Що подивитися в Неаполі за три дні?

Неаполь – це місто унікальної краси, де навіть сьогодні можна відчути і побачити щось у формі древнього або середньовічного світу.

Подорож по Неаполю за 3 дні

Рушайте в одну з найвідоміших визначних пам’яток околицях міста Неаполя: Геркуланум, Помпея і Стабія. З головних станцій в Неаполі щодня відправляються спеціальні потяги для даного маршруту. А після вражаючого подорожі ви можете відпочити в найкрасивішому місті узбережжя Сорренто, де ви можете насолодитися захоплюючим видом на скелясті міста.

Безперечно варто відвідати чарівний острові Капрі з блакитним морем і прекрасними пляжами, розташованими в оточенні незрівнянних скель. Ось ви на Капрі-поромі, який відправляється кожні півгодини від порту, неподалік від форту Кастель Сант Эльмо. Досліджуйте острів і відпочиньте в одній з цитрусових гаїв, пройнятих чиїмось благословенням.

І в останній, третій день, рекомендую відправитися на екскурсію по Неаполю і за покупкою сувенірів, які широко представлені в магазині Pugnasecca. Також рекомендую відвідати Кастель дель Ово і вибрати одну з дійсно красивих фотографій Везувію, далі Кастель Сант Эльмо, Неапольску собор, собор Сан Дженнаро і театр Святого Чарльза. Чудовим завершенням туру буде відвідування піцерії з унікальним видом на вулкан Везувій.

до Речі! Купуйте зі знижкою карти Arte на головній залізничній станції, з цією картою Ви зможете безкоштовно користуватися транспортом у Неаполі, а також отримаєте можливість безкоштовного або з великою знижкою відвідування музеїв та інших визначних пам’яток.

Для прогулянки по Помпеї запасіться надійними і зручними черевиками: ця екскурсія займає не менше 3 годин.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *