Найбільш поширені помилки у догляді за шкірою обличчя

Інколи ми не розуміємо наслідків неправильного догляду за шкірою, але за малі похибки часто доводиться нести покуту у вигляді проблем з шкірою. Представляємо найпоширеніші з них.

Недостатня кількість сну. Оптимальний час для сну – це близько 8 годин. Якщо з якихось причин ми позбавляємо себе цього відпочинку, то можна очікувати, що рано чи пізно з’являться спотворюють нашу шкіру недоліки, такі як: шкіра позбавлена здорового кольору, синці/мішки під очима або навіть зморшки. Шкіра, як і весь наш організм, потребує регенерації. Тому варто запастися хорошим зволожуючим-поживним кремом, який принесе їй заспокоєння під час сну.

Неправильний вибір крему. Якщо ми не знаємо, який наш тип шкіри, варто звернутися до дерматолога або косметолога, тому що неправильний догляд за шкірою за допомогою крему, який не підходить для наших потреб, – це злочин, який призведе до подальших проблем зі шкірою.

Не використовувати крем з фільтром. Креми для обличчя і взимку і влітку має містити фільтр SPF 30, тому що тільки він ефективно захищає від шкідливого впливу сонячних променів.

Сон в макіяжі. Залишки макіяжу на шкірі, або, що ще гірше, “повний раскрас” (коли, наприклад, ми повертаємося додому пізно після нічного бала), то це стає гріхом номер один, і шкіра в недалекому часу (якщо не на наступний день) нагадає про себе у вигляді почуття стягнутості, прищів і закупорених пор. У гіршому випадку, ми можемо очікувати алергії. Забруднення, які залишилися на шкірі, ускладнюють її дихання, засмічують пори і є відмінним живильним середовищем для бактерій, які завдяки нашій ліні скоро приступлять до роботи. Тому обов’язково пам’ятайте про зняття макіяжу!

Часте використання скрабу. Безумовно, він подразнює шкіру. Епідерміс потрібно відлущувати не більше 2-3 разів на тиждень, і, що важливо, уникайте області навколо очей. Занадто інтенсивний пілінг може призвести до пересушування шкіри і появи зморшок.

Споживання занадто малої кількості води протягом дня. Основою для зволоження шкіри, а, отже, і боротьби з процесами старіння, є споживання не менше 2 літрів води в день. Без цього-нікуди!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *