Хом’яки, щури, морські свинки, шиншили — кого купити своїй дитині?

Шукаєте, яке свійські тварина купити дитині додому? Хочете навчити його доглядати за іншими і бути відповідальним? Починати краще з невеликих представників тваринного світу, наприклад, гризунів. Різноманітні хом’ячки та морські свинки давно заслужили масову любов серед дітей!

Популярні домашні гризуни

В останні роки вкрай поширеними стали декоративні щури – невеликі гризуни з неймовірно милою мордочкою і довгим хвостом. Вони неймовірно розумні, легко приручаються, люблять грати. Всеїдні, потребують прибирання раз на 1-4 дні. Живе пацюк до 3-4 років. Клітка для цього звірка повинні бути середніх розмірів, бажано – на кілька рівнів.

Гладкошерсті, жесткошерстые і розеткові морські свинки також проста в догляді і невибаглива, живе 4-5 років. Специфічний запах зникає при регулярному прибиранню та заміни наповнювача. Кожна морська свинка складно дуже миролюбна. Це робить її відмінним варіантом для дитини.

Далі за списком популярності випливають шиншили – дуже милі створіння з дуже м’якою шерсткою і великими гарними очима. Цей гризун підкорює своїм зовнішнім виглядом кожного! Однак утримувати його не так просто: шиншила потребує великої кількості вільного місця – не менше 0,5 куб. м., вони активні і стрибучий. Живуть до 20 років, легко йдуть на контакт з людьми і відрізняються вражаючою дружелюбністю і причепливістю.

При пошуку варіантів, яка тварина купити дитині, не забувайте про хом’яків. Популярними є сирійські, джунгарських, роборовские і хом’яки кемпбелла. Їх розміри не перевищують 18 см і живуть до 3 років. Домашній хом’як вимагає щоденного прибирання в вольєрі. Сама клітина повинна бути середнього розміру – хом’ячки не потребують величезної кількості простору. Рішення купити тварину для дитини такого виду неймовірно порадує ваше чадо!

Менш популярні, але так само міли піщанки. Ці невеликі гризуни бувають різного забарвлення, мають покритий шерстю хвіст. Думаєте, якогось гризуна завести дитині з охайних видів? Піщанка – відмінний вибір! Важливо, що ці домашні гризуни для дітей мають добру вдачу.

Складно однозначно визначитися, який кращий гризун для дитини, адже подібних видів тварин дуже багато. Не варто забувати про декоративних кролів, дегу, білої, тушканчиків і сурков – всі вони давно стали жити в якості домашніх тварин в будинках і квартирах. При виборі, кого з гризунів краще завести для дитини, орієнтуйтеся на кількість вільного місця, яке ви можете забезпечити. А також на потреби звірка. Наприклад, домашні морські свинки дуже прості в утриманні. Не потребують великому вольєрі. А ось шиншила домашня не зможе обійтися без просторого багаторівневого вольєра.

А ви дарували своїм дітям таких маленьких домашніх тварин? Хто вам подобається більше: вже звичні миші або «екзотичні» соні? Відпишіть нам в коментарях! Також поділіться цими радами з друзями та оцініть матеріал у кінці запису. Ще почитайте, як правильно доглядати за рибками, якщо вони у вас вже є або ви плануєте купити!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *