Камінь магнезит. Його значення і основні властивості, якими він володіє


Магнезит є всіма популярним, доступним, практичним, універсальним і багатофункціональним мінералом, який знайшов своє активне застосування в ювелірній галузі, де його часто використовують як виробний матеріал. Своєю оригінальною породою мінерал здатний заворожити багатьох фахівців по видобутку та обробці каменів. Мінерал має незвичайне матове сяйво, яка може переливатися всіма відтінками білого, сірого і жовтого тону. Своїм незвичайним найменуванням камінь вдячний однієї з наявних областей в Греції – Магнасии.

На вигляд камінь досить простий і його можна знайти на територіях: Китаю, Америки, Мексики та Росії.

Незважаючи на свою легку здобич, камінь розташовується не в усіх місцях. Як свого середовища проживання камінь воліє вибирати осадові сольові породи.

Цей мінерал містить у своєму складі магній, залізо, кальцій, мінеральні солі. Камінь має дуже малу щільність, не зовсім достатню твердість і погано розчиняється у воді.

Магнезит і його цілющі властивості

Багато країн використовують для заспокоєння своєї нервів магнезит жовтого забарвлення. Для цього досить лише за кілька хвилин в день дивитися на камінь. Мінерал ж в свою чергу здатний заспокоїти, розслабити і зняти стрес свого власника. Таким чином використовують мінерал з білим відтінком для зняття очного напруги.

Білий відтінок каменю здатний позитивно налаштувати людини, який тривалий час перебував у депресивному стані, позбавити його від розчарувань і надати йому впевненості в собі. Багато вважають мінерал винуватцем несподіваної любові.

Його дії дозволяють відновити гармонію сімейних відносин. Він вчить свого господаря бути більш м’яким і милосердним, добрим до своїм близьким та рідним людям.

Магнезит і його магія. Обереги й талісмани

Магнезит допоможе тим, хто збирається створити сім’ю. Жіночого і чоловічої статі допомагає знайти свою людину, розведеним знайде нову любов. Велике дію надає камінь на діток, підвищує їх настрій, налагоджує стосунки з рідними і робить більш покірними.

Кажуть, якщо зять зробить подарунок своїй тещі, або ж невістка зробить свекрухи подарунок у вигляді прикраси з каменю, то вони неодмінно доб’ються любові своїх матерів.

Мінерал здатний об’єднувати людини з природою, тобто завдяки такому каменю можна розуміти мову тварин. При цьому господар такого каменю з легкістю приручить вподобане йому тварина, і зробить його своїм другом.

Талісман здатний захистити свого власника від насильства та надзвичайних подій. Радять такий талісман брати завжди з собою подорожуючим людям, водіям і морякам.

Магнезит – співвідношення по знаках зодіаку і стихіям

Астрологи радять мати із собою цей камінь особам, народженим під знаком Близнюки. Він заспокоїть їх азарт до ігор, позбавить від шкідливих звичок, захистить від фінансових втрат, грабежів і шахраїв. Добрим порадником на життєвій дорозі послужить камінь для Козерогів і Ваг. Завдяки мінералу у них значно покращиться матеріальне становище, їх кар’єра піде вгору, вони доб’ються до себе розташування значущих людей.

Не рекомендують носити камінь людям, народженим під знаками Овна і Водолія, він здатний зробити з них занадто м’яких і поступливих кандидатур, які будуть піддаватися будь-якого зовнішнього тиску.

Для решти знаків камінь не буде грати ніякої ролі, вони будуть вважати його простий дрібничкою. Звичайно ж, він в свою чергу буде впливати і на них свій благотворний вплив, але у зовсім маленьких кількостях.

Магнезит – основне застосування

Якщо камінь обпалити при 1000оС, він позбудеться дев’яноста п’яти відсотків вуглекислоти і стане порошкової активної хімічної масою або іншими словами – каустичної магнезією. Цю масу часто застосовують для виготовлення целюлози, цементу, для виготовлення каучуку, віскози, пластмаси і для добрив. Якщо посилити температуру до 1500-1650оС те, в підсумку вийде магнезія маленької хімічної активності, але при цьому вона буде володіти хорошою вогненної стійкістю до 2800оС. Таку магнезію застосовують в основному у металургійній промисловості.

Якщо обробити мінерал в електричній печі, вийде періклаз плавлений, який знаходить своє застосування в кераміці, а ще його можна застосовувати як термічного матеріалу.

Магнезит служить якісним матеріалом для вогнетривів. Ще мінерал знаходить застосування в будівельних сумішах, де його використовують у молотом вигляді. Будівельна промисловість покладає великі надії на цей вид сировини і якісно його застосовує у своїй діяльності.

Таким чином, можна сказати, що видобуток цього дешевого і такого функціонального каменю повною мірою себе виправдовує.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *