містити риб в садовому ставку взимку і влітку?

Тримати декоративних риб, ми можемо собі дозволити навіть у невеликій водоймі. Однак, перед покупкою варто подумати про те, скільки рибі треба місця.

Перш ніж запустити риби у садовий водойму, ми повинні подумати про кілька речей. Якщо ви недавно засадили ставок рослинами, зачекайте поки рослини вкорінюватися, а вода стане прозорою. Коли це станеться, це означатиме, що в ставку встановилося біологічну рівновагу. Для початку найкраще пустити кілька риб, а згодом поповнювати ставок іншими примірниками.

Як піклуватися про ставку з рибами влітку?

Вода в ставку з рибами повинна бути чистою і насиченою киснем. Тому ми повинні боротися з розростанням водоростей, так як вони виділяють сірководень і нітрити, а ці речовини відповідають за помутніння води. Водорості, ми можемо видалити з допомогою сачка або запустивши організми, які ними живляться, наприклад, дафнії, мідії.

Рибу треба годувати один раз на день, даючи їй стільки їжі, скільки вона може з’їсти протягом 10 хвилин. Чому? Тому, що залишки їжі є ідеальним живильним середовищем для водоростей.

Слід пам’ятати, що треба захищати водойму від змиву у воду з навколишнього землі поживних речовин, які також є відмінною середовищем для розвитку водоростей.

Якщо мова йде про водних рослинах найкраще, щоб вони заповнювали тільки 1/3 водойми. Також велике значення мають прибережні рослини, тому що вони очищають воду від мінеральних солей, дають тінь, притулок для риб і насичують воду киснем.

Як піклуватися про ставку з рибами восени?

Риби стають сонними і зосередженими, коли температура води опускається нижче 10 C. У цей час ми перестаємо їх годувати. Риби продовжують постійно рухатися, стоячи в прохолодному місці (від 0 C до 8 C). Це можливо тільки тоді, коли наш ставок має щонайменше 1,2 м глибини до 3 м2 поверхні. Якщо умови дозволяють нам зробити так, щоб риба зимували в ставку, пам’ятайте, що вода не повинна повністю замерзнути. Застосування пенопластового поплавця, нагрівача або вставленого вертикально у воду пучки очерету дозволить цього уникнути. Однак, коли вода замерзне, не перевантажуйте себе вирубанням ополонці достатньо буде того, що ми поставимо на льоду посудину з гарячою водою.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *