Натуральні засоби для поліпшення грунту в саду

Грунт, природним шляхом, у саду, ми можемо покращувати кількома способами, з допомогою компосту, піску, торфу, гною, вапна, добрив, рибного борошна і трав’яного компосту. Виберіть кращий спосіб для себе.

Компост

Компост багатий органічними поживними речовинами. Покращує процеси в ґрунті, а також покращує її структуру.

Джерело: Fotolia

Крупно-зернистий пісок

Пісок є природним компонентом ґрунтів, що значно покращує проникність. Відмінно підходить для глинистих грунтів, якщо ви плануєте провести поліпшення її проникності.

Джерело: Fotolia

Торф

Торф є дешевим і легким компонентом, завдяки якому ми можемо поліпшити склад грунту. Торф чудово розслабляє важкі грунту, добре зволожує легкі грунту, а також є хорошим кислим підставою.

Джерело: Fotolia

Перепрілий гній

Перепрілий гній насиченим для рослин поживними речовинами та азотом в легкозасвоюваній формі. Гній чудово поліпшує проникність важкого грунту, а також добре зрошує легкі грунти.

Джерело: Fotolia

Вапняні добрива

Вапняні добрива застосовується як допоміжний засіб для різних типів грунтів. Вапняні добрива виступають в двох іпостасях, як магнієві і карбонатні. Кальцій є необхідним елементом, необхідний рослинам, він нейтралізує токсини і важкі метали, покращує структуру і активність мікрофлори грунту.

Джерело: Fotolia

Рибне борошно

Рибне борошно – мінеральне добриво, повільно діючі (до декількох років). Його потрібно використовувати на кислих і вологих грунтах. Використання рибної борошна на лужних і сухих грунтах малоефективно.

Джерело: Fotolia

Трав’яний компост

Компост із стебел трави – це, мабуть, самий популярний спосіб природного добрива рослин в саду. Організовуючи в саду процес компостування, ми забезпечимо собі безперервний доступ до природного засобу для поліпшення родючості грунту в саду.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *