Iphone 7: доведеться почекати 2016 року

Біля питання про вихід Iphone 7 зараз крутиться маса міфів, казок і легенд. Не так давно в інтернеті з’явилася інформація, що в одному з інтернет-магазинів вже є фото раніше невідомої моделі Iphone, чимось схожою на Iphone 6. Минуло близько доби, і фотографія була видалена. Тому поки можна поглянути лише на концепти.

Довгоочікуваний вихід Iphone 7 не планується у 2015 році

В інтернеті підтвердилася інформація про те, що компанія Apple запланувала щорічну прехентацию на 9 вересня 2015 року. Тепер ми можемо сподіватися, що почуємо про новинки трохи раніше. Спираючись на досвід минулих років, можна припустити, що дата виходу Iphone 7 буде запланована на 2016 рік.

Нагадаємо, що після виходу Iphone 5 в 2012, у наступному році з’явилися моделі 5C і 5S. Швидше за все, у вересні 2015 року нам представлять яблучні смартфон Iphone 6S і звичайно ж, Iphone 6C, які будуть трохи модифіковані. Найімовірніше всім фанатам бренду доведеться почекати Iphone 7, дата виходу смартфона з’явиться тільки в 2016 році. Насправді ніхто нічого обіцяти не може. Тільки після офіційної презентації будуть відомі деталі.

Яким буде Iphone 7, огляд смартфона

На даний момент ще немає підтвердженого дизайну Iphone 7, фото в мережі є лише концептами та можливими варіантами. Цей смартфон позиціонує себе не тільки як гаджет з новітніми технічними розробками, а й як показник багатства і розкоші. Це слова сказав аналітик Мін-Чі Куо. Він вже давно займається прогнозами щодо новинок Apple.

За припущеннями, на Iphone 7 ціна буде встановлена явно вище існуюче можливо і на 500$. Смартфон обіцяють випустити в унікальному кольорі.

За висновками аналітиків дуже важко визначити, коли вийде Айфон 7 та його остаточний стиль. Можливо, це буде золотаво-рожева панель, можливо, корпус із справжнього золота. Одне можна сказати точно: якщо ми розглядаємо цей варіант, ціна гаджета буде досить високою для багатьох шанувальників.

Експерти не змогли обійти стороною питання про технічні характеристики. У мережі вже давно відомо, що в пристрої буде великий дисплей (від 4,7 до 6 дюймів), оперативна пам’ять 2 Гб і сучасний процесор А9. Камера у новій моделі буде з 12-мегапіксельним дозволом, точно не менше.

Буде корпус Iphone 7 з алюмінієвим сплавом

Історії про гнуться корпусах давно поширюються по інтернету. Все почалося після виходу Iphone 6. Безліч фотографій гнутих смартфонів з’явилися вже після початку офіційних продажів. Молоді люди стверджують, що смартфони не потрібно гнути з використанням фізичної сили. Це відбувається мимоволі, при носінні гаджета в задній кишені штанів.

Яким буде Айфон 6S і Айфон 6С, які найімовірніше вийдуть у вересні 2015 року, поки невідомо. Ми можемо тільки сподіватися, що з виходом нової моделі всі негаразди залишаться в минулому. Розробники обіцяли зайнятися цим впритул і створити спеціальний алюмінієвий сплав, який посилить корпус смартфона.

І все ж, так хочеться побачити новенький Айфон 7, дата виходу за версією деяких сайтів вже відома і точно буде оголошена в цьому році. Про це свідчить суєта магазинів. Пропоную дочекатися вересня і отримати повну інформацію про новинку. Ми обов’язково розмістимо статтю першими!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *