магнітна вода

Властивість магнітної води, впливати на організм людини, було виявлено японським доктором в 1976 році. Вода піддається магнітному впливу полем Землі і природним чином структурується. При використанні води в побуті відбувається її очищення фільтрами, вона надходить по металевих трубах в житлові приміщення і при цьому втрачає свою природну намагніченість. Проте не варто засмучуватися, магнітну воду можна отримати і в домашніх умовах.

Структура магнітної води

Вода являє собою речовина, кожна молекула якого складається з одного атома кисню і двох атомів водню. Під впливом магнітного поля вони шикуються паралельні один одному лінії, які тягнуться від одного полюса до іншого. Таким чином, всі речовини представлені у вигляді решітки з кристалів правильної форми. Саме з таких елементів складається природна вода.

Природа цього феномена полягає в магнітному полі Землі. По суті, вся наша планета – це один великий магніт. Саме тому річки та озера є основними джерелами корисної рідини. Відтворена в домашніх умовах магнітна вода перетворюється в своє природно стан, повертаючись до природної структурі.

Про користь намагніченої води

Намагнічена вода допомагає не тільки відновити здоров’я людини, пов’язане з негативним впливом навколишнього середовища, але і допомагає підтримувати імунітет, що в свою чергу допомагає уникнути недуг, пов’язаних зі зниженням імунітету.

Були проведені дослідження на виявлення користі магнітного поля для людини, в ході яких люди щодня вживали намагнічену воду. Так з’явився новий напрям в медицині – магнітобіології. Вона займається вивченням взаємодії магнітних полів і тіла людини.

Витоки розвитку магнітобіології йдуть в далекий 1976 рік. Тоді в японській медицині офіційно визнали синдром «відсутності магнітного поля». Людина з таким захворюванням часто хворіє, швидко втомлюється, спостерігаються різкі перепади настрою, нерідкі нервові зриви.

Тоді доктор Юлонг Ма висунув гіпотезу про те, що магнітна вода здатна підвищити життєву силу людини. Свої ідеї він довів серією дослідів з намагніченої водою. Так з’явилося вчення про секрет довголіття, засноване на щоденному вживанні магнітної води.

Можна виділити наступні позитивні аспекти вживання магнітної води:

  • Поліпшується робота кровоносної і серцево-судинної системи;
  • Коригується процес метаболізму, що дозволяє уникнути виникнення жирових відкладень;
  • Нормалізується тиск, людина перестає бути залежним від магнітних бур;
  • З організму виводяться токсичні і шлакові відходи, які роками накопичувалися в кровоносних судинах;
  • Через відновлення відмерлих і харчування існуючих клітин сповільнюється процес старіння, людина виглядає набагато молодше свого віку.

Позитивний вплив магнітної води на загальний стан людини привело до того, що багато лікарів стали рекомендувати її використання своїм пацієнтам.

Використання омагниченной води для гігієнічних процедур

Крім прийому всередину, магнітна вода рекомендована і для місцевого застосування. Вона сприяє відновленню сил і емоційного стану. Саме тому її часто використовують для ванн і ополіскування. Занурившись ввечері в намагнічену воду, можна розслабитися і змити з себе всі труднощі і неприємності минулого дня. Щоб рідина зарядилася, потрібно, щоб вода пройшла через магнітне поле.

Отримання магнітної води в домашніх умовах

Незважаючи на здаються складності в процесі намагнічування, отримати магнітну воду в домашніх умовах не так вже й складно. Для її створення потрібні додаткові пристосування, щоб вода зарядилася в магнітному полі. Найпростіший спосіб – використовувати будь-який наявний будинку магніт. Однак досвідчені користувачі вважають за краще застосовувати спеціальні прилади. Вони будуть описані нижче.

магнітні палички

За допомогою магнітної палички можна просто приготувати воду вдома. Ідеальні матеріали для створення палички – це безпечний пластик або ж хірургічна сталь. Внутрішня її серцевина складається з магніту. У застосуванні вона дуже проста: її потрібно занурити в кружку з водою на деякий час. Періодично розмішуйте вміст склянки паличкою.

Магнітні палички – найпоширеніші пристосування для намагнічування води. Причиною тому зручність її використання і можливість брати її з собою на роботу або в поїздку.

магнітні підставки

Ще один спосіб приготувати магнітну воду – використання підставки. Вона зручна у використанні вдома. Потрібно просто налити чисту воду в графин і поставити її на підставку. Через те, що рідина постійно знаходиться під впливом магнітного поля, її корисні властивості зростають у декілька разів. Для поліпшення впливу біомагнітного поля молекули речовини повинні пересуватися, тому іноді слід перемішувати воду. Для успішного намагнічування потрібно як мінімум годину, за цей час не слід переливати або додавати воду.

магнітні перетворювачі

Таке пристосування дуже зручно. Воно зразок дії фільтра дозволяє безпосередньо перетворювати воду з-під крана в магнітну. Вода, опиняючись в магнітному полі пристрої, змінює свою структуру, через що набуває корисних властивостей. Воно легко встановлюється і знімається, його можна використовувати і в міських квартирах, і в заміських котеджах. Ще однією перевагою його застосування можна назвати збільшення терміну служби системи водної фільтрації.

Апарати для магнітотерапії

Дане пристосування трохи важче використовувати вдома. Воно чутливо до різких перепадів напруги в мережі, через що йому потрібно стабілізатор. Крім того, для забезпечення безпеки потрібно організувати заземлення апарату. Його незручно переносити і встановлювати в новому місці. Саме тому такі пристрої найчастіше використовують в медичних установах, де створені всі умови для безпечної експлуатації.

Про шкоду магнітної води

Як і будь-який інший лікарський засіб, магнітна вода має ряд обмежень в її використанні. Цей чудодійний напій протипоказаний при виникненні ракових пухлин на будь-якій стадії розвитку. Експерти сходяться на думці, що намагнічена вода сприяє поширенню метастазів і збільшення пухлини. Причина даного процесу – намагніченість покращує живлення всіх клітин організму людини, в тому числі і ракових клітин.

Всупереч поширеній думці про те, що магнітна вода уповільнює процес старіння, окремі фахівці продовжують наполягати, що такий засіб призведе до передчасного старіння. Вони грунтуються на тому факті, що люди виглядають набагато молодше за свої роки, коли у них уповільнений процес метаболізму. Однак ця гіпотеза поки що не знайшла свого підтвердження.

Позитивних факторів використання магнітної води все-таки набагато більше, ніж негативних. Саме тому все більше людей вважають за краще вживати цілющу воду в медичних цілях. Однак не варто забувати, що використання природних джерел може бути небезпечно, так як вони не захищені від шкідливого впливу діяльності людини і не проходять систему очищення і фільтрації. Виготовлена ​​в домашніх умовах, магнітна вода зберігає свої цілющі властивості і не містить небезпечних домішок. Її легко можна створити самим за допомогою будь-якого зручно способу.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *