крижана вода

З давніх часів крижана вода славиться своїми цілющими властивостями і унікальним складом. Сучасні вчені ведуть безперервні суперечки про вірність цього твердження. Така водичка видобувається в природних і штучних умовах з льоду, шляхом поступового танення. Для цих цілей відмінно підійде чисте гірське сніг. Але не у кожного є можливість відправитися для цього в гори. Альтернативою може служити заморожена вода в звичайному побутовому холодильнику. При цьому в процесі відтавання з води та замерзання більшість шкідливих для організму солей, а отримана рідина буде найбільш схожа з людською протоплазми, що міститься в кожній клітині. Користь талої води для організму складно оцінити, не вивчивши її відмінні властивості.

Властивості талої води.

Як відомо, людина на 80% складається з води. При переході з рідкого стану в тверде і назад у водички кардинально змінюється кристалічна структура. Дана рідина може бути як джерелом енергії і життєвих сил, так і рознощиком різноманітних хвороб і недуг.

У повсякденному житті відкриті джерела вбирають негативну, нейтральну і позитивну інформацію звідусіль. Одним з чудових народних засобів вважається джерельна і річкова водиця з гірських і лісових водойм. Вважається, що вона найчистіша і корисна, що володіє цілющими властивостями. Проходячи через природні джерела фільтрації такі як мул, каміння, колоди і корчі, рідина очищається і стає максимально придатною для пиття. Недарма тварини і птахи з такою охотою п’ють джерельну воду після танення снігів, а урожай з полів, щедро прикрашених в зимовий період сніжком, виявляється багатшим і родючим. У повсякденному житті стало нормою проводити снігозатримання на необхідних земельних ділянках.

При цьому водопровідна вода, яка надходить практично в кожен будинок, володіє підвищеною кількістю хлорвмісних речовин. По трубах вона долає багато кілометрів, вбираючи негативну інформацію з багатьох осель. Крім того протягом водички під прямим кутом повністю руйнує кристалічну структуру рідини.

Замороження допомагає зняти негативний інформаційний забарвлення і видалити шкідливі домішки. Тала вода благотворно впливає на організм і відновлює правильну роботу окремих функцій.

Користь талої води.

 1. Вона покращує самопочуття. Що міститься в звичайній воді дейтерій (важка ізотопний компонент) в невеликих кількостях призводить до занепаду сил і втрати бадьорості. В процесі зміни кристалічної структури в тверде, а потім назад в рідкий стан ізотоп повністю руйнується.
 2. Користь талої води для схуднення давно відома. При регулярному вживанні поліпшується метаболізм і швидше спалюється жировий прошарок. Деякі дієтологи стверджують, організм при переробці розтанула води витрачає набагато більше енергії, а значить швидше худне.

Вода виводить шлаки, токсини і продукти розпаду, очищає організм. При дотриманні правильної технології виготовлення і використання, результат буде видно після закінчення першого тижня. Важливо пам’ятати, що прийом водички можна змішує з прийомами їжі. Також на ній заборонено готувати.

Щоб худнути, необхідно випивати один стакан талої води натщесерце, і два-три склянки протягом дня, рівномірно розподіливши. Рекомендується вживати за годину до їди. Орієнтовна температура рідини – десять градусів. Лікувальний курс повинен проводитися до придбання бажаного ефекту, але обмежений терміном до півтора місяців. Після цього рубежу воду або припиняють пити, або скорочують її кількість до 30% від норми дня.

 1. Благотворно впливає на мозок, кров і серцевий м’яз, внаслідок того, що тала вода м’якше звичайної. У ній немає важких солей і металів.
 2. Очищається організм і шкірний покрив. Багато дерматологічні проблеми виліковуються самі собою. Шкіра підтягується, набуває тонус, молодість і свіжість.
 3. При систематичному застосуванні підвищується імунітет і стійкість до багатьох захворювань.

Правильно виготовлена ​​тала вода благотворно позначається на роботі всього організму.

Спосіб приготування талої води.

 1. Відстояну протягом 3-4 годин водопровідну воду наливають в будь-яку пластиковий посуд. Закривши кришку ємність відправляється в морозильну відсік до повної заморозки. Розморожування здійснюється при кімнатній температурі без сторонніх воздействій.Прі прийомі в профілактичних цілях кількість рідини розраховується з розрахунку маси тіла – 0.5% від загальної ваги.
 2. Деякі фахівці рекомендують видаляти, першої утворилася в морозилці, тонку скоринку льоду. Велика частина шкідливих компонентів міститься в ній.
 3. Охолодження варто проводити до неповною заморозки. У залишках води будуть утримуватись багато шкідливі домішки.
 4. Чисту і прозору талу воду варто приймати в обмеженій кількості, не більше чотирьох склянок в день. Весь обсяг розподіляється між прийомами їжі. Правильно випивати склянку водички при пробудженні і за 15-30 хвилин до їжі.
 5. Важливо ретельно стежити за імпульсами, які посилає організм після прийому такої рідини. У деяких випадках може бути досягнутий зворотний ефект і вода буде шкідлива для людини.
 6. Воду варто пити невеликими ковтками, затримуючи в роті. Ні в якому разі її не можна нагрівати. При підігріві випаровуються всі унікальні властивості продукту.

Тала вода дуже корисна для шкіри. Щоб очистити обличчя від запалень, і привести шкіру в тонус досить щоранку вмиватися такою рідиною. Крім того, воду можна використовувати в якості основи для приготування домашніх відходів не тільки для особи, але і волосся, і всього тіла. Вона нормалізує обмінні процеси, волосся стає товщі, гущі, швидше ростуть і набувають здоровий блиск.

Протипоказання при прийомі талої води.

При недотриманні наступних порад, така рідина не тільки не принесе користі, але і буде шкідлива для людини.

Воду варто робити тільки з чистого, що не використовується снігу. Категорично не рекомендується брати звичайний вуличний сніжок, який лежить у дворі ділянки або двору. У ньому величезна кількість металів, солей і інших шкідливих компонентів. Через глобальні проблем з екологією після відтавання рідина буде шкідлива для людей. Варто брати не зворушений сніговий покрив у видаленні від населених місць. Ідеально – в горах.

Водопровідну воду, прокип’ячену більше одного разу, також не рекомендується застосовувати. Кожне кип’ятіння змінює кристалічну структури. Це може привести до утворення небезпечних хлорвмісних елементів і сполук, що призводять до різних онкологічних захворювань.

Вживати потрібно свежеразмороженную талу воду. При тривалому зберіганні все унікальні властивості продукту випаровуються. Варто знати, що розмороження необхідно здійснювати до комфортної температури. Надмірно холодна тала вода здатна привести до ангіні або бронхіту.

Лікарі рекомендують обмежувати кількість вживання талої води. Не більше 30% від загального обсягу споживаної рідини. Також необхідно дотримуватися певної послідовності прийому, інакше можуть порушитися обмінні процеси і погіршитися самопочуття.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *