Гнучкий дисплей браслет: а ви вже готові до фантастичного майбутнього?

Цей рік порадує любителів незвичайних гаджетів: компанія Polyera збирається випустити в продаж гнучкий дисплей браслет. Він підходить буквально будь – якому користувачу- його форма не зафіксована в одному положенні. Це означає, гнучкий дисплей дозволяє обернути пристрій навколо зап’ястя максимально комфортно. Пристрій з інтригуючою назвою Wove Band розроблялося майже 10 років. Навіть не віриться, але майбутнє настає вже зараз!

Гнучкий дисплей браслет вже доступний!

Ранні спроби створити гнучкі OLED дисплеї не приносили бажаних результатів через використання лише традиційних в електроніці матеріалів. Такий підхід дозволяв розробляти тільки винаходу з фіксованою вигнутою формою. Про динамічної гнучкості, властивої Wove Band, не могло бути й мови – перешкодою для цього була крихкість матеріалів.

Що робить популярними гнучкі дисплеї, технологія їх виготовлення, заснована на останніх досягненнях науково-технічного прогресу, або простота їх експлуатації? Як би там не було, вони все частіше використовуються різними компаніями в продукції. Взяти хоча б смартфон Samsung Galaxy Edge з його зігнутої панеллю. Принципова відмінність цього смартфона від Wove Band полягає у неможливості змінювати за бажанням форму виробу.Потрібен звичайному користувачеві гнучкий дисплей, плюси і мінуси використання легко сгибающегося гаджета — перед придбанням хочеться врахувати все. Безсумнівні плюси – еластичність, універсальність, міцність. Використання плівки на основі електронного чорнила і особливою технологією Digital Fabric робить можливою безперервну роботу пристрою.

Бажання придбати новий браслет не меншає від того, що існує поки лише версія, у якій чорно-білий гнучкий екран. Подібні гнуться годинники вже давно чекають любителі активного способу життя. Люди вже оцінили можливість мати все необхідне під рукою в будь-який час і в будь-яких обставин.
Найсміливіші очікування вже стають реальністю. Наука і техніка розвивається активно, наповнюючи наше життя фантастично-гарними і зручними винаходами. Віртуальна реальність, портативні мультимедійні пристрої, гнучкий екран, годинник, які гнуться… Що далі?!

Читайте наші матеріали, пишете коментарі, а також дивіться 25 новинок техніки на виставці CES 2016, які змінили наше майбутнє та діліться приголомшливою новиною з друзями!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *