку або прозорий скотч, щоб з’єднати шийки пляшок між собою. Тепер помістіть пляшку з кривим горлечком в металевий таз з гарячою водою, яка недавно скипіла.

Кут нахилу отриманого судини при розміщенні в ємності повинен становити 30 градусів. Виходить, що порожня пляшка буде перебувати з зовнішнього боку таза. Поставте на маленький вогонь таз, на 50% наповнений гарячою водою, де знаходиться конструкція з сполучених пляшок для приготування дистильованої H2O.

Водяна пара буде накопичуватися в порожній пляшці. Описана домашня установка забезпечить ефективне і нескладне отримання дистильованого продукту.

Очищення води за допомогою чайника

Залийте в чайник відстояну водопровідну, колодязну або артезіанську воду. Потім поставте його на газову, індукційну або електричну плиту. Незадовго до закипання води надіньте на носик використовуваного чайника шланг відповідного розміру. Інший кінець шланга помістіть в трилітрову банку зі скла. Ця ємність повинна розташовуватися в глибокому тазу, наповненому прохолодною водою або ж дрібно колотим льодом. До речі, замість гнучкого шлага ви можете використовувати трубку, вигнуту у вигляді спіралі.

Активація

Якщо ви щиро хочете наділити лікувальними властивостями дистильовану воду, зробити її більш корисною, смачною і цінною для вашого організму, то займіться активацією дистиляту. Розрізняють декілька способів, які дозволяють активувати очищену рідину в домашніх умовах. Для цього дозволяється використовувати природні мінерали, які мають тверду структуру.

Очищену воду досить легко запрограмувати на позитив, і тоді після її вживання людина засвоює позитивну енергетику, стає більш витривалим і щасливим. А ще заряджати H2O допомагає спеціальна мандала – символ «Квітка життя». Зображення утворено перетином кіл з однаковим радіусом.

Настояти на камені шунгіт

Активація проводиться з використанням розсипи каменів шунгита. Не має значення їх колір – камені можуть бути коричневого, чорного або темно-сірого відтінку. Не переживайте, якщо ви придбали шунгіт, в якому є включення кремнію або кварцу. Такий камінь підійде для активації H2O.

Щоб активувати воду, спочатку промийте камені під струменем холодної води, а потім акуратно помістіть їх в глибоку каструлю. Наполягайте камені протягом 2 діб. Це запобіжить надлишкову мінералізацію на наступному етапі активації H2O. Після закінчення 2 доби ретельно промийте камені. Вони повинні стикатися і взаємодіяти між собою. Для цього потріть їх під час промивання.

Тепер розподіліть камені на 3 однакові жмені. У кожну з 3 трилітрових банок, наповнених водою, помістіть однакову кількість шунгіти. Поставте банки на сонячне місце, наприклад, на відкриту терасу або підвіконня. Після закінчення 3 діб ви можете використовувати цілющу воду з ємностей. Вона успішно пройде активацію.

Програмування на позитив

Ви можете зарядити воду позитивною енергетикою, змінити її молекулярну структуру. Випиваючи таку рідину, ви продовжите своє життя, будете реагувати на життєві проблеми більш спокійно, значно зміцните нервову систему. Як виконати програмування H2O відповідно до правил?

Сформулюйте і напишіть на папері спеціальні афірмації – формули самонавіювання, які мають позитивний настрій і підходять саме вам. Вони можуть звучати так: «Я щаслива! Кожна клітинка мого організму випромінює енергію і здоров’я. Відбувається відновлення роботи кожного органу і системи, налагоджуються обмінні процеси ». Спокійно, неквапливо вимовляєте ці фрази над ємністю, наповненою дистильованою водою, будьте щирими і відкритими нового знання.

Активізація за допомогою сакральної геометрії

Використовуйте мандалу «Квітка життя» для проведення ритуалу. Знайдіть відповідне зображення цього сакрального символу, виріжте його по контуру ножицями. Уважно подивіться на цю картинку протягом 40 секунд, прикріпіть її гумкою до шийки пляшки, заповненої дистилятом. Через 12 годин відбудеться активація H2O, і ви будете оздоровлювати свій організм при вживанні цієї цілющої і корисною рідини.

Зберігання дистильованої води

Таку воду слід зберігати в герметичній тарі, подалі від опалювальних приладів і сонячних променів. Температура повітря становить не вище 25 градусів. Термін придатності не обмежений.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *