Навіщо заморожувати підводку для очей і інші трюки для краси

Напевно, Ви не раз чули про різних різних фокусах з макіяжем. Це зовсім не означає, що Ви вже все знаєте. Час від часу з’являються нові хитрощі, про які, швидше за все Ви ще не чули.

Ліцензія на фото: CC0 Public Domain

Оновити стару підводку для очей. Безпосередньо перед застосуванням підводки для очей покладіть її в морозилку на 15 хвилин. Завдяки цьому, Ви зможете намалювати красивий штрих, це дозволить уникнути її дроблення на столітті. Цей метод ідеально підходить у випадку підводки для очей, яку вже використовували кілька разів, і міститься в ній рідина загусла під впливом контакту з повітрям.

Боротьба з плямами шматочками льоду. Фахівці, які піклуються про красу зірок, рекомендують цю процедуру людям зі змішаної і жирної шкіри. Безпосередньо перед сном масажуйте шкіру обличчя за допомогою декількох шматочків льоду. Ця процедура повинна скоротити кількість виділяється шкірою жиру, а, отже, і обмежити її непривабливий блиск і поява вугрової висипки.

Продовжити термін служби лаку, завдяки пятновыводителю. Безпосередньо перед нанесенням лаку на нігті, добре їх очистіть за допомогою засобу для зняття лаку з ацетоном. Завдяки цьому значно підвищиться стійкість лаку, навіть на кілька днів. Чому? Ацетон прекрасно видаляє з поверхні нігтів плями жиру, які можуть залишатися від косметики і продуктів харчування. Часто вони є основною причиною того, що лак вже на наступний день відколюється.

Використовуйте ромашку і лимон для освітлення волосся. Ополіскувач для волосся з ромашки, а також соку свіжого лимона – це натуральний засіб для освітлення волосся. Використовуйте його кілька разів на тиждень до досягнення потрібного результату.

Зведіть тіні картоплею. Скибочку свіжого картоплі, прикладеного до шкіри, може сприяти скороченню непривабливих тіней під очима. Перед нанесенням на шкіру, ретельно вимийте шматочки картоплі і прикладіть їх в околицях очей на 10 хвилин.

Боротьба з прищами зубною пастою. Якщо у вас немає під рукою засоби проти прищів, то тимчасово його може замінити зубна паста. Нанесіть її на запалення на 10 хвилин. Завдяки цьому Ви зніміть запалення в межах прища і швидше видаліть їх з поверхні шкіри.

Збільшити губи контурним олівцем. Ви можете тонко збільшити губи, окресливши їх контурним олівцем. Єдине, про що потрібно пам’ятати, – це те, щоб наносити його вище межі тонкої шкіри губ. Потім пофарбуйте губи коханої губною помадою, і все готово!

Приховати небажані волосся колготками. Якщо Ви не встигли поголити ноги, спокійно! Одягніть на себе бежеві панчохи або колготки. Таким чином, Ви замаскируете небажані волоски, що покривають ваші ноги.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *