Рейтинг фільтрів для очищення води

Ви хочете пити кришталево чисту, прозору і смачну воду, де не містяться небажані домішки, хвороботворні віруси, похідні хлору і мікроби? Тоді уважно вивчіть особливості фільтрів для очищення води і рейтинг таких незамінних пристроїв, представлений в цій інформаційній статті.

Ми склали цікавий огляд як простих у використанні, так і ультрасучасних пристосувань для фільтрації в домашніх умовах. При складанні рейтингу ми орієнтувалися на відгуки реальних покупців і думка експертів, протестували популярні моделі очищувачів.

Види побутових фільтрів для води

Такі пристрої класифікуються за рядом ознак. За місцем майбутнього монтажу розрізняють проточні і магістральні установки для очищення. Проточні агрегати поділяються на такі різновиди:

 • зворотного осмосу;
 • встановлюються під раковину;
 • фільтрувальні насадки на кран.

У продажу є фільтри, що застосовуються для видалення заліза, а також спеціальні агрегати попередньої і грубої очистки, ультрасучасні пом’якшувачі. Найпростішим і бюджетним варіантом вважається пластиковий посуд в формі глечика. Він оснащується змінним картриджем і якісно очищає воду.

Накопичувальні

Щоб встановити пристрій накопичувального типу, не буде потрібно врізка в центральний водопровід, перекриття подачі води в системі водопостачання. Якісний монтаж не вимагає спеціальних навичок, займе мало часу. Встановити побутової агрегат ви можете в кухонному приміщенні, на веранді або в вітальні кімнаті.

Накопичувальний водоочищувач відмінно підходить для установки в заміському будинку або котеджі. Його принцип роботи полягає в наступному. У верхній бак пристрою набирається необхідна кількість рідини. Вона послідовно проходить кілька змінних модулів очищення, а після цього накопичується в нижньому балоні і стає придатною до вживання.

проточні

Такі агрегати задовольняють потреби великих сімей і різних закладів громадського харчування. Вони практично не впливають на натиск води.

Види проточних установок:

 • Настільний фільтр. З звичайним водопровідних краном він з’єднується з використанням гнучкого шланга. Агрегат дозволяє фільтрувати воду в міру необхідності або відразу набрати її потрібну кількість.
 • Пристосування, що виконуються у вигляді невеликої насадки. Такі фільтруючі установки оснащуються універсальним і міцним кріпленням, за короткий проміжок часу встановлюються на кран.
 • Фільтруючий агрегат, що встановлюється під кухонною мийкою. Щоб поставити проточний водоочищувач розглянутого типу, необхідно досить вільного простору. Фахівці підключають систему фільтрів установку спочатку безпосередньо до труб водопостачання, а потім до самого змішувача.

Змінні картриджі відрізняються великим ресурсом, що дозволяє економити гроші на заміну насадок і купувати новий картридж 1 раз в 6 місяців або рідше.

Прекрасно себе зарекомендували пристрої фільтрації «Аквафор» з блоком кондиціонування та накопичувальним баком. На особливу увагу заслуговує модель ОСМО-Кристалл 100 ісп. 4М, яка забезпечує ультратонку очищення і мінералізацію. Така установка має високий попит.

Кращі настільні фільтри диспенсери

Диспенсери настільного типу розрізняються за типом виконання корпусу і відрізняються компактністю, простотою установки і технічного обслуговування, легкістю повсякденної експлуатації. Існують моделі, які підключаються до системи водопостачання будинку та оснащуються високоефективними картриджами. У продажу зустрічаються і автономні варіанти кольорів, які мають невеликі розміри і здатні органічно вписатися в інтер’єр офісного і житлового приміщення.

Які кращі фільтри очищення водопровідної води необхідно виділити в цій категорії? Це сучасний водоочищувач Coolmart CM-101-PPG, що має касету з фільтруючих шарів. У такому пристрої рідина не тільки якісно очищується від сторонніх частинок, але і піддається ретельному знезараженню. Уваги заслуговує інноваційний апарат «Джерело Біо» SE-10, який має 5 стадій очищення, поставляється в ергономічному корпусі.

Кращі настільні фільтри диспенсери:

Кращі фільтри глечики для води

Установки виконані у вигляді глечика. У спеціально призначене отвір цієї ємності встановлюється фільтраційний картридж. Через нього проходить водопровідна вода, яка послідовно очищається від домішок, а потім вона виявляється в чаші ємності. Лідируючу позицію в цій категорії займає фільтр-глечик Гейзер Грифон. Він розроблений спеціально для жорсткої води, очищає її від хлору, його похідних, виділяється високою якістю збірки.

Радимо придивитися до моделі «Бар’єр Smart», яка поставляється в різних кольорах і відрізняється цікавим дизайнерським оформленням. Воронка глечика для очищення води відрізняється від аналогічних установок своєю унікальною конструкцією, яка дозволяє відразу отримати порцію води, втамувати спрагу, не чекаючи завершення фільтрації всього об’єму рідини.

Кращі фільтри глечики для води:

Кращі фільтри для води у вигляді насадки на кран

Лідером продажів є фільтруючі насадки, які монтуються на змішувач за 1-2 хвилини, забезпечують ретельне очищення. Вони прекрасно справляються з очищенням гарячої та холодної води, значно зменшують її жорсткість і позбавляють її від механічних, нерозчинних частинок.

Подібні пристрої мають високу ціну. В середньому їх вартість варіюється в межах от 2000 до 2400 рублів. Вона визначається ціновою політикою інтернет-магазину або роздрібної точки продажів. Бюджетним і доступним варіантом вважається модель «Бар’єр Комфорт», яка займає першу позицію в нашому рейтингу.

Судячи з відгуків покупців, що купили цю недорогу насадку, найчастіше вони використовують її в якості фільтра для душа, що очищає, пом’якшує воду. Після монтажу конструкції натиск знижується несуттєво, що є безумовною перевагою довговічною і практичною насадки «Бар’єр Комфорт».

Кращі фільтри для води у вигляді насадки на кран:

Кращі проточні питні фільтри під мийку

У сьогоднішньому рейтингу проточних фільтрів, що встановлюються під кухонну мийку, визначилися два лідери – багатоступенева система Expert M312, а також універсальна установка Pure Drop 1.0, що випускається широко відомою компанією OMOIKIRI, яка знаходиться на території Японії.

Система фільтрів Expert M312 має 4 стадії очищення, гарантовано усуває проблему надлишкової концентрації заліза, якісно нейтралізує гербіциди та побічні продукти. Це відмінний помічник на кухні, який значно покращує властивості води, позбавляє її від стороннього запаху.

Якими достоїнствами володіє проточна система Пурі Дроп 1.0, виготовлена ​​на передовому обладнанні? Її основу складають три легко замінних модуля. Їх можна замінити буквально за 1-2 хвилини. Завдяки використанню добре продуманої, інноваційної мембрани NanoTube проточна система знищує різні види бактерій, які відомі вченим в даний час. За своїми споживчими якостями вода, яка пройшла обробку з використанням Пурі Дроп 1.0, вважається еталоном.

Кращі проточні питні фільтри під мийку:

Кращі системи під мийку зі зворотним осмосом

Такі агрегати виконують очистку на молекулярному рівні, не пропускають солі важких металів, перешкоджають розвитку хвороботворних мікробів. Це комплексне рішення, оскільки установки зі зворотним осмосом виконують:

 • Попереднє очищення від механічних частинок, органічних сполук, небезпечних домішок.
 • Фільтрацію на молекулярному рівні, за яку відповідає інноваційна мембрана з порами, що мають діаметр 0,0001 мікрометра.

Найпопулярнішими моделями, представленими в продажу, є дорогі та інноваційні системи Atoll A-550 MAX і Expert Osmos МО530. Вартість пристосування для очищення Atoll A-550 MAX варіюється від 16 до 17 тис. Рублів, а друга модель продається за більш скромною ціною, яка не перевищує 14 тис. Руб.

В системі Atoll A-550 MAX не використовуються хімічні речовини, додатково відбувається збагачення H2O киснем. Що стосується сучасного агрегату Expert Osmos МО530, то він обладнується мінералізатором і високоефективної мембраною TOREY, що має підвищену продуктивність.

Кращі системи під мийку зі зворотним осмосом:

Кращий фільтр під мийку з Нанофільтрація

Принцип роботи систем на основі нанофільтрації полягає:

 • У поділі рідини на 2 частини.
 • У використанні спеціального насоса, який продавлює її через фільтруючий мембранний елемент. Така мембрана якісно відділяє молекули води від сторонніх домішок і різних забруднювачів.

Зверніть увагу на установку «Гейзер Нанотек» з фільтраційної наномембраной, яка істотно покращує споживчі властивості води. Такий агрегат оснащується блоком, що складається з 3 картриджів і видаляє механічні частинки найменшого розміру, похідні хлору і важкі метали, небезпечні віруси і бактерії.

Великий надійністю відрізняється система нанофильтрації Picogram B-01. Її продуктивність – від 2 до 4 літрів в хвилину, а загальна маса в зібраному вигляді становить 4,5 кг. Завдяки технології нанофільтрації, очищення дозволяє нейтралізувати 99,9% бактерій і наблизити якість водопровідної води до джерельної.

Кращі передфільтри

Ознайомтеся з перевагами 2 передфільтрів від добре відомих виробників. Такі пристрої займають перші рядки нашого рейтингу, забезпечують чудову очищення від механічних забруднень. Ось вони:

 • Передфільтр «Тайфун 20 ВВ» від компанії «Гейзер» – очищає водне середовище від сполук хлору, продуктивність пристрою досягає 50 літрів в хвилину.
 • Механічний передфільтр ВМ 1/2? від виробника «Бар’єр» – відмінно захищає побутову техніку, яка використовує воду, від руйнівного впливу нерозчинних частинок.

Описані пристрої прекрасно затримують будь-які домішки, включаючи іржу. Фільтруючі системи легко встановлюються, витримують досить сильні гідроудари.

Краща система фільтрів поруч з мийкою

Перший рядок рейтингу займає система «1У Євро» від російської фірми «Гейзер». Пристрій прекрасно справляється з мінералізацією і пом’якшення, очищенням H2O від вільного хлору. Агрегат підключається до водопровідного крану з різьбленням за допомогою дивертора. Використовується картридж Арагон М, що має складну структуру.

На другому місці заслужено перебуває фільтруюча система під назвою «1УЖ Євро» виробництва компанії «Гейзер». Пристрій розроблений таким чином одним рухом направити воду на передбачену фільтрацію або в мийку. Установка розроблена для води, що має підвищену жорсткість. Її плюси:

 • Швидка і комфортна очищення.
 • Картриджі з суміші кокосового і мінерального вугілля, виконані за спеціальною технологією карбон-блок. У них інтегровані іони срібла для знешкодження мікробів.

Зручні змінні картриджі пристрою «1УЖ Євро» отримали сертифікат NSF, мають бактерицидну дію і виробляють воду, в якій не з’явиться накип.

Який очищає фільтр для води краще вибрати?

Вибір підходящої системи очищення залежить від ваших фінансових можливостей і конкретних цілей установки фільтруючого пристосування. Для невеликої родини оптимальним варіантом стане фільтрувальна насадка, що встановлюється на кран, або гранично просте і надійне пристосування у вигляді глечика.

Якщо водоочищувач необхідний для захисту побутової техніки, то можна зупинитися на бюджетному варіанті і віддати перевагу магістральну конструкцію, що володіє картриджем. Якщо ви готові серйозно витратитися на покупку вироби, то віддайте перевагу агрегату комплексного і багатоступінчастого очищення.

Людям, які мають чутливою шкірою, схильної до алергічних реакцій, краще вибирати в душову кімнату передфільтр «Тайфун 20 ВВ». Він очистить водне середовище від похідних хлору і іржі. Ви зможете спокійно віддаватися водним процедурам і не переживати за стан своєї шкіри.

Який очищає фільтр для води краще вибрати?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *