Google обіцяє дешевий безпровідний інтернет: фантазія чи реальність?

Чергове ноу-хау від Google порадує всіх без винятку користувачів Мережі – читайте і переконайтеся самі. Пройшов небезпідставний слух (що підтверджується самим головою ради директорів Google!), що зовсім скоро ми будемо користуватися новою технологією для підключення до високошвидкісного бездротового інтернету. У чому фішка: його швидкість буде порівнянна зі швидкістю кабельного. Основна фішка: платити за це нововведення доведеться значно менше!

Безпровідний інтернет – наше майбутнє

Приголомшлива новина прийшла від холдингу Alphabet Inc., який володіє компанією Google. Підтверджує інформацію відомий The Wall Street Journal, посилаючись на слова голови ради директорів Google Еріка Шмідта. Так що інформація однозначно заслуговує уваги і «качкою» бути аж ніяк не може.

Розробники запевняють, що зовсім скоро ми будемо насолоджуватися небаченими досі швидкостями передачі даних – до одного гігабайти в секунду! Не треба розповідати, наскільки стане приємніше дивитися фільми онлайн, слухати музику, спілкуватися в соціальних мережах, виконувати будь-які інші операції на ПК. Зависання кабельного інтернету піде в минуле разом з Google. Принаймні має.

Тут уже є інструменти для віддаленого управління комп’ютером, а тут і саме бездротове підключення, раптово, стає дешевше традиційного. Всім відомо, наскільки більш зручний інтернет, для якого не треба тягнути дроти і кабелі, рити землю, проводити масу інших витратних заходів. Особливо це актуально для віддалених від міст заміських будинків і дач, де покриття операторів зв’язку залишає бажати кращого. Технології майбутнього поспішили на допомогу, пара-пам-пам-пам! Тепер можна буде працювати і спілкуватися де завгодно. Ура.Першим відчує всі принади вражаючих розробок у сфері IT американський Канзас-Сіті, який в наступному році «обплутають» бездротовою мережею. Ймовірно, що щоб ловити високошвидкісний Інтернет, користувачам потрібно буде додаткове обладнання (щось на зразок роутера/модему).

Для самих допитливих повідомимо, що винахідники з того ж концерну Alphabet впритул займаються технологіями віртуальної реальності, штучного інтелекту, вегетаріанськими продуктами, що імітують м’ясо, 3D печаткою будівель. Загалом, хлопці не сидять на місці!

Як ви ставитеся до досягнень прогресу і розробок, які проводяться в наш час? Пишіть коментарі і читайте про фантастику в реальності або як Елон Маск відправить людей на Марс в 2025!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *