Осушення ділянки: як відводити дощову воду?

Навесні і восени в нашому кліматі, часто йде дощ і випадає багато опадів. Все частіше власники власності, мають великі проблеми з утилізацією надлишку дощової води. Якщо ділянка має каналізацію, можна до неї підключити дренаж дощової води?

Дощова каналізація

Дощову воду можна зливати в каналізацію тільки тоді, коли це дощова каналізація, тобто, спеціально призначена для видалення дощової води, або так звана лівневка. Якщо тип каналу допускає введення в нього дощової води, спочатку потрібно отримати дозвіл на приєднання до нього.

Якщо каналізацію на вашій ділянці призначена виключно для прийому стічних вод (санітарних), тоді проблему з дощовою водою потрібно вирішувати по-іншому.

Осушення ділянки: як має виглядати?

При рясному дощі, вода, що стікає з жолобів прямо на земельну ділянку, швидко створює на ній калюжі, особливо, коли земля погано вбирає воду. У такій ситуації потрібно розподіляти її по території ділянки, пам’ятаючи, що закони забороняють формування поверхонь, які “зливають” воду на сусідні ділянки. Для того, щоб поліпшити вбирання води в грунт, ви можете покласти в неї труби (з дірками), побудувати колодязь або закопати під поверхнею спеціальні елементи з пластику для инфильтрующие воду в грунті.

стікаючу Воду з дахів, терас та інших поверхонь також можна збирати в резервуар і використовувати під час посушливих періодів, наприклад, для поливу або – але це вимагає більш передової установки – після фільтрації використовувати її для прання, миття туалету або миття автомобіля.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *