наймодніші види фізичної активності

Одноманітні вправи, повторювані день у день, не тільки стомлюють фізично, але з часом втрачають свою ефективність. Ми підібрали десятку найбільш модних видів фізичної активності, щоб Ви могли вибрати щось до душі.

Тріатлон. Ця спортивна дисципліна характеризується поєднанням плавання, велоспорту та бігу. Дуже важливо фізично підготуватися до триатлону та, перед тим, як приступити до цієї дисципліни, пройти медогляд.

CrossFit. Це поєднання інтенсивного тренування з обтяженнями і на витривалість. Це, безумовно, найкраща альтернатива одноманітним вправ в тренажерному залі. CrossFit слід виконувати кожен день протягом 20 хвилин. Перед початком тренування необхідно зробити відповідну розминку.

Зумба. Надзвичайно енергійна спортивна дисципліна, що представляє собою поєднання елементів фітнесу та латиноамериканських танців. Цей вид фізичної активності підходить будь-якій людині. В ході занять учасники не тільки спалюють калорії, але і відмінно проводять час.

Booty балет. Дисципліна, що поєднує в собі риси балету і фітнесу. Відмінно впливає на м’язи хребта і поставу тіла. Більш того, Booty балет чудово розтягує тіло.

ToughMudder. Цю дисципліну можна назвати гонкою з перешкодами. Учасникам необхідно подолати трек з перешкодами, що нагадує рівнем складності справжню військову смугу перешкод. Невід’ємною частиною цієї дисципліни є грязь і вода. Учасники закінчують змагання, як правило, брудні і мокрий до нитки.

Вправи на батуті. Це ще одна популярна форма фізичних вправ, яка чудово впливає на рівновагу тіла і спалювання жирової тканини. Варто знати, що стрибки на батуті допоможуть спалити до 1000 ккал протягом години.

Elite Fitness. Полягає у поєднанні вправ із різних видів спорту: суміш кардіо тренувань і силових вправ. Відмінний метод для людей, які занудьгували на звичайних тренуваннях в класичному тренажерному залі.

Повітряна йога. Включає в себе елементи не тільки йоги, але і фітнес-вправ, танців, акробатики і розтяжки. Цей вид спорту відмінно зміцнює плечі і живіт без навантаження на хребет. В ході занять характерно використовується великий шматок матеріалу, підвішений до стелі.

Кранкинг. Форма фізичної активності, зміцнює верхню частину тіла, зокрема, м’язи рук і тулуба. Вправи виконуються на спеціальному пристрої, званому KRANKcycle, який нагадує велотренажер. Тільки в цьому випадку педалі крутять за допомогою рук.

Табата. Це тренінг, який використовує максимальні можливості людини. Полягає у виконанні коротких, 4-хвилинних інтервальних тренувань – 20 секунд інтенсивно виконуємо вправу, 10 секунд відпочиваємо. Перед тим, як приступити до табата тренуванні необхідно виконати розминку, а після її закінчення потрібно розтягнути.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *