Кремній і шунгіт для очищення води

Люди, які дбають про своє здоров’я, шукають найбільш ефективні способи фільтрації питної рідини. Останнім часом успішно використовують кремній і шунгіт для якісної очистки води. Камені здатні не тільки видалити шкідливі домішки, але і додатково збагатити напій мікроелементами.

Корисні властивості води, настояної на шунгіт

Вчені давно довели, що молекули рідини здатні змінювати свою структуру в залежності від зовнішніх факторів. На воду впливають не тільки певні дії, а й самого слова. Натуральні камені здатні передавати розчину код, який зберігає його структуру і дозволяє позбутися від патогенної мікрофлори.

Лікування за допомогою каменів використовували жителі древніх країн. Сьогодні мало що змінилося. Саме природні матеріали застосовують при створенні очисних установок. Вугілля, кварц – їх використовують в змінних картриджах, як найбільш ефективні засоби видалення шкідливих домішок.

У домашніх умовах можна використовувати натуральні мінерали для очищення і додання напою корисних властивостей. Для цього застосовують кремній, кварц, цеоліт, шунгіт. Останньому приписують дивовижні здібності. У давнину вважалося, що камінь міг повернути молодість, вилікувати будь-які бойові рани і навіть надати бійцеві невразливість.

Насправді ж мінерал знезаражує рідина, вбиває патогенні мікроорганізми. Він володіє антибактеріальними, болезаспокійливими, протизапальними властивостями. Шунгіт застосовують для лікування таких захворювань:

 • патології шлунково-кишкового тракту (гастрит);
 • отруєння;
 • хвороби печінки і нирок;
 • шкірні захворювання (в тому числі дерматит, алергічні висипання);
 • бронхіальна астма і діабет;
 • інфекції сечостатевої сфери та ін.

Шунгіт – унікальний камінь. Коли він потрапляє в воду, його корисні властивості багаторазово посилюються і в повній мірі розкриваються. Він збагачує напій величезною кількістю необхідних мінералів, в тому числі магнієм, залізом, натрієм, кальцієм та ін.

При використанні каменю агресивні компоненти випадають в осад. Він затримує солі важких металів, радіонукліди, хлор, нафтопродукти і пестициди. Якщо порівнювати очищувальних здібності шунгита з вугіллям, то мінерал в 30 разів ефективніше усуває забруднення.

Застосування шунгита і кремнію для очищення води

Не менш ефективним буде видалення забруднень за допомогою кремнію. При взаємодії з розчином він утворює колоїди, які поглинають агресивні компоненти. Шкідливі речовини осідають на дні.

Важливо правильно застосовувати мінерали для фільтрації. Фахівці рекомендують міняти їх раз на кілька місяців. Однак можна прокип’ятити камені для того, щоб очистити від скупчилися забруднень.

Існують різні способи приготування відфільтрованого напою за допомогою мінералів. Розглянемо найбільш популярні і ефективні. Врахуйте, що при будь-якому вибраному методі попередньо варто очистити засіб за допомогою звичайного фільтру. Це дозволить відсіяти найбільш великі забруднюючі частинки.

Очищення води шунгитом для пиття в скляній банці

Для цього рецепта знадобиться придбати в спеціалізованих магазинах камінь. Пропорції залежать від того, який тип мінералу ви купили. Якщо у нього низький рівень вуглецю, то на 1 літр води буде потрібно шунгіт вагою 100 г. Помістіть їх в скляну банку і дайте настоятися протягом 3 діб.

Елітний мінерал справляється зі своїми завданнями набагато краще. Для очищення 1 літра необхідний камінь вагою 60 г. Фільтрація відбувається протягом 3 – 8 годин. Після цього важливо правильно злити рідину. Верхні і нижні шари не повинні переміщатися. При переливанні в інший посуд залишайте на дні не тільки осад, але і трохи води, в якій можуть зберігатися агресивні речовини.

Очищення води пірамідками з шунгита

Можна придбати вже огранений мінерал у вигляді пірамідки. Він надасть посилений вплив на структуру молекул. Очищений напій дає заспокійливий і тонізуючий ефект, надає сил і допомагає зосередитися. Візьміть 1 пірамідку на літр рідини і дайте настоятися протягом 20 хвилин, після чого можете пити.

Шунгітовий фільтр для очищення води будинки

Окремо можна придбати фільтр на основі мінеральної речовини. Пристрої дають хороший результат, оскільки очищення відбувається більш ефективно, ніж при використанні вугілля в якості сорбенту. Звичайна водопровідна рідина стає придатною для вживання всередину.

З води видаляються шкідливі домішки, важкі метали і навіть радіонукліди. Вона збагачується мікроелементами до концентрації, необхідної для нормального функціонування організму людини. Також фільтр усуває неприємний запах або мутний відтінок і видаляє хлор.

Очищення колодязів і басейнів шунгитом

Камені завжди використовували для того, щоб обкласти стінки криниць. Це дозволяло уберегти розчин від проникнення всередину забруднень. Щоб бути впевненим у безпеці напою з колодязя, використовуйте мінеральний матеріал для засипки на дно. Застосовуйте цей спосіб і в басейнах, щоб видалити патогенні мікроорганізми, які мають властивість там накопичуватися.

Використання шунгітовой води

Залежно від того, яку мету ви переслідуєте, можна вживати очищену рідину по-різному. Вона дозволить в цілому оздоровити організм або допоможе в боротьбі з конкретними захворюваннями.

Очищення води для пиття і приготування їжі

Найбільш ефективний спосіб використання – для вживання всередину і приготування їжі. Регулярне застосування дозволить знизити прояви багатьох хронічних захворювань або допоможе в боротьбі з гострими запаленнями. Пийте очищений напій при астмі, гастриті, ослабленні імунітету, патологіях жовчного міхура, порушеннях в діяльності системи кровообігу, нервової або серцево-судинної сфери. У день вживайте не менше 3 склянок.

Використання в косметології

Застосовують шунгітовий розчин для додання блиску і м’якості волоссю, усунення шкірних проблем. Засобом вмиваються і використовують для ополіскування голови після миття. Це дасть наступний результат:

 • пропадає лупа, поліпшується діяльність сальних залоз, тому волосся менше забруднюються;
 • поліпшується структура волосся, вони блищать і стають м’якими;
 • природний антиоксидант ефективно бореться з ознаками старіння, сприяючи розгладженню зморшок;
 • проходять шкірні висипання, зникає жирний блиск, забиті пори.

Догляд за тілом

Щоб заспокоїти нервову систему при дії стресу, використовуйте ванни з очищеної рідиною. Всередину наповненої ємкості помістіть мішечок з подрібненим камінчиками і приймайте ванну протягом 20 – 30 хвилин.

Інгаляції і полоскання

Для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів застосовують інгаляції або полоскання. Буде потрібно попередньо очищений мінеральною речовиною розчин. Якщо проводять інгаляцію, то його нагрівають майже до температури кипіння, потім протягом декількох хвилин вдихають пар. Полоскання проводять класичним методом.

Використання шунгітовой води в акваріумі

Застосування каменю замість класичного фільтра для акваріума дозволить більш ефективно очищати його від відходів життєдіяльності риб. Додатковий плюс використання – хворіють рибки одужують, рослини швидше розвиваються і виділяють більше кисню. Для стандартного акваріума об’ємом 50 літрів буде потрібно близько 200 – 300 г мінералу. Його можна засипати на дно і міняти в міру необхідності.

Протипоказання використання шунгітовой води

Незважаючи на те, що природна речовина приносить організму користь, в деяких ситуаціях його застосування потрібно обмежити. Запам’ятайте наступні рекомендації до використання шунгітового напою:

 • з обережністю вживайте засіб в період загострення хронічних недуг і при серйозних захворюваннях серцево-судинної сфери;
 • при виношуванні дитини також слід проявити уважність;
 • тромбоз є фактором ризику.

Не додавайте велику кількість каменів, інакше мінералізація буде дуже активною. Такий напій вживати всередину не можна.

Додавання природних мінералів в рідина є ефективним і простим способом позбутися від присутніх в ній забруднень. Шунгіт додатково збагатить розчин корисними речовинами, що буде сприяти лікуванню багатьох захворювань.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *