Фільтри очищення води Гейзер

Однією з найвідоміших російських компаній, що надають послуги з установки фільтрів, є Гейзер. Очищення води проводиться на підприємствах, в умовах квартири або приватного будинку. Устаткування випускається відповідно до власними розробками компанії і дозволяє забезпечити максимально високий рівень видалення забруднюючих речовин.

Фільтри Гейзер: інновації очищення води

Особливістю використання установок є наявність в їх складі унікального матеріалу. Технологія АРАГОН БІО відмінно справляється не тільки зі стандартним набором домішок і хвороботворних мікроорганізмів, але також видаляє радіонукліди та важкі метали.

Системи очищення води для будинку: фільтри Гейзер

В умовах сучасного світу вкрай важливо отримати доступ до чистої питної рідини. Забезпечити максимальний рівень очищення можуть пристрої, які розроблені компанією Гейзер. Існують різні варіанти облаштування схем. У будинку встановлюють стаціонарні прилади, які врізаються в систему водопостачання, монтують обладнання зворотного осмосу.

Крім того, завжди можна обійтися менш дорогим і при цьому компактним варіантом. Класичний фільтр-глечик також добре справляється зі своїми завданнями.

Очищення води в котеджах фільтри компанії Гейзер

У заміських будинках питання водопостачання стоїть досить гостро. Не всі вони підключені до загальноміської системи. Багато дачники риють свердловини та колодязі, що не завжди є гарантією отримання чистого напою.

Компанія пропонує скористатися послугою з установки спеціалізованих приладів, призначених для котеджів.

Устаткування для водоочищення

Перед вибором пристрою слід провести лабораторне дослідження, що виявляє склад. Після цього фахівці підберуть необхідний для конкретної місцевості тип обладнання. Фільтри в приватному будинку можуть бути наступних видів:

 • з реагентами і без них. Позбавляють від жовтого кольору розчину. Системи з реагентами коштують дешевше, але в подальшому вимагають більш частої заміни комплектуючих. Фільтри без реагенту можуть використовуватися, якщо концентрація шкідливих речовин вище 5 мг / л;
 • пом’якшувальні картриджі. Призначені для рідини, у якій підвищена жорсткість. Залежно від цілей можуть використовуватися поліфосфатні або магнітні касети, що пом’якшують жорсткість;
 • вугільні. Класичний сорбент, що видаляє всі поширені домішки, в тому числі хлор. Вимагає частої заміни;
 • ультрафіолетові. Цей тип пристрою дозволяє позбутися від усіх відомих мікроорганізмів. Застосовується після того, як були видалені небезпечні речовини;
 • Зворотній осмос. Найбільш ефективна система фільтрації. Видаляються солі, токсини, віруси та ін. Обходиться дорожче багатьох інших приладів.

Критерії правильного вибору фільтра для води

При виборі конкретного виду обладнання слід врахувати безліч чинників. В першу чергу необхідно розуміти, яка рідина необхідна на виході – технічна або питна. Якщо вона буде використовуватися тільки в побутових цілях, досить декількох ступенів очищення. Найчастіше покращують органолептичні властивості і видаляють домішки, які чинять негативний вплив на побутові прилади.

Якщо мова йде про питну рідини, потрібно приділити більше уваги видалення хвороботворних вірусів і бактерій.

Не останню роль для багатьох грає вартість пристрою. Чим вище бюджет власника будинку, тим краще буде обладнання. Але навіть мінімальний пакет позбавить сім’ю від багатьох проблем зі здоров’ям, що виникають на тлі неякісних напоїв.

При виборі слід також звернути увагу на частоту заміни картриджів. Іноді може здатися, що ціна фільтра прийнятна, але в подальшому потрібно постійно міняти касети. В результаті вигода вже не відчувається, до того ж, власник стикається з незручністю від частої зміни комплектуючих.

Важливу роль відіграє продуктивність обладнання. Враховується, скільки літрів в день необхідно на всіх членів сім’ї. Чим вища продуктивність, тим швидше надходить рідина. Більш дорогі прилади оснащені накопичувальними баками, які дозволяють відразу отримати доступ до води. Однак вони займають чимало місця, що також необхідно врахувати при виборі.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Фірма Гейзер надає не тільки системи фільтрації, але і гарантує їх обслуговування протягом певного терміну. Передбачена послуга по ремонту фільтрів після завершення гарантійного періоду.

промислові фільтри

Виробник випускає не тільки прилади для домашнього обслуговування, а й обладнання для підприємств. Складні технологічні процеси зазвичай вимагають найбільш якісного очищення рідини.

Розроблено фільтри грубого і тонкого очищення, способи зменшення рівня заліза, ультрафіолетові лампи для знищення небезпечних мікроорганізмів, методи мінералізації розчину і ін. Установка системи залежить тільки від особливостей виробництва і бажання керівництва підприємства.

Побутові фільтри для води: корисна інформація

Всі технології, які використовують у виробництві пристроїв, дозволяють вирішити безліч завдань. Найголовніше – вони забезпечують високу ступінь очищення. Розглянемо декілька поширених думок у визначенні якості напою.

Вся правда про зворотний осмос

Цей метод фільтрації в нашій країні недостатньо популярний. Багатьом обладнання просто не по кишені, інші ж налаштовані проти зворотного осмосу в силу власних упереджень. Однак більшість причин, за якими люди відмовляються від фільтрів, є надуманими.

Переконання деяких людей в тому, що очищена рідина приносить шкоди організму, в корені невірно. У ній залишається набір необхідних мінералів і мікроелементів, які отримує людина. На смак такий напій буде краще, ніж звичайний водопровідний, оскільки в ньому не містяться сторонні домішки.

Пристрої зворотного осмосу слід використовувати жителям регіонів з низькою якістю питної води. Вони справляються з жорсткістю, небезпечними елементами і дозволяють поліпшити стан здоров’я.

Зворотньоосмотична система полягає в тому, що попередньо очищена рідина під тиском направляється на спеціальну мембрану, яка затримує всі частинки більші молекул води. Залежно від типу обраного приладу він здатний видалити від 50 до 100% всіх шкідливих компонентів.

Часто противники зворотного осмосу стверджують, що використання таких фільтрів позбавляє напій всіх солей, які необхідні для нормального функціонування організму. Це вірно, але багато систем сьогодні оснащуються мінералізаторами, що додатково збагачує воду потрібними елементами.

Залізо у воді: вплив на організм

Досить часто в питному розчині виявляється надлишок заліза. Цей елемент корисний людині в певних кількостях. Якщо норми перевищені, причому істотно, це не кращим чином позначиться на стані здоров’я. Надлишок заліза надає напою неприємний смак. При тривалому вживанні він призведе до захворювань нирок, печінки, мозку.

Існує метал різних форм і валентності. Елементарний вигляд не розчиняється в рідині, з нього виготовляють звичні нам цвяхи та інші деталі. При відсутності контакту з киснем у воді може утворюватися вид розчинної заліза (в свердловинах). Коли подібний розчин виходить на поверхню, він починає окислюватися і надає напою неприємний колір і присмак. Також існує нерозчинний тривалентний метал, який також надає іржавий відтінок і характерний смак.

Представлені і органічні форми, що входять в інші комплекси. Подібний вид досить складно видалити з рідини. Існують 2 основні різновиди органічних сполук, які найчастіше і зустрічаються в воді:

 • бактеріальне залізо. З’являється в процесі окислення. Подібну реакцію застосовують деякі види бактерій. Людському оку цей різновид недоступна, її важко відрізнити і на смак;
 • колоїдне залізо. Це вкрай невелика група частинок, що мають поверхневий заряд. В результаті такої взаємодії елементи починають відштовхуватися один від одного. Це з’єднання можна розглядати в напої, оскільки у нього з’являється характерний коричневий колір. Однак цей різновид не забезпечує випадання осаду. Більшість частинок осідає на поверхні труб системи водопостачання.

Людині необхідно дуже мало заліза для підтримки організму. Якщо ж в рідини його сильний надлишок, це погано позначиться не тільки на стані здоров’я, але і на побутовій техніці. Вона буде швидше виходити з ладу.

Підвищений вміст металу в напої може викликати наступні проблеми зі здоров’ям:

 • виразка шлунка і дванадцятипалої кишки;
 • зниження імунітету;
 • захворювання щитовидної залози.

Як часто треба міняти картриджі у фільтрах для води

Термін експлуатації залежить від конкретної різновиди обладнання. Вся інформація зазвичай вказується виробником в інструкції. Також відомості містяться на офіційному сайті компанії Гейзер.

Термін відліку починається з моменту першого використання фільтра. Існують середні показники, на які необхідно орієнтуватися споживачам. Період експлуатації картриджа залежить від того, як часто використовується обладнання. Чим вище рівень споживання, тим частіше доведеться міняти касети.

Виробник вказує, що для кожної системи передбачено певну кількість літрів. Після проходження зазначеної цифри комплектуючі необхідно замінити. У домашніх умовах буде складно підрахувати спожиті ресурси. Це можна зробити, встановивши спеціальний лічильник. Однак можуть виникнути складності, якщо встановлено додатковий кран.

Найчастіше споживачам доводиться вести облік, що називається «на око». Підраховується приблизний рівень спожитої рідини за добу, тиждень або місяць. Показники підсумовуються і визначається період заміни картриджа. В середньому в установках, які монтуються під мийку, потрібно міняти касету раз на півроку – рік. Якщо мова йде про фільтри-глечики, це потрібно робити раз на місяць – півтора.

Частота зміни картриджів залежить також від таких факторів:

 • число членів сім’ї;
 • рівень жорсткості розчину;
 • ступінь забрудненості.

Системи Гейзер призначені для очищення питної та технічної води. Виробник пропонує декілька варіантів, які підійдуть для квартири, приватного будинку або підприємства. Устаткування справляється зі стандартним набором шкідливих домішок і елементів, а також забезпечує захист від хвороботворних мікроорганізмів.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *