Кремінна вода

Такий мінерал як кремній, в тому числі і вода, настояна на ньому, широко відомі народу ще з епохи неоліту. У давні часи цей матеріал застосовувався в медицині, де виступав як антисептичний препарат, в будівництві, де їм обробляли інтер’єр приміщень, широко відомий камінь був для виробництва зброї, а також за допомогою кремнію первісні люди отримували вогонь.

В даний час серед знахарів застосовується кремній для очищення води, яку в свою чергу можна застосовувати як для очищення ран, так і приймати всередину у вигляді лікарського засобу від багатьох захворювань.

кремнієва вода

Незважаючи на широке застосування кременю в життєдіяльності людства, пильну увагу цьому мінералу в якості цілющого засобу стали приділяти лише в 1970-х роках. Саме в цей період цілитель А.Д. Малярчик виявив в озері Світлому, що містить велику кількість кремнію, що вода там настільки чиста, що проглядається на десять метрів в глибину. У ньому немає життя, через що його називали мертвим. Але місцеві жителі помітили, що, скупавшись у озері або напившись з нього води, ранки затягувалися значно швидше, а ріст волосся і нігтів прискорювався.

Кремнієва вода здатна поліпшити метаболізм, нормалізувати роботу нирок і печінки, налагодити функціонування шлунково-кишкового тракту, зняти запальні процеси. Цілителі також помітили, що вона допомагає зупиняти кровотечі, загоювати опікові поразки і пролежні.

Однак через деякий час вчені виявили, що крім користі води, настояної на кремені, існує також і шкоду. Зокрема, з’ясувалося, що у людей схильних до онкологічних новоутворень, кремнієва вода може спровокувати їх появу.

Дуже часто застосовують воду з кремнієм в косметології: вона очищає епідерміс, видаляє лупу, прискорює ріст волосся.

Незважаючи на всі описані плюси і мінуси, достовірних даних про властивості кременю на сьогоднішній день немає.

кремній камінь кремній

Користь кремнієвої води

Вода, настояна на кремені, має масу позитивних якостей. Цей елемент пробуджує в звичайній воді цілющі здібності, очищає від шкідливих бактерій і мікроорганізмів, а також робить її надзвичайно свіжою. Кремнієва вода сприяє:

 • Омолодженню шкірних покривів і організму;
 • Стабілізації метаболізму;
 • Поверненню загубленої еластичності судин;
 • Профілактиці атеросклерозу і гіпертонічних захворювань;
 • Відновленню нормальної мікрофлори кишечника;
 • Прискореному росту волосся і нігтів, а також надає шикарний блиск волоссю;
 • Профілактиці захворювань кісткової системи і суглобів;
 • Усунення шкірних висипань;
 • Виведенню холестерину;
 • Нормалізації желчевиведеніе;
 • Профілактиці формування каменів в нирках;
 • Зменшенню кількості існуючих каменів і піску в нирках і мочевіке;
 • Зниженню рівня глюкози;
 • Підвищення імунного захисту організму;
 • Прискоренню процесу затягування ранок, опіків;
 • Запобігання запальних процесів в шлунково-кишковому тракті.

Кремнієва вода виробляє позитивний вплив на організм в цілому, її застосовують як профілактичний захід в терапії інфекційних і грибкових захворювань, а також ревматизму, артриту, риніту, тонзиліту і багатьох інших.

Як приготувати кремнієву воду в домашніх умовах

Розібравшись в тому, що являє собою кремнієва вода, розглянемо тепер, як приготувати її. Щоб зробити кремнієву воду в домашніх умовах необхідно:

 1. Для початку взяти 30 г чистого (він буде вираженого коричневого відтінку) кременю і залити його 3 л води. Маніпуляції необхідно виробляти в скляній начиння.
 2. Підготовлену рідина закрити кришкою, поставити в недоступне місце і настоювати кілька днів. Якщо воду планується застосовувати для внутрішнього вживання, то настояти її необхідно протягом 3 діб. Якщо ж вода буде використовуватися як засіб для зовнішнього застосування, то водопідготовка повинна тривати протягом 7 діб.
 3. Після необхідного періоду воду переливають в чистий скляний посуд. Утворився за час відстоювання води осад переливати не потрібно. Його висота буде орієнтовно 30 мм.

Після отримання кремнієвої води мінерал викидати не потрібно. Його досить промити від утвореного осаду, просушити і він придатний для повторного використання.

Приготування кремнієвої води в домашніх умовах не складний процес. До того ж придбати камінь можна в аптеці за доступними цінами.

Як пити кремнієву воду

Кремнієва вода відмінно заповнить відсутню кількість цього елемента в організмі. Добова доза вживання води, настояної на кремнії, для зміцнення захисних властивостей організму становить 200 мл. Найкраще пити це кількість по 50 мл 4 рази на день.

Також можна використовувати воду, настояну на кремнії, при приготуванні страв.

Протипоказання до вживання кремнієвої води

Незважаючи на відсутність доказової бази, є ряд фахівців, які вважають, що використання кремнієвої води має протипоказання. Зокрема, застосування кремнієвої води може спровокувати утворення онкологічних пухлин.

Також кремній поглинає радіоактивні елементи. Якщо розглядати первинне очищення води, то це є незаперечним плюсом, так як шкідливі речовини будуть повністю вилучені з неї. Але в разі повторного застосування це гідність може перетворитися на недолік. Тому що ті отруйні речовини, які були вилучені з води в попередній раз, можуть потрапити в воду, наполягають на камені в цей раз.

Використання кремнієвої води

Воду, настояну на кремені, можна використовувати в різноманітних побутових цілях, зокрема, для заповнення акваріумів.

Також раніше в селах кременем викладали стінки криниць, завдяки чому вода була постійно очищена. Щоб отримати лікувальний знезаражуючий ефект від використання кремнію, необхідно використовувати на 1 ряд 2,5 центнера каменю і стільки ж піску.

кремній Джерело природної води

Застосування кремінної води в садівництві та домашньому консервуванні

Крім побутового використання кремнієву воду часто застосовують в садівництві:

 • замочування насіння перед посадкою – сприяє більш швидким сходам;
 • полив розсади – дозволяє знизити ступінь ураження рослин грибковими інфекціями;
 • полив плодоносних дерев і рослин – урожай фруктів і ягід буде рясний і швидкий.

Не менш відома кремнієва вода і в консервації. Використовуючи її, господиня знизить ймовірність прокісанія продуктів, а також підвищить смакові властивості консервованих овочів, фруктів і солінь. Воду необхідно готувати, дотримуючись пропорції: 1 см3 мінералу на 3 л води.

Користь кремінної води для кімнатних рослин і домашніх тварин

Кімнатні насадження, які поливають кремінної водою, стають менш, сприйнятливі до шкідливих факторів і грибкових інфекцій, зростання таких рослин значно прискорюється, а період цвітіння – подовжується.

Їли ж застосовувати воду, настояну на кремені, для потреб домашніх тварин, то, даючи їм її в якості пиття або готуючи на ній їжу, у улюбленців зміцнюється імунітет, зуби і кістки стають міцними, організм легше справляється з глистами.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *