Екодар системи очищення води

Сучасні, ефективні системи дозволяють провести очищення води від всіляких домішок, непотрібних хімічних елементів, звичайної бруду. Екодар системи очищення води, які відмінно зарекомендували себе на ринку сучасного фільтруючого обладнання та відомі своєю якістю. Компанія ЕКОДАР діє з 1993 року, має в своєму розпорядженні розгалуженою дилерською мережею по всій країні.

Системи очищення води для заміського будинку Екодар

Щасливим власникам заміської нерухомості недостатньо власної свердловини для гарантії якості води. Не завжди вода, що отримується з свердловини, відповідає гігієнічним нормам, а іноді може завдати шкоди здоров’ю. Представлені компанією Екодар, системи очищення води для будинку, допоможуть забезпечити потреби в чистій воді, як питної, так і використовуваної для технічних потреб. Компанія займається постачанням і монтажем водоочисних установок різного цінового рівня для заміського житла.

Серія Стандарт: Екодар GT і Екодар EM15 Ru

Відноситься до цінової категорії невисокого рівня, знижених витрат з обслуговування і експлуатації. Допомагають забезпечити видалення неприємних запахів, забруднення механічного та мікробіологічного характеру. Також система дозволяє знизити надмірну жорсткість.

Серія Преміум: Ecomaster EMS

Має різні модифікації, ставлячись до преміальної цінової категорії. Система оснащена автоматикою від Clark Corporation, працює без реагентів. Призначається для очищення води містить незначну кількість заліза, сірководню і домішок марганцю. Матеріал використовуваний для фільтрації виготовлений на основі алюмосиликатного мінералу і діоксиду марганцю.

Серія Еліт: станція очистки води Екодар Pro

Сучасні високі технології дозволили створити унікальну установку очищення зі штучним пом’якшенням. Система оснащена автоматичним управлінням новітнього покоління перспективних іноземних розробок. Корпус має термозащитой і виготовлений з якісного матеріалу. Очищення відбувається без застосування хімічних речовин, тому система не потребує додаткових фільтрах. Очисна установка дозволяє позбутися від високого вмісту заліза, каламутності, знижує жорсткість

Системи очищення води для квартир Екодар

Компанія Екодар, системи очищення води якої, користуються заслуженою популярністю, виробляє різні моделі водоочищення для квартир. Конструкція подібних систем очищення розроблена з урахуванням застосування в багатоквартирних будинках. Найбільшою поширеністю користуються моделі WiseWater Osmos.

Установки зворотного осмосу Ecomaster ML400

Очищення води в цьому пристрої відбувається в 4 етапи починаючи з усунення механічних домішок, закінчуючи наданням смакових характеристик. Парні кільця ущільнювачів і багатоходова кришка, збільшують безпеку обладнання, мінімізує ризик протікання.

Це надійна система для очищення від сторонніх запахів, зважених що не розчиняються частинок і хлору. Пристрій укомплектовано мембраною DOW Chemical виготовленої в США.

Системи очищення питної води для офісів

Офісні приміщення можуть бути обладнані підлоговими автоматами для води, що є економічною альтернативою звичайним кулерам, що вимагає постійну доставку бутлів. Багато власників офісів по достоїнству оцінили переваги, а також економічну обґрунтованість встановлення цих пристроїв. Покриття для автомати WL представлені в різних модифікаціях крім насичення киснем можуть гріти і газувати воду.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *