Іонізатор води своїми руками

Людина, як і будь-який живий організм, не може існувати без води. Наше здоров’я прямо залежить від її якості, а воду з-під крана складно назвати нешкідливою, так як в ній великий вміст шкідливих домішок. Для її очищення люди використовують різного роду способи: хтось купує фільтри і очисники, хтось відстоює. Не поспішайте витрачати гроші, адже спорудити іонізатор води своїми руками не складно.

Що являє собою процес

Ідеальна рідина для організму та, що володіє природними властивостями, але в той же час не буде дистильованої. Що являє собою іонізована вода? Це максимально адаптований для нашого організму продукт, що володіє таким набором властивостей і характеристик, який не тільки підтримує життєдіяльність, але і надає лікувальну і відновлюючу дію.

Адже всі процеси в організмі відбуваються за допомогою води і від її якості залежить їх швидкість. Тому пити потрібно воду, відновлює структуру клітин і тканин, а в тій рідини, яку ми змушені вживати щодня, такі властивості відсутні.

Процеси, постійно протікають в людському тілі, пов’язані з окислювальним реакцією, в результаті якої відбувається руйнування клітинних ДНК, як наслідок їх ракове переродження, раннє в’янення організму в цілому. Питна вода покликана перешкоджати цьому. Такими здібностями наділена іонізована вода.

Процедуру обробки води, коли вона проходить очистку від шкідливих домішок і суспензій, поповнюється необхідними іонами, а показник рН активності водню відповідає лужному середовищі – називають іонізацією. Будь-яка вода після такої процедури набуває «живу» силу.

Як відбувається процес

Не так давно для іонізації води були потрібні великогабаритні установки, а часом і заводи. Але прогрес рухається вперед, вченим вдалося спростити процес іонізації водопровідної води. Тепер її можна отримати в будь-якому будинку. Головне – це розуміти значення такої води для вашого організму, а зробити установку не складе труднощів.

Сам процес відбувається наступним чином: перш за все відбувається очищення рідини, яка подається в систему, від різних забруднень за допомогою встановленого фільтра. Срібні вкраплення, що входять в цей елемент, знезаражують і адсорбують солі важких металів. Далі прилад виробляє упорядкування по заряду молекул рідини з мінералами в особливій камері. Прилад на виході буде давати живу і мертву воду.

Важливо! При показнику активності водню рН> 7 вода насичена мінералами, незамінними для здоров’я, очищає клітини організму, знижує кислотність.

коли рН<7 — это замечательное дезинфицирующее средство.

Подібний пристрій без будь-яких зусиль перетворює мертву воду з-під крана в абсолютно безпечну і корисну.

Властивості іонізованої води:

 • надає регенеруючу і протипухлинну дію на клітини і структуру тканин;
 • уповільнює старіння;
 • зменшує проблеми з шкірним і волосяним покривом:
 • нормалізує процес обміну речовин, попереджає захворювання;
 • підвищує енергоресурси організму.

іонізована лужна вода нормалізує всі процеси, що відбуваються в організмі людини. Якщо приймати її кожен день ви продовжите активне життя, так як вона підвищує внутрішні сили, не дозволяючи розвиватися різним захворюванням. Крім усього іншого, це сильний антиоксидант, що нейтралізує небезпечні вільні радикали, які найчастіше стають причиною закислення організму, і як результат – його старіння, важкі захворювання і рання смерть. Вміст кисню в лужній воді збільшено, що дозволяє підживлювати клітини і тканини додатковою енергією. проведені клінічні дослідження показали, що такий воді притаманні такі властивості:

 • Стимулює імунну систему;
 • Приводить в норму кров’яний тиск, покращує травлення, посилює спалювання жиру, прискорює обмін речовин;
 • Виводить шлаки і токсини;
 • Стимулює процес регенерації тканин, загоює рани;
 • Є хорошою профілактикою атеросклерозу і остеохондрозу;
 • Покращує потенцію;
 • Має високу противірусну активність;
 • Є ефективним засобом для профілактики ракових захворювань;
 • Затримує процес старіння і розвитку захворювань, пов’язаних з віковими змінами в організмі.

В Японії, наприклад, вживання скороченої води просувалося системою охорони здоров’я. Коли почалося її повсюдне використання, витрати на охорону здоров’я знизилися на 40%.

Виготовлення іонізатора води своїми руками

Вибір іонізаторів води на нашому ринку досить великий, але коштують вони досить дорого. Для економії сімейного бюджету такий пристрій без зусиль можна спорудити власними силами. Що для цього потрібно? Скляна ємність, пара металевих електродів і кріплення.

Для підлогу літрової банки підійдуть 10-ти сантиметрові електроди. Обсяг ємності може бути іншим, але тоді буде потрібно електроди зробити довше. Ширина зазору між ними і дном від 5до10 мм. Для електродів можна взяти листову нержавіючу сталь 0,8-1,0 мм.

Технологія створення іонізатора для води наступна:

 • Вміщені в банку електроди, закріплюємо на кришці, можна використовувати звичайну капронову. Електрод, який виступає в ролі катода, підключаємо безпосередньо, а другий (анод) – через діод.

Увага! На позитивно зарядженому елементі закріплюємо мішок, там буде накопичуватися мертва вода. Його виконують з щільної тканини, що володіє достатнім опором для протистояння повітряному потоку.

 • На аноді виконаємо П-подібний пропив, що полегшить монтаж матерчатого мішка куди надходитиме мертва вода;
 • Встановлюємо ізолюючу прокладку під кришку. Її можна вирізати з склотекстоліти.

Після виконання всіх пунктів пристрій цілком готовий до роботи.

Приступаємо до приготування активованої води:

 • Наповнюємо матерчатий мішок рідиною, фіксуємо його на позитивно зарядженому електроді і вставляємо в банку з водою, рівень якої трохи нижче краю мішка. Весь процес триває близько 10 хвилин.
 • Виймаємо електроди з ємності і обережно зливаємо мертву з мішка в інший посуд.

Важливо! Не забувайте відключити апарат від мережі щоб уникнути ураження електрострумом.

Отримання активованої води в домашніх умовах, як бачимо, не вимагає особливих зусиль і значних матеріальних витрат.

Позитивні властивості води після іонізації

Користь скороченої води для нашого організму складно переоцінити:

 • Виводить шлаки і сприяє оздоровленню організму;
 • Живить клітини усіма необхідними речовинами, які потрібні для нормального функціонування;
 • Підтримує в нормі кислотно-лужний баланс;
 • Містить іони магнію, кальцію, алюмінію та інших корисних речовин;
 • Нормалізує тиск і збільшує регенерацію тканин;
 • Є відмінним профілактичним засобом в боротьбі з багатьма захворюваннями.

За допомогою нескладного пристрою ми отримуємо якісну питну воду, яка живить наш організм енергією і забезпечує нормальну всіх органів.

конструкції іонізатора

Розглянемо ще одну модель іонізатора, зробленого своїми руками. Матерчатий мішок тут буде відсутній, але знадобиться два судини без горловини, що мають прямі краю. У кожну ємність встановлюється по одному електроду.

Електричний контакт здійснюється за допомогою джгута з вати, змоченої водою і обмотаного марлею. Тепер банки з’єднані електрично і іони можуть пересуватися між банками. Завдяки цьому, жива вода буде накопичуватися в одній банці, а мертва – в інший. Коли процес закінчиться, відключимо установку від мережі і отримаємо католіт і анолит. Таку конструкцію зручно підключатися до мережі не прямо, а за допомогою лампочки невеликої потужності (15 Вт). При короткому замиканні вона буде виконувати роль запобіжника, а в процесі роботи – індикатора: на початку лампочка загоряється яскраво, але ближче до закінчення яскравість падає і в самому кінці зовсім згасне, тим самим сигналізуючи про завершення процесу.

При такій конструкції на електродах, як і на самій банку утворюється накип, який легко видаляється розчином лимонної або соляної кислоти. Після процедури ємність ретельно промивають.

Не використовуйте водопровідну воду відразу, дайте їй відстоятися 5-6 годин для виходу хлору, інакше можна отримати соляну кислоту. Також можна закип’ятити або профільтрувати.

В результаті на виході у нас виходить два види води: лужна (жива) і кислотна або мертва, яка володіє такими властивостями:

 • є відмінним дезинфікуючим і протигрибковим, ранозагоювальну засобом;
 • покращує стан шкірного покриву і волосся;
 • допомагає при алергії;
 • знімає запалення;
 • ідеально при догляді за порожниною рота.

Допомагає позбутися від шкідливих організмів рідина, яка збагачена іонами срібла. У цьому випадку конструкція іонізатора буде така ж, як і в попередній інструкції, потрібно лише приєднати якийсь предмет зі срібла до плюса. Прилад не повинен працювати понад 3 хвилин, після чого вода добре розмішується і стоїть в темному місці не менше 4 годин. Лише після цього її можна вживати в їжу. Таку воду не зберігайте на світлі, інакше срібло може випасти в осад.

Для зовнішнього застосування тривалість процесу можна збільшити до 7 хвилин.

З срібним іонізатором, виготовленому в заводських умовах, теж розібратися нескладно. Просто дотримуйтесь інструкції.

Тепер ви зможете зробити вибір: зробити іонізатор води своїми руками або купити в магазині.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *