коралова вода

На Земній кулі є небагато місць, де люди мають завидну довговічність. До таких місць належать острова Окінава і Токуношіма. Вченими було помічено і надалі обгрунтовано, що чудове самопочуття і довговічність мешканців цього регіону в чималому ступені базується на якості води яку вони п’ють. Вона багата мікро- і макро елементами, корисними мінералами і володіє багатьма властивостями, що надають позитивний вплив на організм і життєдіяльність.

З огляду на те, що острови є кораловими атолами, що населяють їх люди придумали коралову воду – воду, що очищається глибоководними коралами і збагачує кораловими іонами кальцію.

Що таке коралова вода

Коралова вода являє собою звичайну воду, очищену білим склерактініевим коралом Санго зростав в глибинах Японського моря і збагачену 70 мікроелементами. З нього отримують кальцій, що вносить зміни в кислотно-лужний склад води, роблячи її слаболужній з рівнем Ph до 10. Від природи будучи відмінним сорбентом, при поєднанні з водою він нейтралізує домішки важких металів і активного хлору.

Користь коралової води для людини

Для людини потрібна чиста, лужна, структурована, жива, біологічно активна вода, тому що вона є основою здоров’я. Напої з додаванням коралового кальцію містять значно більше вітамінів і мінералів, що підвищує їх загальну ефективність. Організм поглинає його з більш високою швидкістю, ніж традиційні добавки кальцію. Часто, кораловий кальцій використовується для запобігання втрати кісткової тканини, пов’язаної з остеопорозом.

Клінічні дослідження

Інші клінічні дослідження показують потенціал коралового кальцію для зниження артеріального тиску, лікування множинних хвороб, включаючи склероз, і допомагають запобігти деяким видам раку кісток, а також серцевих захворювань і інших хронічних проблем зі здоров’ям.

Склад коралової води

Вода з додаванням коралів збагачується активними інгредієнтами, а саме:

 • Кальцієм і фосфором. Вони є будівельним матеріалом для кісткової і всіх інших сполучних тканин. Підтримують серце і покращують нервову провідність, забезпечують належний тонус м’язів і підвищують проникність клітинних мембран, які нормалізують процес згортання крові;
 • Магній. Допомагає кальцію вивільняти аденозинтрифосфорну кислоту збільшуючи енергетичний потенціал організму. Він змушує серце битися ритмічно і тонізує гладкі м’язи в судинах, кишечнику, жовчному міхурі і сечовому міхурі. Хороший баланс кальцію і магнію в організмі утримує кальцій міститься в кістковій тканині, запобігаючи м’якість кісток;
 • Натрій. Регулює осмотичний тиск, обмін речовин, рідин і білків і необхідний для підтримки нормальної збудливості м’язів і нервових клітин. Він також необхідний для натрій-калієвого насоса, який регулює клітинний метаболізм;
 • Калій. Є основним міжклітинних катіоном, який підтримує баланс Ph, забезпечує правильну м’язову і нервову провідність, контролює артеріальний тиск і очищає організм від надмірних рідин.

Причина високої ефективності коралового кальцію

Кальцій доступний в багатьох формах: карбонат кальцію, цитрат кальцію, оротат кальцію, і це всього лише кілька найменувань. Кораловий кальцій – форма карбонату кальцію. Це кальцій, отриманий з копалин коралових джерел і сама часто зустрічається форма кальцію на Землі.

Аюрведичні практикуючі використовували корали як джерело додаткового кальцію протягом століть. Форма карбонату кальцію відрізняється від інших форм змістом невеликої кількості мікроелементів – 73.

думка вчених

Більшість вчених від медицини стверджують, що, оскільки кораловий кальцій був сформований в живій тканині, він має іншу структуру і більш абсорбуючись, ніж інші форми кальцію. Загалом, це правда, що органічні форми мінералів краще засвоюються, як у випадку з хелатами амінокислот. Не доводиться сумніватися в тому, що ці мінерали корисні. Дослідження показали, що кальцій працює краще, особливо для будівництва кісткової тканини, коли він супроводжується іншими мінералами. Дослідники вважають, що додаткові мінерали є причиною того, що кальцій з коралів настільки ефективний.

Кораловий кальцій містить відношення 2 частин кальцію до 1 частини магнію (близько 20 відсотків кальцію, і 10 відсотків магнію) – те ж саме співвідношення містять кістки людини. Ці пропорції є стандартною рекомендацією практиків від охорони здоров’я протягом багатьох років. Кораловий кальцій добувається з надземних опадів коралових порід або зачерпнути як «морський» кораловий пісок з усіх рифів, і тому він дуже чистий. Іноді він називається «скам’янілим» коралом і не береться з живих рифів в море.

Кораловий кальцій добувається в Окінаві, Японія, але стають доступними і бразильські види. Деякі скам’янілі корали вимиваються на пляжах, але низький вміст магнію робить його гірше. Аналогічним чином, вибілений корал може мати зменшений мінеральний профіль.

Форма випуску

Коралову воду можна придбати в готовому вигляді або у вигляді «напівфабрикату» представленого подрібненим порошкоподібною коралом по 1,0 г в пакетах-саше для подальшого розведення його в воді.

Приготування коралової води

Приготувати самостійно таку воду не викличе труднощів:

 1. приготувати фільтровану воду, відстояну або дистильовану. Кип’ячена вода не підходить.
 2. Порошок висипають в тару з водою з розрахунку один грам подрібненого корала на півтора літра води. Час, що залишився вміст рекомендується щільно закрити, щоб обмежити його від контакту з повітрям.
 3. Через три – п’ять хвилин вода готова до вживання.

Слід пам’ятати, що корисні властивості будуть активні протягом одного дня, після чого процедуру приготування слід повторити.
Вживати коралову воду можна як звичайну, також цю добавку можна застосовувати в чаях і соках.

Корал майн опис

Coral-Mine – це природний, природний продукт виготовляється з глибинних коралів (scleractinias), що видобуваються в Японському морі, недалеко від островів Окінава і Токуносима, де корал-майн є живою водою довгожителів. Coral-Mine поставляється в компактних пакетиках, які досить малі, щоб уміститися в звичайну пляшку з напоєм, водою або в будь-який контейнер для питної води, щоб наповнити її необхідними мінералами, такими як кальцій і магній.

Щоденне застосування води з Coral-Mine

При додаванні Coral-Mine в сік, чай або воду, вони стають прозорим, слаболужним і фізіологічним розчином. У такій рідини є енергія і життєво необхідні організму мінерали і мікроелементи.

Щоденне споживання такої води сприяє:

 • набуття прийнятного рівня Ph;
 • зниження ймовірності захворювань серцево-судинного характеру;
 • здоровому травленню;
 • кисневої насиченості крові;
 • вирівнюванню глюкозного показника в крові і тиску в артеріях;
 • нормалізації функціонування внутрішніх органів;
 • припинення артриту, м’язової пружності і суглобових з’єднань, відновленню правильної структури кістково-хрящової тканини;
 • поліпшенню якість крові;
 • очищенню організму від токсинів.

Коралова вода в боротьбі із зайвою вагою

Так як кораловий кальцій допомагає нормалізувати баланс кислоти і луги в організмі людини створюючи переважно лужне середовище, коралова вода активно застосовується для боротьби з надмірною вагою. Вона сприяє ненав’язливою втрати ваги і очищення тіла.

Під час реалізації програми схуднення необхідно щодня пити коралову воду в кількості двох і більше літрів. Також ця вода може використовуватися для розведення дієтичних добавок, які застосовуються в ході чистки організму.

Цікаві факти про Coral-Mine

 • Для отримання і відчуття результату, досить вживати коралову воду протягом місяця;
 • у всьому світі на постійній основі цю воду вживають п’ять мільйонів жителів 35 країн;
 • цілющий вплив корал-майн було встановлено 16 років тому;
 • близько п’яти ста представництв компанії Coral Club діють у всіх куточках світу;
 • на даний час по всьому світу світу продано більше мільярда пакетиків корал-майн;
 • коралову воду можна придбати практично в будь-якій країні світу.

Шкода коралової води правда чи міф

Як і будь-який інший продукт коралова вода може мати деякі негативні моменти в період її вживання. Як наголошується деякими дослідниками, поряд з користю коралова вода може завдавати і шкоди, а саме:

 • Отруєння свинцем і ртуттю. За заявами деяких дослідників з Міжурядової океанографічної комісії ЮНЕСКО, люди, які беруть добавки коралового кальцію, ризикують отруїтися свинцем і ртуттю. Вони вважають, що деякі елементи в коралової воді містять певну кількість свинцю або ртуті, які можуть отруювати організм в період її вживання. Пов’язано це з систематичним забрудненням світового океану, а корали в ньому виступають фільтром.
  Свинець або ртуть отлаживаются в печінці, нирках або кістковому мозку. Коли накопичується надлишок ртуті або свинцю в тканинах організму, можуть виникнути важкі неврологічні наслідки;
 • Алергічні реакції. На думку найбільшої дослідницької медичної організації MayoClinic, деякі люди можуть відчувати алергічну реакцію при використанні коралової води. Молюски зазвичай живуть серед коралових рифів, тому існує ймовірність того, що люди, які страждають алергією на морепродукти, матимуть аналогічну алергію на кораловий кальцій. Алергічна реакція може включати кропив’янку, набряк або втрату дихання;
 • Камені в нирках. За дослідженнями тієї ж MayoClinic, серйозним побічним ефектом, пов’язаним з тривалим вживанням коралової води збагаченої кальцієм, що перевищує норму, є камені в нирках. Велика кількість оксиду кальцію в сечі може викликати утворення каменів в нирках. У MayoClinic йдеться, що камені в нирках є важкими хворобливими відкладеннями, які об’єднуються і кристалізуються всередині нирок. Симптоми каменів у нирках можуть включати сильний біль, яка починається навколо спини і переміщається в нижню частину живота, паху або сечовивідних шляхів, озноб, хворобливе сечовипускання, червоне або рожеве сечу, нудоту, блювоту, лихоманку або розлад шлунка.

Слід знати і пам’ятати, що коралова вода не панацея від хвороб, а біологічна добавка і, як і всі подібні добавки її слід вживати помірно і стежити за реакцією організму на неї. Також перед рішенням пити коралову воду буде незайвим проконсультуватися з лікарем.

Щоденне вживання води життєво важливо для здоров’я і краси. Coral-Mine – це швидкий і простий спосіб компенсувати основні мікроелементи, яких часто не вистачає в нашій питної води. Пакетик-саше Корал-Майн в пляшці води не додає ніякого кольору, запаху, смаку – вода просто смачна і свіжа. Coral-Mine – це ефективний спосіб отримати добову дозу кальцію, яку потрібно організму для нарощування нігтів, здорових кісток, хорошої постави і підтримки крові і мозку в здоровому стані.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *