Ерогенні зони, точки і місця у жінок. Вся правда про ерогенні зони жінок. Самі ерогенні зони і точки у жінок

Жінка має безліч нервових закінчень, розкиданих по всьому тілу. Стимуляція ерогенних зон дарує прекрасній половині людства не тільки яскраві відчуття, але і тривалий оргазм під час статевого акту.

Вся правда про ерогенні зони жінок

Тіло жінки неймовірно чутливе. У той час, як нервові закінчення розташовані у чоловіка в тій чи іншій частині тіла, жіноче тіло вкрите ними буквально на 100%. Саме тому лікарі вважають, що жінка переживає біль, задоволення, температурні впливи сильніше чоловіків.

торкання ерогенних зон викликає збудження

Ерогенні зони – ділянки неймовірно чутливі до пестощів і впливів. Стимулюючи певні точки на жіночому тілі, можна обіться сильного збудження і іноді навіть оргазму.

Умовно ерогенні зони можна сміливо розділити на три основні групи:

 • низької чутливості
 • середньої чутливості
 • сильної чутливості

Починати ласки слід по наростаючій, тобто від слабкої до сильної. Все тому, що роздратування сильної зони чутливості провокує відсутність відчуттів в середній і слабкій зонах. Якщо чоловік буде регулярно пестити ерогенні зони жінки, він посилить їх сприйнятливість в рази за час практики.

Відео: « Сексуальна психологія. Ерогенні зони »

Як знайти ерогенні зони, точки і місця у жінок?

Природа наділила жінку неймовірно чутливим тілом з безліччю ерогенних точок. Залежно від того, наскільки ваше тіло схильне, як часто ви стимулюєте ерогенні зони і як сильно ви розкуті – ви можете володіти як повним набором « секретних місць &#187 ;, так і деякими з них.

жіноча шкіра – суцільний чутливий орган

Абсолютно все ерогенні зони, поза залежно від того, де вони розміщені, реагують на ніжні почуттєві поцілунки. Стимулювання ерогенних зон продовжує статевий акт, підсилює відчуття і дарує позитивні емоції.

Жіноча шкіра дуже чутлива і дуже старанне стимулювання партнера ерогенних точок здатне довести жінку до найсильнішого оргазму навіть без самого статевого акту. Крім того, існує різні техніки впливу на тіло: погладжування, щипання, лоскотання, пещення, масаж і пошлепиваніе.

Якщо говорити від шльопанцях, затискання і пощипування, то вони не повинні бути сильними. Надмірне прикладання сили зможе налякати і залишити неприємні відчуття.

жінки дуже чутливі і сприйнятливі до пестощів

на чутливість і сприйнятливість жінки можуть впливати і такі фактори, як:

 • ароматерапія – вплив на свідомість і тіло різними запахами і ароматами, що мають розслаблюючу і релаксіческое дію
 • романтична обстановка і музика – здатна розкріпачити жінку, посилити її чуттєвість і позбавити від комплексів. Тому переживання стають яскравішими
 • сексуальний одяг – сексуальну білизну, яке відкриває ерогенні зони або приховує недоліки, стимулює статевий потяг і підвищує чутливість

Відео: « Ерогенна зона. Як знайти ерогенну на жіночому тілі? »

Самі ерогенні зони у жінок

Найбільш ерогенні зони жінки знаходяться як на відкритих загального огляду ділянках тіла, так і на прихованих одягом.

Ерогенні зони слабкої чутливості

До таких ділянок жіночого тіла відносяться:

 • Волосся. До легкому сексуального збудження можуть призвести такі маніпуляції, як погладжування, накручування на палець, перебирання і розчісування волосся в різних ділянках голови: на тім’ячку, в потиличній частині, на скронях і лобі
 • очі. Кожна жінка могла помітити, що їй подобаються поцілую в очі, тобто в повіку і область брів. Найчастіше приємні емоції виникають, якщо поцілунок дарує бажана людина
 • Руки. До ерогенних зон слабкої чутливості відносяться пальці, подушечки, лицьова і тильна сторона долонь, передпліччя і тильна сторона ліктя (складка)

жіночі ерогенні зони різної чутливості

ерогенні зони середньої чутливості

Середні ерогенні зони можуть у кожної людини реагувати по різному:

 • Губи. До них же можна віднести область навколо рота, носогубні складки, куточки і порожнину рота. Більш чутливий мову. Порушити жінку можуть довгі, пристрасні і ніжні поцілунки
 • Спина. Найчутливішою у жінки є поперек і місце між лопатками. Масаж інтимного характеру, поцілунки і ласки кінчиками пальців можуть порушити жінку
 • Груди. Чутливість грудей залежить від її розмірів, так маленькі груди більш чутлива, ніж пишна. Причиною тому ставати жировий прошарок. Відновити чутливість груди допоможе щоденний масаж

ерогенні зони сильної чутливості

Ерогенні зони сильної чутливості

Пещення таких зон зможе сильно порушити жінку і подарувати їй яскраві сексуальні переживання:

 • Стегна . Погладжування зовнішньої частини стегон здатне розкріпачити жінку і порушити в ній статевий потяг. Але якщо пестити внутрішню сторону – це набагато ефективніше і чутливе
 • Промежину. Надзвичайно сильне сексуальне збудження дарує пещення « п’ятої точки &#187 ;, області сідниць і лобка
 • Піхва – це найсильніша ерогенна зона, пещення якої призводить до сильних оргазмів

Відео: « Точка G і інші ерогенні зони »

Як стимулювати ерогенні зони у жінок?

Сприйнятливість і чутливість ерогенних зон у різних жінок відбувається абсолютно не однаково. Так, у однієї жінки може викликати сильне збудження звичайне погладжування вушній раковині, а інший воно подарує дискомфорт. Щоб якісно впливати на тіло, чоловікові необхідно знати « таємні місця » своєї партнерки.

стимулювання ерогенних зон

В інтернеті можна знайти можливу карту ерогенних зон, як жіночих так і чоловіків. Корисним буде приділити один вечір докладного дослідження всіх точок.

Перш ніж стимулювати зони, постарайтеся створити найбільш сприятливу обстановку: романтична музика, ароматичні палички, масла і лосьйони для масажу, легкі алкогольні напої, приглушене світло – здатні розкріпачити жінку і розслабити її тіло для прийняття ласк.

Кожну точку ви спробуйте піддати:

 • доторками подушечок пальців
 • гарячим і холодним подиху губ
 • сухим і вологим поцілункам
 • лоскоту пензликом, пером або стрічкою
 • легким ляпасом

Відео: « як порушити дівчину? Ерогенні зони »

як робити масаж ерогенних зон жінкам?

масаж деяких чутливих ділянок, таких як спина, плечі або сідниці необхідно робити правильно:

 • дозвольте жінці прийняти розслаблюючу ванну з аромомаслами
 • після ванни зробіть сприятливу обстановку: свічки, музика
 • нанесіть на оголене тіло масло для масажу
 • круговими рухами розтирайте масло від плечей і вздовж тіла
 • руху наносити не інтенсивні: м’які і ніжні, слабкої натиску
 • тисніть на окремі ділянки кінчиками пальців
 • пальцями спробуйте малювати візерунки на спині і сідницях жінки
 • масаж ерогенних зон потрібно здійснювати як ззаду, так і спереду: живіт, груди, стегна, руки і ключиці

інтимний масаж

Зв’язок оргазмів і ерогенних зон у жінок

Ерогенні зони – своєрідні « чуттєві вулкани » на жіночому тілі. Ці вулкани можуть « дрімати &#187 ;, але можуть дарувати яскраві і сильні переживання під час статевого акту. Всі нервові закінчення в тілі взаємопов’язані один з одним. Стимулюючи ерогенні точки, імпульс передається в основні вузли, тобто статеві органи жінки.

Під час стимулювання ерогенних зон поліпшується кровообіг, що підвищує чутливість під час сексу. Найкраще починати з слабких точок і закінчувати ласкания сильних. Жіночий оргазм залежить від того, наскільки якісно пройшло збудження. Якщо були порушені всі « таємні місця » з належною увагою, досягнення оргазму гарантовано.

жіноча ерогенна зона

чи правда, що спина – ерогенна зона у жінки?

Жіноча спина – дійсно сильна ерогенна зона. Все тому, що спина – це саме та частина тіла, яка ущемлена увагою і дотиками. Найчутливіші ділянки на спині – це:

 • поперек
 • « котяче місце »

Поперек дуже близько розташована до жіночих статевих органів і тому дуже сприйнятлива до пестощів, лоскіт і погладжувань. « Котяче місце » – Це область лопаток, а точніше місце між лопатками. У багатьох випадках погладжування або чухання « котячого місця » здатне швидко викликати відповідну реакцію.

жіноча спина &#171 ; котяче місце »

Ерогенні зони на долонях у жінки

Руки – важлива частина жіночого тіла, більш того вони чуттєві і сприйнятливі до пестощів. Погладжування здатні подарувати прекрасній половині не тільки задоволення, але і турботу. Те, наскільки трепетно ставиться чоловік до жіночим рукам, говорить про ставлення до своєї обраниці в загальному.

На внутрішній сторона долоні – інтимне місце кожної людини і ерогенна зона жінки. Її можна погладжувати, пестити мовою і і ніжно цілувати. Можливо, комусь здасться що відчуття від таких ласк дуже цікаві: смішні і делікатні, але в той же час – вони приємні і зближують.

жіночі долоні – ерогенна зона

Як робити масаж ерогенних зон жінки: поради та відгуки

масаж ерогенних зон – підготовка до статевого акту . У деяких статтях і словниках йому можна знайти позначення « петтінг &#187 ;. Його успішно використовують у відносинах, як жінки, так і чоловіки. Жіночі ерогенні місця буквально розкидані по всій площі тіла, тому в петтинге вона потребує сильніше. Якщо партнер хоче довести жінку до оргазму, потрібно постаратися подарувати партнерці деякий час масажу.

Помічено, що якщо масаж ретельний і позитивний, відчуття від сексу яскравіші, а сам акт хтиво. Звичайно ж в жіночих сосках і промежини ховається найбільша кількість нервових закінчень. Саме тому даними зонам слід приділяти більше уваги.

Кращий масаж той, що задіє не тільки обидві руки, але і язик, губи, а так само інтимні місця « масажиста &#187 ;.

Існує цікава думка про те, що ерогенні зони за весь період життя постійно « подорожують &#187 ;. Так, за роки сексуальних ласк можна переконатися в тому, що приємно стає в різних частинах тіла.

Відео: « Жіночі ерогенні зони. Неймовірний оргазм »

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *