Перші ознаки качана пологів. Коли повинні початися пологи?

Родова діяльність – процес, який залежить від індивідуальних особливостей жіночого організму. Кожна відповідальна породілля винна знаті і розуміти про настання перших провісників пологів.

Перші ознаки пологів, что

Про настання пологів жінки повідомляють, так звані « провісники » . Їх поява очень легко розпізнати, тому важливо пам’ятати основні симптоми. Звичайно, кожен з них может проявлятися по різному, адже Усе залежить тільки від індивідуальних особливостей організму.

Так саме помічено, что інтенсивність відчуттів « провісників » может відчуватися менше і більш сильніше, в залежності від стану здоров’я жінки, кількості пологів за рахунком, статі майбутньої дитини, підготовці породіллі.

вагітність

Важливо: Прогестерон – гормон, який правив усім періодом вагітності жінки, в кінці терміну йде на спад, поступаючись місцем естрогену. Гормональна і нервова система усіма способами сигналізує жінці про настання пологів.

Існує кілька основних « провісників &#187 ;, на які орієнтуються всі породіллі:

 • опускання живота нижче звичного рівня
 • розширення кісток тазу і болю у м’язах в промежині, что уповільнюють пересування і роблять його хворобливим
 • судоми кінцівок, сильні набрякання і оніміння рук і ніг
 • тренувальні сутички
 • часте випорожнення кишечника
 • відходження пробки і навколоплідних вод

Відео: Передвісники пологів

На якому терміні повинні початися пологи ?

Лікарями відзначено, что нормальний стосовно вагітності починається з 38 тижнів, тобто з 38 тижня від зачаття Вже можна очікувати перших провісників. Самє з цього годині можна вважати внутрішньоутробного дитини повноцінно розвиненим і доношеним. Пологи можуть статися в будь-я ку з тижнів: на 38, 39, 40, 41 і 42-й.

розрахунок дати пологів

Важливо: Но НЕ варто занадто переживати, тому что організм обов’язково почне повідомляти про швидких пологах усіма силами.

Гінекологи ставлять орієнтовну дату пологів на сороковий тижня, так як це найсприятливіший година. Якщо термін вагітності продовжаться більше 42 тижнів, то дитина називається « Переношеним » і це может згубно позначитися на його здоров’ї.

9 місяць вагітності

Важливо: Якщо порахувати, то в період з 38 по 42 виходить рівно 4 тижні болісних питань: « Коли почнуться пологи і як зрозуміти, что їх передвісники Вже почалися? »

Відео: Як визначити дату пологів?

За скільки до пологів починаються тренувальні сутички?

Природою задумано, щоб дитина НЕ відчував ніяких труднощів і був повністю забезпечений необхідними речовинами в утробі матері. Так природа подбала і про матір, подарувавши їй можливість підготувати м’язи тазу до майбутніх пологів. Самє це « підготовку » називають « тренувальними переймами ».

вправи для вагітних

Важливо: Тренувальні сутички різної інтенсивності можуть супроводжувати всю вагітність. В результаті, до терміну пологів м’язи стають більш еластичними, а шийка матки істотно коротшає, надаючи дитині можливість з’явитися на світло.

НЕ рідко такі сутички лікарі називають « переймами Брестон Хікса &#187 ;. Смороду відрізняються істотним скороченням м’язів в період годині одна-дві хвилини. Як правило, такі сутички можна очікувати починаючи з двадцятого тижня вагітності. Много жінок можуть навіть і НЕ зрозуміти, что зазнали самє тренувальні сутички. Усе тому, что живіт на двадцятому тижні й достатньо малий, а означати м’язи НЕ очень розтягнуті.

заняття в басейні

На більш пізніх термінах, жінка может відчувати:

 • тяжкість внизу живота
 • тонус матки
 • затвердіння живота
 • ниючий біль внизу попереку

дихальна гімнастика

Важливо: Якщо біль триває НЕ більше двох хвилин і непомітно зникає, а ві відчуваєте собі добро – приводу для занепокоєння немає!

Людський поріг болю різноманітний і залежить тільки від індивідуальних особливостей . Так, жінки або їх відчувають або НЕ помічають зовсім. Но якщо ві Усе-так і відчуваєте неприємні відчуття, спробуйте їх позбутися:

 • прогуляйтеся на свіжому повітрі, задійте інші групи м’язів
 • приляжте, підкладіть під ноги подушку, постарайтеся розслабитися і відпочити
 • попросіть близької людини зробити легкий масаж попереку
 • спробуйте зробити розслаблюючу дихальну гімнастику
 • прийміть теплий душ
 • заваріть трав’яний або зелений чай

відпочинок і релаксація

Важливо: Чим ближче термін пологів – тім сильніше і неприємніше можуть бути відчуття, что переміщаються вниз живота.

Будьте уважні і серед тренувальних сутичок точно розпізнайте родові сутички. Якщо біль НЕ проходити через два, максимум – три хвилини, а настає через година більшою інтенсивністю – варто звернутися до лікаря!

Відео: Тренувальні сутички

Як починаються пологи у первісток, відчуття

Очікування первістка у кожної жінки пов’язане з сильним хвилюванням і майбутніми заворушеннями. Незвіданість майбутніх відчуттів одночасно лякає і надихає жінку. Як правило, до кінця терміну породіллі Вже втомлюються від своєї ваги, важкого стану, неохоче пересуваються і скаржаться на безліч неприємних відчуттів.

первородящая жінка

Важливо: З упевненістю можна сказати, что кожна первородящая жінка НЕ готова до того болю, я ку їй доведеться відчути. но Усе майбутні відчуття Усе-так і можна пережити, якщо підготувати собі і правильно налаштувати.

Зайва нервозність, переляк, страх майбутнього і неготовність збивають жінку зі спокійного і врівноваженого стану, залишаючи її думки і тіло В напруженні. У наші дні існує безліч способів і сучасних методик, спрямованих на зниження неприємних відчуттів:

 • дихальні гімнастики
 • спеціальні пози і вправи
 • масажі і способи розслаблення

Кожна первородящая Мамо обов’язково винна знаті, что пологів передує кілька основних дій:

 1. Відходження слизової пробки, яка закупорювала шийку матки від проникнення в неї інфекції. Виглядає вправити по різному, но в основному має розмір НЕ більше монетки і желеподібну структуру жовтуватого відтінку з дах’яними вкрапленнями
 2. Чи НЕ регулярні, что відрізняються тривалістю і інтенсивністю тренувальні сутички. Смороду можуть застати жінку в будь- який година доби: в день і вночі. Якщо відчуваєте постійно е повернення болю з періодичними перервами, что НЕ потрудіться знайти аркуш паперу і записувати кожен інтервал: біль (тривалість) – відпочинок (тривалість). Якщо « відпочинок » стає п’ятихвилинним і регулярним – направлятися в пологовий будинок
 3. Опущення вниз живота может бути як помітним, так і зовсім незрозумілим. Живіт НЕ падає різко і це неможливо відчути. Симптом має свою назву тому, что матка напружується, твердне, важчає і за рахунок цього плід тягне живіт вниз
 4. Зменшення активності плода часто говорити про ті, что дитина готується з’явитися на світло
 5. Очищення кишечника – явна ознака передпологовій діяльності. Організм починає готується і полегшує собі завдання, витісняючи зайві маси з кишечника. Часто буває так, что жінки страждають запорами, а в останні дні раптом рідко настає рідкий стілець

підготовка до перших пологів

Важливо: Якщо відчуваєте передпологові симптоми, які НЕ намагайтеся НЕ звертати на них уваги. Вирушаючи в пологовий будинок спробуйте перекусити, навіть якщо НЕ хочеться – незабаром вам буде зовсім НЕ до їжі, а енергія вам ой як знадобиться! НЕ піднімайте важкі і НЕ несіть сумки з промовами самостійно!

Відео: Перші пологи. Підготовка

Як починаються пологи у повторнородящих? Чому другі пологи починаються раніше?

Повторнородящих матусі відрізняються упевненістю собі і достатнім багажем знань, досвіду та вмінь. Такі жінки відрізняються упевненістю в собі і суттєвою стриманістю. Повторнородящих чуйно ставляться до своїх навіть самим дрібним відчуттів. У правильний година смороду точно знають, что пора направлятися в пологовий будинок і НЕ піддаються паніки.

повторнородящая жінка

Відмінністю інших пологів может бути несвоєчасне народження дитини раніше терміну. Родова діяльність у повторнородящих здатна починатися з 34 тижня. Усе це відбувається через ті, что м’язи і шийка матки розтягнуті і легко переносять знайомий їм процес. Жіночий організм легше переносити гормональні сплески.

Симптоми провісників пологів у тихий, хто народжує вдруге очень схожі з симптомами первісток. Єдине, смороду можуть бути сильніше або яскравіше тільки тому, что жінка знає їх і усвідомлено відчуває:

 • зайва емоційність, нервозність і різкі зміни настрою
 • НЕ така Вже суттєва втрата у вазі, НЕ більш трьох кілограм
 • опущення вниз живота за тиждень або кілька днів до майбутніх пологів
 • зниження набряклості рук і ніг
 • біль в слідстві розсування тазових кісток
 • очищення організму: часті сечовипускання, рідкий стілець, блювота

підготовка до пологів

Важливо: Кожен симптом протікає з різною інтенсивністю у кожної жінки. Усе залежить від чутливості, емоційного стану і стану здоров’я.

Відео: Другі пологи. У чому відмінності від перших?

Як починаються передчасні пологи?

передчасні пологи – завжди боротьба за виживання. Причини таких пологів можуть бути різними:

 • ендокринні захворювання
 • інфекційні хвороби
 • інфекції статевих органів
 • соматичні інфекції
 • патології і пороки розвитку, аномалії
 • генетичні захворювання
 • різні ускладнення вагітності
 • травми спини і живота
 • ранній вік породіллі (до 18 років)
 • згубні умови життя
 • шкідливі звички: куріння, вживання алкоголю
 • фізична праця
 • носіння важких предметів
 • стрес

недоношена дитина

Кожна причина відповідає різному терміну передчасних пологів. Пологи з 22 тижні по 27 найчастіше закінчуються смертю плоду. Усе тому, что маючи Вагу в 500 грам і більше, дитина просто НЕ здатний вижити. Якщо дитина виживає – у нього є величезні шанси залишитися інвалідом на Усе життя.

Пологи з 28 тижня по 33-у дозволяють дитині вижити при належному догляді і забезпеченні. Вага дитини коливається від 1 кілограма до 1800 грам. У цей віці малюк має й достатньо розвинені легені і медичні препарати здатні повністю його підтримати. Пологи з 34 тижня є майже НЕ небезпечними. Народжений в пологовому будинку така дитина залишиться повністю здоровим і забезпеченим необхідним доглядом.

передчасні пологи

Передчасні пологи найчастіше починаються з незрозумілою болю в животі і в попереку. Такі відчуття жінка НЕ может терпіти і смороду має характер сутичок. НЕ рідко породіллі помічають відходження слизової пробки на ранніх термінах вагітності, что теж говорити про ті, что пологи будуть передчасними. Якщо пологи почалися – зупинити їх Вже НЕ вийти. Тому потрібно терміново звертатися до пологового будинку за допомогою.

Відео: Симптоми і причини передчасних пологів

Опустився живіт: коли почнуться пологи?

Величезний живіт до кінця терміну вагітності дарує жінці много незручностей:

 • біль в спині і поясниці
 • утруднене дихання
 • повільне пересування
 • печію
 • защемлення нервів верхніх кінцівок в слідстві важкої ваги і навантаження на хребет
 • часті позиви в туалет
 • запори

опущений живіт

Зазвичай живіт « опускається » повільно, починає він робити це за кілька тижнів до самих пологів. І якщо це НЕ помітно візуально, то розпізнати відчуттями – можна:

 • зникає печія або стає НЕ такою відчутною
 • легшає дихати
 • усунулася відрижка
 • знижується підвищений апетит

Важливо: Опущення живота обумовлено розміщенням дитини з « предлежащей » головкою. Матка опускається і готується до пологів.

опущений живіт на останньому місяці вагітності

Якщо ві помітили опущення живота, постарайтеся змінити свій стиль життя:

 • НЕ носіть сумок і пакетів
 • більше відпочивайте і перебуваєте в горизонтальному положенні
 • просите близьким робити вам масажі
 • розслаблюйте м’язи і НЕ займайтеся ніякими вправами

Важливо: Спостерігайте за своїми відчуттями, что опустився живіт ще НЕ ознака термінової госпіталізації. Чекайте регулярних сутичок.

Відео: Вагітність. Опущення живота

Что робити, якщо почалися перейми вдома?

Найчастіше сутички настають НЕ в пологовому будинку на затишній ліжку, а в абсолютно непередбачуваних ситуаціях, навіть уві сні. Якщо ві відчуває, что прийшли сутички (ві їх дізнаєтеся в будь-якому випадку), постарайтеся НЕ панікувати і знайти для собі найкомфортніше положення. Підкладіть під голову і спину подушки і постарайтеся за допомогою таймера засікати година сутичок.

легкі перейми

Прийнятний період – це 5 хвилин відпочинку і 2 хвилини сутичок. З таким симптомом слід брати приготовлену заздалегідь сумку в пологовий будинок і з чоловіком або з мамою направлятися в пологовий будинок. Якщо живете далеко від лікарні – викличте таксі або швидку допомогу.

сильні перейми

Важливо: Деяким допомагає поза « собачки &#187 ;, коли жінка впирається ліктями і колінами в ліжко або підлогу. Можна просто прогнутися, впираючись руками в стіл і чекати слушного годині для госпіталізації.

Відео: Что робити, якщо почалися перейми?

Чому НЕ починаються пологи?

« вагітність » стан очень часто набридає жінкам і годиною просто зводить з розуму, тому много жінок мучитися питанням: « Коли прийдуть пологи і чому смороду НЕ починаються? &#187 ;. Родова діяльність – природний процес і його швидкість залежить тільки від потреб дитини і вашого здоров’я.

в очікуванні пологів

Будь-яке втручання нетрадиційне або медичне НЕ потрібно. Допомогти жінці докорити природний процес до сприятливим своєчасним пологам, якщо смороду НЕ настали в рядків, допоможуть:

 • масаж сосків
 • секс на останніх термінах
 • підняття по сходах
 • вживати в їжу імбир
 • точковий масаж
 • клізма

Відео: Як прискорити пологи без шкоди для здоров’я?

Як визначити, что почалися пологи: поради та відгуки

визначити година своїх пологів неможливо гранично точно, можна лишь завчасно відчути наближається подія і повністю підготуватися до події . Помічено, что дата пологів может істотно залежати від того, кого ві очікуєте: хлопчика чи дівчинку. Адже в більшості випадків, дівчатка народжуються раніше встановленого терміну, а хлопчики – пізніше. В будь-який ситуації уважно ставитеся до своїм відчуттям і НЕ переставайте піклується про здоров’я.

Відео: 10 основних провісників пологів

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *