Іонізатор води Аквалайф

В кінці минулого століття іонізована вода стала популярною і отримала назву «живий». Було відмічено її благотворний вплив на організм, тому з’явилося безліч спеціальних іонізуючих приладів. Найбільш затребуваним став іонізатор води «Аквалайф», який отримав позитивні відгуки лікарів і людей постійно їм користуються.

Значення води для здоров’я

Організм будь-якого живої істоти, в тому числі і людини майже на 90% складається з води. Вона бере участь в будь-яких процесах життєдіяльності: доставляє кисень і всі необхідні мікроелементи, бере участь в процесі виведення токсинів і регенерації клітин і т.п. Однак поступово необхідний організму рівень води знижується від чого збільшується швидкість процесів старіння, з’являються збої в серцево-судинній системі і роботі шлунково-кишкового тракту. Ці проблеми пов’язані з низькою кількістю споживаної іонізованої води, адже інші рідини не можуть надати такого позитивного впливу. Але не всяка вода може принести користь, тому використання фільтрів очищення akvalife для води дозволяє отримати її в чистому і корисному вигляді.

Кислотно-лужний баланс

При найбільш комфортному стані людини рівень pH повинен складати приблизно 7-8 одиниць. Для того щоб цього досягти необхідно споживати воду в достатній кількості, тоді вона надає не тільки профілактичну, але і лікувальний вплив. вживання всього літра іонізованої лужної води знижує ризик виникнення багатьох захворювань.

Що таке іонізована вода

Вода подібного виду виходить в результаті впливу на неї спеціальних іонізуючих приладів. В результаті виходить смачний і чистий продукт при постійному вживанні якого підвищується працездатність, відновлювальні процеси і поліпшується загальний стан. Прилади іонізують під впливом електричного струму, що пропускається через електроди, поміщені в воду. У період процесу іонізації утворюються позитивно і негативно заряджені частинки. Іонізатори дозволяють встановлювати різний pH баланс в залежності від необхідного. Вода з рівнем pH вище 8 є лужний і в народі називається «живий». «Мертвою» прийнято називати воду з рівнем pH менше 6 одиниць, що істотно підвищує її кислотність.

Іонізатор води «Аквалайф»

Незважаючи на суперечливі відгуки про іонізатори, необхідно відзначити, що його використання допомагає отримати воду високої якості. Наприклад, країна сонця, що сходить, що славиться турботою про здоров’я своїх громадян вже більше 40 років, широко застосовує іонізатори води. Крім Японії іонізатори поширені в Європі, Америці та багатьох країнах Аравійського півострова. Росія не є винятком і також широко використовує подібного типу пристрою, зокрема іонізатор води akvalife. Він виготовляється в Латвії, відповідає всім вимогам щодо якості пред’являються в країнах Євросоюзу і відрізняється простотою застосування і швидкістю одержання якісної води.

За формою іонізатор схожий зі звичайним електричним чайником і також вимагає підключення до електричної мережі. Є можливість отримати в ньому воду, збагачену іонами срібла за допомогою спеціального срібного стрижня вагою 9 грам. Забороняється заносити в пристрій розташовані дві ємності де відбувається процес іонізації води. Одна з ємностей виготовлена ​​зі спеціальної сталі і використовується для приготування лужної води, друга зроблена з титану і дозволяє отримати кислотну воду. При одноразовому використанні на виході виходить 2,7 літра «живий» і 300 мг «мертвої» води.

Експлуатація приладу

Іонізатор «Аквалайф» не вимагає яких-небудь специфічних знань і гранично простий у застосуванні. Всіма використовували цей прилад відзначається відсутність труднощів у підключенні і установці налаштувань, чому сприяє ясна і докладна ілюстрована інструкція, що йде в стандартному комплекті.

Іонізуюче пристрій має цифровий дисплей, що відображає обрану програму. Вона дозволяє встановлювати необхідний рівень кислотності. Почавши працювати іонізатор подає електричний струм до електродів змінює властивості води. Прилад не зможе збагатити іонами сильно очищену воду, тому що процес іонізації передбачає її насиченість мінералами. Завершивши роботу пристрій відключається автоматично, сповістивши про це звуковим сигналом.

У зв’язку з тим, що іонізована вода не може зберігати отримані властивості тривалий час, необхідно вжити її в короткі терміни.

Завдяки простоті застосування приладу, він користується широкою популярністю. Однак, існує необхідність щомісяця купувати витратні матеріали, без яких іонізатор стане нормальним заявлених позитивних результатів.

Жива вода

Вживають цей вид води, говорять про поліпшення самопочуття і загального стану. У зв’язку із збільшеною кількістю іонів кисню, лужна «жива» вода має антиоксидантні властивості. Це дозволяє значно уповільнювати процеси старіння і посилено виводити накопичені в організмі токсини. До того ж, постійне вживання подібної води нормалізує кальцій і холестерин міститься в крові, збільшує швидкість обміну речовин і потенцію.

Лужна вода, що отримується за допомогою приладу «Аквалайф» м’яка і по тактильним відчуттям, нагадує дощову. Вона має цілющі властивості, що допомагають запобігати і лікувати:

 • Виразкові патології;
 • Цукровий діабет;
 • Хвороби передміхурової залози;
 • Розлади шлунково-кишкового тракту;
 • Захворювання суглобів;
 • Герпес.

Крім цього вживання «живої» води сприяє нормалізації артеріального тиску.

мертва вода

Невеликої кількості «мертвої» води одержуваного під впливом приладу «Аквалайф», цілком достатньо для лікувальних цілей. Дана обставина обумовлена ​​тим, що не радиться часто і у великих кількостях вживати даний тип води. Кислотна «мертва» вода, що отримується завдяки іонізатору, має антибактеріальні та антивірусні властивості, крім цього:

 • Нормалізує тиск;
 • Володіє заспокійливими і снодійними властивостями;
 • Усуває зубний камінь;
 • Збільшує швидкість процесу регенерації;
 • Благотворно впливає на хрящові тканини;
 • Допомагає при грибкових захворюваннях шкіри.

«Мертва» кислотна вода відмінно підходить для миття овочів і фруктів, а також для дезінфекції. Також вона використовується в косметологічних цілях.

Вода з підвищеним вмістом кислотності сприяє зупинці кровотечі, знімає набряклість перешкоджає появі алергії і різних запалень і усуває лупу.

Корисну дію іонізованої води

Безліч піклуються про своє здоров’я людей купили прилад «Аквалайф». Їх відгуки говорять про корисність пристрою і його затребуваності. Іонізована вода може використовуватися як в сирому вигляді, так і для приготування їжі. Комбіноване застосування кислотної і лужної води допомагає позбутися від безлічі захворювань, наприклад, діабету, ерозії шийки матки, геморою і т.п. Отримана за допомогою приладу вода, збагачена іонами срібла найбільш корисна для організму. Для найкращого ефекту варто використовувати бутильовану або очищену воду, проте вона повинна містити достатню кількість мінералів для іонізації.

Необхідно враховувати, що вода, отримана після іонізації повинна, зберігається в закупореній посуді для виключення швидкого випаровування іонів. Зберігати лужну воду потрібно в темному, але не холодному місці. Кислотна вода може зберігати свої властивості протягом тижня після приготування.

Відгуки лікарів про прилад

Відсутність шкідливих домішок і насиченість корисними іонами, дозволяють воді підстьобувати всі позитивні процеси, що відбуваються в організмі. На думку лікарів, прилад «Аквалайф» іонізуючий воду дозволяє збільшити імунітет і стимулює регенерацію пошкоджених тканин. Однак не варто вживати зайва кількість кислотної і збагаченої іонами срібла водою, так як це може завдати помітної шкоди організму.

Разом з тим зайва консервативність лікарів не дозволяє відкрито заявляти про користь будь-яких нестандартних приладів, до числа яких вони відносять і іонізатори.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *