лужна вода

Вода є основою життя людини. А якщо говорити про лужній воді, яка отримана в домашніх умовах, – це хіт будь-якого сезону. Подейкують, що вона може врятувати від багатьох хвороб і худнути. Чи так це? Давайте розберемося.

Що таке лужна вода?

Яка вода вважається лужної? Нею є рідина, яку видобувають з природних ресурсів, в ній міститься багато мінеральних солей і корисних елементів. Кислотність у неї понад 7 рН. Це просто умовне найменування. У складі такої води присутні гідрокарбонатні іони, магнезія, іони натрію і безліч інших складових, що роблять її цілющою. Акцентуємо увагу на слові «цілюща», тому що пити таку воду рекомендується тільки з метою лікування, а не постійно.

Користь лужної води

У природних умовах вода, яка проникає крізь товщину грунту, насичується киснем, мінеральними речовинами і отримує лужну обробку. Необхідно відзначити, що лужна вода – не ліки. Пити її потрібно в незначних дозах. Точне дозування призначить лікуючий доктор, але середній показник становить 500 мл / день. При цьому, готувати організм необхідно поступово, починати рекомендується з 200 мл / день, і протягом місяця збільшувати кількість.

Існує думка щодо лужної води, що вона максимально ефективніше сприймається організмом, ніж звичайна бесщелочного вода. Доказом тому, є дослідження, яке проводилося в 2010 р Завдання полягало в тому, що близько 40 повних сил і енергії добровольців, протягом 30 днів вживали просту і лужну воду. Дані експерименту показали, що у тих хто пив лужну воду виявили велику концентрацію лугу в крові і сечі, і у них був більш насичений рідиною організм.

Це вражаючий результат, але позитивні властивості повинні бути підкріплені найбільш точними науковими доказами. Потрібно додати, що в багатьох евространах процентне співвідношення продажу лужної води набагато вище, ніж в інших європейських державах.

Доведено, що лужна вода, знижує ймовірність виникнення переломів і остеопорозу. Задумка в тому, що збільшення рівня кислоти здатне забирати кальцій з кісткових тканин, тим самим роблячи їх більш крихкими. У цій сфері проводилося багато наукових дослідів, але з різними показниками.

Якщо Вас турбують рефлюксна напади, лужна вода дозволить від них позбутися. Фахівці провели дослідження за лужною водою, і виявили неактивний pepsinum, каталізатор є головним збудником гастроезофагеального рефлюксна захворювання. Лужна вода дозволяє досягти подібний результат.

А регулярне вживання лужної води корисно для організму і дає такі результати:

 • Знешкодження та виведення кислотних відходів, токсичних речовин.
 • Відновлення кислотно-лужного середовища.
 • Підвищення імунної системи.
 • Гальмування процесу старіння.
 • Стабілізація обміну речовин.
 • Зниження ймовірності прогресування хронічних хвороб шлунково-кишкового тракту.
 • Значне поліпшення здоров’я, гарний настрій, підвищення розумових здібностей.

Пийте таку воду, якщо бажаєте скинути кілька зайвих кілограмів. Вона дійсно сприяє схудненню: тіло споживає жирові клітини для захисту від кислоти. При вживанні лужної води Вашому тілу не знадобиться «захисник» у вигляді жирових клітин.

Порада: рекомендується пити таку воду на голодний шлунок.

Основні показання для прийому лужної води

Лужну воду корисно приймати, якщо Вас турбують такі проблеми, як:

 • Надлишкова маса тіла.
 • Порушення процесу метаболізму.
 • Харчове отруєння.
 • Захворювання шлунково-кишкового тракту.
 • Коліт.
 • Запальний процес в підшлунковій залозі.
 • Захворювання печінки.
 • Підвищений рівень цукру (безінсуліновой залежності).
 • Інвазивне захворювання.
 • Депресія, нервовий розлад, безсоння.

Як приготувати лужну воду з використанням харчової соди: рецепт No 1

Звичайно, лужна вода реалізується в аптечних кіосках і продуктових торгових торгових майданчиках. Але якщо людині необхідно лікуватися тривалий час, купуючи її, він значно витратитися, причому переплатить тільки за назву бренду. Ми пропонуємо дізнатися, як зробити лужну воду в домашніх умовах для пиття і уникнути грошових витрат.

Приготування цілющого засобу запускає із застосуванням харчової соди, яка завжди є на кухні. В соді міститься багато лугу, і якщо заважати її з водою, pH останньої збільшується. Готується лікарський засіб так:

 1. Береться літр води з джерельного джерела. Можна водопровідну, але тоді попередньо її потрібно пропустити через фільтр.
 2. Додається в воду 1? 2 чайної ложки харчової соди і така ж кількість солі. Можна поліпшити смак – додати трішки цукру.
 3. Переливається отримане засіб в тару, гарненько збовтувати до повного розчинення вмісту. Ось і все, лужна вода готова і її можна застосовувати.

Як зробити лужну воду для пиття з використанням лимона: рецепт No2

Як ні парадоксально, але цитрусові наділені аніонним властивістю, і при процесі розщеплення в шлунково-кишковому тракті створюють лужну реакцію. Готуватися лужна вода з використанням лимона так:

 1. Наливається відфільтрована вода в тару (підійде глечик або бутель).
 2. Розрізається один цитрус на 6 частин.
 3. Часточки цитруса висипаються в воду, видавлювати сік з них не потрібно.
 4. Додається ложка гімалайської солі.
 5. Накривається банку або глечик і залишається для настоювання не менше півдоби.

Правила прийому лужної води

Якщо Ви хочете постійно пити лужну воду, відразу відзначимо, що застосування її для вживання і в приготуванні їжі не принесе користі, а іноді небезпеки. Надлишок мінералів і солей в раціоні тягне за собою іншу проблему – утворення каменів. Саме тому важливо дотримуватися норму споживання, яка безпосередньо залежить від кислотності організму кожної людини.

 • Визначається норма лікарем, оскільки раціон, спосіб життя і особливості організму у кожної людини різні, відповідно, відрізняється і показник кислотності. Тому важливо підбирати курс лікування лужної водою тільки спільно з професіоналом. Якщо говорити про середній нормі, яка підійде всім, вона така: 3 мл потрібно помножити на кількість кг маси тіла людини. Виходить приблизно 600 мл на добу.
 • У профілактичних цілях можна вживати не газовану лужну воду вранці за півгодини до сніданку. Але при наявності у людини гастриту або виразки, тоді після їжі. Якщо спостерігається підвищена кислотність – під час прийому їжі.
 • Тим, хто страждає на гастрит з підвищеною або зниженою кислотністю, з підвищеним виділенням секрету, фахівці радять пити цілющу воду за годину до їди.
 • Вкрай значно підтримувати оптимальну температуру води. Тому що при терапії захворювання шлунково-кишкового тракту, як правило, потрібно вживати теплу питну рідину. Якщо шлунок не хворий, рекомендується пити воду кімнатної температури, не поспішаючи, маленькими ковточками.

Протипоказання

Якщо в організмі міститься достатньо лугів, вживати таку воду не бажано. Надмірний вміст її може нашкодити організму. Тому перед початком курсу лікування потрібно проконсультуватися у медічінского фахівця. Відразу додамо, що не варто шукати відповіді на запитання, яка краще лужну воду, якщо у Вас пієлонефрит. Також необхідно пройти обстеження, яке визначить внутрішні показники і прийме рішення щодо раціональності лужної дієти. Лужне пиття принести користь і шкоду протипоказано при інсулінозалежний цукровий діабет, хронічний пієлонефрит, ниркової недостатності, каменях у нирках.

При загостренні захворювання, для лікування якого приймається вода, або при несподіваному погіршенні самопочуття, необхідно завершити терапевтичний курс і звернутися до лікаря.

Лужну воду можна застосовувати зовнішньо – приймати мінеральні ванни на її основі. Процедури прийняття ванну можна проходити в санаторіях та інших закладів, які близько розташовані до джерел. Кращий варіант – санаторно-курортні умови.

Приймати воду починати слід з невеликих доз. З кожним прийомом дозу збільшувати, поки не дійдете до рекомендованої норми.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *