Очищення кишечника солоною водою

Протягом усього життя у нас в організмі накопичуються різні токсичні компоненти, відходи накопичуються в основному в кишечнику і з часом вони можуть викликати серйозні проблеми зі здоров’ям. Очищення кишечника солоною водою цей захід, який можна провести в домашніх умовах, без шкоди для людини. Процедура не являє собою нічого складного, при цьому чудово виводить з організму весь бруд, покращуючи таким чином діяльність всіх внутрішніх органів. Вважається, що подібний захід дуже м’яко впливає на весь організм, даючи можливість оздоровитися. Звичайно і для його виконання існують протипоказання, які ми обов’язково розповімо в нашій статті.

Чим корисний цей метод?

Ми знаємо, що вода саме затребуване для організму речовина, а сіль є природним антисептиком, яким під силу позбавляти активності більшість бактерій.

Очищення організму солоною водою це ідеальне поєднання компонентів, для якісного результату. Процедура використовується з двома цілями:

  1. Це механічний засіб спорожнення кишечника – сіль не дасть воді всмоктатися в кров і водо-сольовий розчин повністю надійде в кишечник. Таким чином ми домагаємося максимальне очищення кишечника від шлаків.
  2. Завдяки властивостям солі допоможе запобігти подальшому активне розмноження патогенної і умовно-патогенної флори в кишечнику.

Проводити очищення організму рекомендується кілька разів на рік. Якщо Ви відчуваєте тяжкість, втома хронічну, то це може свідчити про забруднення вашого організму. Прислухайтеся до свого тіла, і ви точно будете знати, коли слід провести подібну процедуру очищення.

Принцип сольовий очищення

Подібний метод очищення організму прийшов з навчань Йоги. Його суть полягає в тому, що людина підбирає сприятливий час і вживає натщесерце водо-солоний розчин. Такий розчин проходить через організм, але вода при цьому не всмоктується (через солі) і виводить з організму всю накопичилася за роки бруд.

Такі заходи часто використовуються і в боротьбі із зайвою вагою. Солона вода для схуднення є чудовим способом позбутися відразу від декількох кілограм бруду, а також вона покращує обмін речовин. І якщо людина правильно починає харчуватися відразу після процедури, то процес схуднення відбувається набагато швидше завдяки тому, що організм починає працювати злагоджено.

Підготовка до заходу по очищенню

Чудово, коли людина встигає підготувати свій організм до подібної процедури очищення. Для цього необхідно заздалегідь посприяти до розвантаження організму за певною схемою живлення. За кілька днів потрібно перейти на роздільне харчування і виключити з раціону м’ясо, молочні продукти. Ідеально, якщо людина зуміє перейти тільки на рослинну їжу, таким чином він максимально підготувати організм для очищення і зуміє оздоровити його.

Приготування сольового розчину

Приготувати водо-сольовий розчин дуже просто. Сіль найчастіше використовують не йодовану, а звичайну кухонну. Є припущення, що краще навіть морську використовувати. Необхідно взяти три літри води і прокип’ятити. Далі дати охолонути їй до кімнатної температури і додати в неї три повні столові ложки солі. Ретельно розмішати сіль до розчинення Деякі для смаку додають половинку соку лимона. З лимоном потрібно бути дуже обережно людям, які мають захворювання шлунково-кишкового тракту.

Проведення процедури очищення

Чистку кишечника солоною водою в домашніх умовах варто проводити завчасно, налаштувавшись на весь процес. Краще знаходиться весь день вдома під час очищення водо-сольовим розчином. З ранку натщесерце необхідно випити першу склянку підготовленої води і виконати комплекс вправ, які займають до десяти хвилин часу.

Через тридцять хвилин знову потрібно випити одну склянку води і повторити фізичне навантаження. І повторювати це до тих пір, поки не закінчиться розчин. Приблизно до шостого склянці у людини з’являється бажання сходити в туалет. Він буде ходити якусь кількість разів, але помічаючи, що стілець все чистіше. Поки і зовсім не стане виходити розчин, так він зрозуміє, що процедура пройшла успішно. Важливо, що після закінчення прийому води необхідно викликати блювотний рефлекс, щоб залишки солі вийшли з організму.

Будь ласка, подбайте щоб після всього заходу краще годину або два дати тілу відпочити. А також варто заселити мікрофлору кишечника корисними бактеріями і робити це протягом наступних двох тижнів. Про це варто подбати завчасно, адже розчин вимиє абсолютно всі бактерії з кишечника і порушить його роботу на якийсь час.

Важливо розуміти, що сіль буде подразнювати слизову і під час спорожнення може викликати роздратування ануса. Не варто використовувати туалетний папір, навіть самого м’якого якості. Краще просто підмиватися теплою водичкою.

комплекс вправ

Спеціальні фізичні вправи рекомендуються виконувати в проміжках між прийомами водо-солоного розчину. З йоги чистку організму солоною водою краще виконувати з фізичними невеликими навантаженнями, вони допомагають воді проходить через органи швидше.

Завдяки вправам йоги очищення відбувається максимально ефективно. Давайте розберемо, як же виконуються ці прості фізичні навантаження, які несуть таку велику користь під час процедури.

Під час виконання цих невеликих тренувань, не поспішайте, доробляти максимально правильно кожен рух. Ви повинні розуміти, що стежити за своїм тілом при виконанні всіх вправ дуже важливий момент. Так ви підсилюєте ефект очищення, а також опрацьовує певні групи м’язів. При останній вправі дуже добре витягується хребет і опрацьовується м’язовий корсет спини.

перша вправа

Нахили з боку в бік. Початкове положення: ноги на ширині плечей, спина рівна, верхівка витягується вгору, руки по сторонам (90 градусів від тіла), долоні дивляться вгору. По черзі без різких рухів робити нахили з боку в бік. При цьому повинно бути довільне і спокійне дихання. Працювати повинен тільки корпус, а таз залишається на місці.

Вважається, що ця нескладна навантаження відкриває воротар шлунка і сприяють проходженню рідини по травному тракту.

друга вправа

Обертання в області талії. Така вправа допомагає рідини переміщатися по дванадцятипалій кишці перетікаючи плавно в тонкий кишечник.

Початкове положення: ноги на ширині плечей, спина рівна, верхівка витягується в стелю. Витягнути одну руку перед собою так, щоб кут від тіла становив 90 градусів. А другу руку завести за спину зігнувши при цьому в лікті так, щоб великий палець виявився близько лопатки (або прагнув до лопатки, якщо гнучкість не дозволяє дотягнутися до неї). Руку, яка знаходиться попереду слід відводити назад наскільки це можливо, при цьому фіксуючи погляд на кінчиках пальців. Зверніть увагу, що від куприка до верхівки повинна зберігатися пряма лінія на протяг виконання всієї фізичного навантаження. Повторювати потрібно вправу на обидві сторони, змінюючи відповідне положення рук 10-12 разів. Без зупинок, дихання вільне, спокійне.

третя вправа

Поза кобри (Бхуджангасана). Навантаження сприяє поліпшенню проходження солоної води уздовж відділу тонкого кишечника. Початкове положення: лежачи на животі, ноги на відстані близько тридцяти сантиметрів. Спираємося на долоні, які знаходяться на рівні грудей і випрямляє руки, переносячи таким чином вага на них і пальці ніг.

У положенні, коли ми максимально піднімаємо корпус вгору, верхівка тягнеться вгору, ми пробуємо розгорнути тіло (тільки корпус від таза) так, щоб побачити ступню. Спочатку в одну сторону поворот, потім в іншу. Вправа виконується плавно без ривків, але при цьому ми намагаємося максимально дотягувати і верхівку, і корпус при розворотах.

четверта вправа

Масаж живота. Може викликати утруднення виконання у людей, які мають проблеми з колінними суглобами. Суть його полягає в тому, що слід зайняти вихідне положення: сісти навпочіпки при цьому руки тримати на колінах. Вправа виконується так: одне коліно опускається в підлогу, при цьому тіло розгортається у зворотний бік. Слід стежити, що коліно, яке знаходиться в початковому положенні повинно залишатися вертикально. Повільно повертаючись в початкове положення, ми чергуємо ноги. Намагаємося під час скручування допомагати собі руками, щоб збільшити амплітуду скручування хоч на пару міліметрів. На обидві сторони необхідно виконати по 10-12 разів. Дихання вільне.

Рекомендації після проведення процедури

Після заходу ідеально буде виконати медитацію в положенні лежачи на спині. Постаратися максимально розслабити тіло, можна заснути. Дати організму відновиться після таких маніпуляцій.

Вживання корисних бактерій для нового заселення в кишечник. Їх рекомендується приймати не менше чотирнадцяти днів після очищення солоною водою.

Протипоказання

Процедура вважається дуже сприятливою для організму, але все ж це щось нове і тому він може відчувати невеликий стрес. Очищення кишечника водо-сольовим розчином підійде практично кожній людині, але все ж його не слід робити, якщо існують такі явні патології, як: нестійке артеріальний тиск, при серйозних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (гастрит, виразка і подібне), при лихоманки, хворобах серця. А також не варто їх виконувати в період вагітності або навіть в період менструації.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *