Розумні Жалюзі З Сонячними Батареями: створи Розумний Будинок З SolarGaps!

Унікальні жалюзі з сонячними батареями винайшов українець Євген Ерік. Вони здатні не тільки прикрасити вікно, але ще і заощадити чимало грошей власнику. За підрахунками, разом з установкою вони коштують всього 300 доларів. Окупиться Solargap вже за три-чотири роки, що вже дуже вражаюче! А вас цікавлять системи для створення розумного будинку? Читайте далі!

Сонячні батареї Solargap в будинок: як, навіщо, куди?

Приголомшливі розробки до нас приходять не тільки з всесвітньо відомих конвенцій типу CES 2016, але і, раптово, мало не від наших сусідів. розумні жалюзі, розташовані на одному лише вікні, генерують близько 100 кіловат енергії в місяць. Винахід може стати відмінним елементом системи розумний будинок. Модулі монтуються на вікно, і перетворюють енергію сонця в теплову і світлову. Таким чином, будинок з Solargap з часом може стати незалежним від зовнішніх енергетичних систем!

Енергію, яку Solargap отримують від сонця, перетворювач здатен зберегти і направити в мережу. Нею і харчуватимуться всі електроприлади, які є в житлі. Що важливо, ці економні технології дозволяють не тільки забезпечити свій будинок електрикою, але і навіть заробляти: надлишок можна продати місту за зеленим тарифом – 4 гривні за кіловат!

Розробник розповідає, що ідея такого винаходу виникла при розробці таких батарей для даху. Адже їх можуть розмістити лише власники приватних будинків. А як бути тим, хто живе в квартирах? Ось так і виникла ідея, що сонячна енергія для будинку може перетворюватися в електрику за допомогою таких ось інноваційних жалюзі – адже вікна є у всіх.

Система Solargap вже починає набирати популярності: винахідник набирає попередні замовлення на такі пристрої. Постачати замовникам жалюзі планують через 4-5 місяців. Ерік стверджує, що вже знайшов виробника: ним стане один із столичних підприємств і, згідно з планами, використання такої технології стане можливою не тільки на Україні, але і в Європі, а також Ізраїлі: саме на ці ринки націлений винахідник Solargap.

А як ви вважаєте, чи має сенс встановлення подібної розробки в міських умовах? Напишіть свою думку в коментарях! Ставте свої оцінки, діліться приголомшливими новинами та порадами по оснащенню вдома з друзями, а також читайте про інший приголомшливою розробки: Літаючий Мотоцикл Або Ховербайк. Коли Вигадка Стає Правдою

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *