Подорож по Будапешту – головні визначні пам’ятки

Будапешт є не тільки столицею Угорщини, але і містом, яке варто відвідати. Він пропонує все для мандрівників, любителів спадщини і культури, хорошої їжі  і пиття. В Будапешті ви можете знайти все для незабутнього подорожі: пам’ятники культури, гори і печери, сама велику синагогу в Європі, прекрасні ресторани і кафе, токайські вина.

Коли їхати в Будапешт


Безумовно, найкращий час для відвідування Будапешта – весна.

Розміщення в Будапешті

Будапешт пропонує багато дешевих готелів і хостелів для молоді.

На що подивитися в Будапешті

Прогуляйтеся історичною вулицях Будапешта, що веде свою історію з середньовічного минулого. Відвідаєте королівський палац, в якому є дві Національні галереї.

Не пропустіть Церква Святого Матьяша, яка була заснована в 13-му столітті. Потім перейдіть до гори Геллерт, де цитаделі фортеці і Рибацький Бастіон, з якого можна мати дивовижний вид на місто і його околиці.

Ознайомтеся з іншими пам’ятками Будапешта: Угорський національний музей, музей образотворчих мистецтв, Угорський парламент і найстаріша церква Белвароша.

Постарайтеся взяти участь у Літньому Будапештському фестивалі балету і опери.Цей захід проводиться на початку серпня і триває протягом 12 днів. А з вересня по листопад проходить винний фестиваль. Тут організовуються культурні заходи та дегустації вина, що ви безумовно не повинні пропустити.

Якщо ви втомитеся від прогулянок по місту, ви можете розслабитися в місцевих гарячих джерелах.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *