Іонізатор води огляд

Сьогодні модно і корисно піклуватися про своє здоров’я. Правильне харчування спорт щільно увійшли в наше життя. В середньому, здоровій дорослій людині в день необхідно випивати два літри чистої «живої» води. Воду з-під крана не придатна для такого використання, а користуватися «дідівськими» способами не завжди можливо. Глечики фільтри займають багато місця, а відстоювання ще і забирає час. Всі ці способи незручні і не завжди дієві. Так як же отримати очищену, що містить всі корисні мікроелементи і луги, воду в домашніх умовах? Іонізатор для води відмінно справляється з такого роду завданням.

Навіщо потрібен цей прилад?

Іонізатори для води давно застосовуються за кордоном як вдома, так і в громадських місцях. Лідером з використання вважається Японія. Ці прилади встановлюють на кухні та у ванній, підключаючи до водопроводу і електрики. Іонізуючи воду, вони відновлюють корисну кислотно-лужний рівень (від 8 до 12) і наділяють рідина мінеральними речовинами.

Таку воду приємно пити і, при постійному використанні, вона покращує загальні показники людського здоров’я і рівень його працездатності. Вона лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, знижує рівень тиску, благотворно впливає на нервову систему і якість сну, лікує нежить і допомагає при наслідки отруєнь.

Очищену рідину необхідно зберігати в щільно закритій скляній тарі в затемненому місці близько 1,5 доби. В таких умовах вона зберігає всі корисні речовини і мікроелементи.

Рекомендації по використанню.

Побутовий іонізатор застосовується для очищення рідини і додання їй необхідного правильного кислотно-лужного балансу, за рахунок збагачення рідини озоном. Практично кожен іонізуючий прилад оснащений світловим дисплеєм, на якому можна самостійно задати необхідні параметри. Машина сама вимкнеться після закінчення роботи. Вам залишиться лише трохи почекати.

По завершенні очищення, водичка близько 15 хвилин настоюється. У цей момент озон розчиняється і насичує живлющу вологу киснем. Така рідина, збагачена мікроелементами, придатна для пиття, приготування їжі, чаю, кави, компотів і т. П.

Виробники максимально швидко адаптуються до божевільного ритми життя городян, і сьогодні, пропонують переносні іонізатори води, які легко можна взяти з собою у відрядження, на природу або в похід. В таких приладах встановлений спеціальний картридж з корисними мінералами. Якщо ви захочете іонізувати воду з річки або іншої водойми, обов’язково спочатку її відфільтруйте.

Принципи роботи іонізаторів води.

Водопровідна вода, безпосередньо з труб, надходить в спеціальний резервуар, що знаходиться в приладі і там очищається від дрібних частинок, важких металів, бактерій та інших шкідливих компонентів. Срібло, що входить до складу фільтра, знезаражує, що надходить, рідина.

На наступному етапі, в спеціальному відсіку іонізатора присутні в ньому мінерали, упорядковуються відповідно до їх зарядом – позитивним або негативним. Тут спрацьовує принцип магніту – протріцательние електроди притягуються до позитивних мінералів, і навпаки, позитивно заряджені електроди до негативних хімічних елементів.

Такий фільтр дозволяє отримувати два абсолютно різних види рідини, що відрізняється за рівнем заряду:

  • Позитивна кислотна з антисептичним і дезінфікуючу дію;
  • Негативно заряджена, насичена мінералами і лугами, так корисними для здоров’я.

Численні відгуки людей, постійно використовують іонізовану воду, одноголосно заявляють про її чудодійні властивості. Поліпшується робота всього організму, зменшується втома, забуваються багато хвороб.

Воду, що пройшла іонізацію, приємно пити так як, вона отримала негативний заряд, має м’який смак, чимось схожий на присмак дощової води. Вчені заявляють, що така рідина навіть уповільнює процеси старіння, виводить шкідливий холестерин і токсичні речовини, збільшує потенцію, обмінні процеси і нормалізує кількості кальцію в людській крові.

Переваги щоденного застосування такої води.

Побутові іонізатори масово застосовуються в Сполучених Штатах і Європейських країнах, в нашій же країні даний прилад тільки набирає свою популярність. Швидкий ритм, в якому живе сучасна людина, перевищений кількість вихлопних газів в атмосфері, шкідлива водопровідна вода і канцерогенна їжа, це лише мала частина зі списку шкідників, що укорочують життя і погіршують здоров’я людини. Чим більше таких пунктів, тим важливіше надходження в організм корисних мінералів, лугів і речовин.

  1. Вченими та лікарями давно доведені позитивні властивості використання іонізаторів:
  2. Вода, збагачена сріблом, має знезаражуючий ефект, очищена від хлорвмісних компонентів і солей.
  3. Рідина, іонізована за допомогою структуризатора-іонізатора води, краще засвоюється.
  4. Що входять до складу такої водички магній, кальцій і натрій, покращують функціонування всього організму.
  5. Вода, іонізована сертифікованим апаратом, відповідає світовим регламентам окисного і відновлювального потенціалу.
  6. Рідина має приємний м’який смак і прозорим кольором.
  7. Кислотно-лужний рівень може здаватися вручну.

Як вибрати домашній іонізатор води.

Перш ніж збиратися в магазин за таким фільтром, потрібно визначитися в якому місці він буде встановлюватися. Прилади, безпосередньо підключені до водопроводу, мають набагато більший термін експлуатації, ніж іонізатори з системою фільтрів. Визначивши, у ванній кімнаті або кухні ви будете встановлювати апарат, розрахуйте, яким обсягом він вам необхідний. Можливо ви будете її тільки пити в чистому вигляді, а може, готувати їжу, чай, кава, або навіть купатися.

Не забудьте, портативний іонізатор води завжди підключається до розетки. Передбачте цей момент заздалегідь.

Визначившись з даними параметрами, необхідно зупинитися на якомусь виробнику. Сучасний ринок сповнений різноманітними пропозиціями, що відрізняються по функціоналу, обсягу і вартості.

Іонізатор для води торгової марки «Аквафор» користується великою популярністю. Лікарі рекомендують купувати даний прилад через, додатково встановленого, срібного електрода. Таку воду можна пити в обмежених кількостях, в залежності від кількості іонів срібла в рідини. У такий апарат рекомендується наливати покупну воду з пляшок або попередньо фільтровану.

У іонізатори для води «Ізумруд» використовуються новітні технології очищення рідин. Надходить в нього водичка, іонізується за допомогою поперемінно працюючих електронних і хімічних процесів. Такі прилади не містять знімних деталей і елементів конструкції, а також мідних, срібних і йодованих хімічних речовин. Максимальний обсяг побутового апарату даного виробника розрахований на 50 літрів на годину.

Іонізатор води фірми «Мелеста» вважається самим бюджетним з усіх варіантів, представлених на ринку. Знімний резервуар з брезенту і два електроди – відмінні характеристики апарату. Істотним мінусом є потрапляння важких металів в рідину при використанні іонізатора, і можливість відфільтрувати не більше 500 мілілітрів живий вологи і 300 мілілітрів мертвою.

Головною відмінною рисою іонізатора для води «Ашбах» триступенева система очищення, розрахована на дітей, здорових дорослих і хронічних хворих. Прилади цього виробника відрізняються сучасним дизайном, відповідним для будь-якої, навіть самої технічно-оснащеної, кухні. Цей прилад дуже простий в експлуатації і «розумний». Спеціальна функція повідомляє, коли фільтр потребує очищення і заміни.

Японський виробник Panasonic випускає найпотужніші якісні іонізатори води, з чотирьох ступінчастою системою фільтрації. Такі прилади відрізняються високою вартістю і відмінною якістю.

Якщо ваш бюджет не розрахований на покупку якісного апарату для очищення води, ви можете зробити його самі. Саморобний іонізатор води допомагає виготовити каламутну білу або з зеленим відливом водичку, придатну для використання.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *