Що таке мезотерапія особи і як її роблять? Методи проведення мезотерапії особи

Мезотерапія

існує декілька технік мезотерапії. Лікар підбирає відповідний метод для усунення певної проблеми.

Війну зі зморшками жінки ведуть уже багато століть. Наші прабабусі застосовували екзотичні методи омолодження із застосуванням бодяги і інших подібних натуральних косметичних засобів.

Жінкам нашого часу пощастило більше, адже їм доступні сучасні методи омолодження обличчя – ефективні і безпечні для шкіри. Вони дозволяють безопераційним способом розгладити будь-яку зморшку – глибоку або поверхневу.

Допомагають такі методи прибрати в’ялість шкіри і впоратися з її сухістю. Одним з популярних способів омолодження є відновлення шкіри за допомогою корисних ін’єкцій.

Що таке мезотерапія і для чого вона потрібна?

Мезотерапія – омолоджуючі ін’єкції

Мезотерапія – це метод, при якому під шкіру вводяться препарати з біологічно активними речовинами. Організм збагачується вітамінами, мікроелементами, амінокислотами і важливими ферментами, які допомагають зберегти молодість клітин.

Мезотерапія необхідна для того, щоб поліпшити кровообіг в шкірному покриві. Завдяки потрапляння речовин в шар епідермісу, відбувається стимулювання вироблення колагену і еластину.

Які техніки мезотерапії особи існують?


Лікар оглядає шкіру обличчя

Такий метод омолодження можна застосовувати в якості самостійної процедури відновлення, а також в комплексі з іншими методами. Існує декілька технік мезотерапії особи:

 • наппаж . Терапія проводиться поверхово у вигляді частих ін’єкцій. Такий поверхневий метод введення препарату дозволяє використовувати будь-які речовини, крім коктейлів гелевою консистенції
 • папульной техніка . Під час ін’єкцій такого методу, утворюються папули різного розміру. Це дозволяє ефективно для шкіри депонувати будь-які ліки. Її виконують жінкам, у яких слабо виражені підшкірно-жирові клітини
 • ретроградна-лінійна техніка . Відбувається формування лінійних каналів в шарі шкіри. Після цього вони рівномірно заповнюються на зворотному ході голки шприца. Допомагає впоратися з рубцями і глибокими зморшками

Ін’єкційна мезотерапія особи

Ін’єкційна мезотерапія особи

Ін’єкційний вид мезотерапії є одні з найбільш універсальних. Він володіє величезною кількістю свідчень.

Маніпуляції можуть бути призначені як для згладжування невеликих мімічних зморшок, так і для усунення рубців, боротьби з акне і скорочення жирових тканин.

Ін’єкційна мезотерапія особи виконується при допомогою введення таких активних речовин:

 • еластин і колаген
 • Гіалуронова кислота
 • Рослинні складові
 • Лікарські препарати
 • Органічні кислоти
 • Різні мікроелементи
 • Вітамінний комплекс

Киснева мезотерапія особи

Кисень збагачує шкіру обличчя

Даний метод омолодження називають процедурою для неженок. Відмінність кисневої мезотерапії особи від інших видів такої процедури полягає в неінвазійний впливі на шар епідерми.

Струмінь чистого кисню, що подається з величезною швидкістю, допомагає наситити шкіру корисними речовинами.

Важливо : Метод високої комфортності і повністю безпечний і безболісний, але за якістю він не поступається ін’єкційним технологіям.

Кисень бере активну участь в регенерації клітин, обміні речовин і тканинному збагаченні корисними речовинами. Якщо збільшити вміст кисню в клітині, тоді активні речовини, які наносяться на проблемну шкіру, моментально проникають в нижній шар епідермісу.

Процедура проводиться в кілька етапів:

 • На першому етапі виробляється газорідинний пілінг. У цій процедурі бере активну участь кисень
 • Наступний етап передбачає обробку шкіри струменем кисню, завдяки чому відбувається насичення клітин і тканин
 • На останньому етапі вводяться лікувальні коктейлі за допомогою кисневої струменя. Вибір мезококтейля залежить від проблеми, на усунення якої спрямований такий процес

Результати мезотерапії особи, фото до і після

Мезотерапія – до і після
Мезотерапія – до і після
Мезотерапія – до і після

Кожна жінка, яка зробить омолодження шкіри за допомогою мезококтейль, буде задоволена результатами мезотерапії особи. Фото до і після допоможуть побачити різницю стану шкіри обличчя до процедури і через пару годин після неї.

Мезотерапія – до і після
Мезотерапія – до і після

чому виникають синці після мезотерапії особи?

Правильно проведена мезотерапія – мінімум побічних ефектів

Гематоми на тканинах після процедури омолодження – це побічний ефект, якого складно уникнути.

Рада: Звертайтеся до досвідчених косметологів. Чим довше цей фахівець працює в області косметології, тим менше буде побічних ефектів після процедури.

Так, чому виникають синці після мезотерапії особи? Процедура проводиться за допомогою застосування мікроскопічних голок. Але, незважаючи на це, ці ін’єкції можуть стати причиною появи синців.

Важливо: Побічний ефект у вигляді синців після введення мезококтейль не відбивається на ефективності ін’єкційного методу омолодження. Відбувається найтонший розрив тканин епідерми через швидке введення препарату.

Догляд за обличчям після мезотерапії

Бережіть особа після мезотерапії!

Щоб зменшити сильне прояв побічних ефектів, необхідно проводити догляд за обличчям після мезотерапії:

 • Не торкайтеся особі руками , щоб не зробити гематому ще більше
 • Не використовуйте косметичні засоби по догляду за обличчям і декоративну косметику
 • чи не відвідуйте солярій, лазню або сауну. Остерігайтеся впливу прямих сонячних променів, особливо влітку

Важливо: Дотримуйтесь цих правил протягом доби після процедури, і тоді у вас буде приголомшливий ефект після такої сучасної методики омолодження обличчя.

Протипоказання для мезотерапії особи

Дівчині роблять мезотерапію

Кожна жінка хоче бути молодою і красивою, але використовувати той чи інший метод можна не всім. Протипоказання для мезотерапії особи:

 • Індивідуальна непереносимість складових коктейлю, який наноситься на оброблювану ділянку шкіри
 • Гострі запальні процеси епідермісу (екзема, герпес, псоріаз)
 • Захворювання печення і камені в жовчному міхурі
 • Вагітність і період годування груддю
 • Лихоманка, підвищена температура тіла
 • Захворювання серця і судин
 • низький імунітет

Як часто можна робити мезотерапію особи?

Огляд шкіри обличчя

Проводити сеанси омолодження шкіри за допомогою ін’єкцій можна починати з 25 років. Для досягнення доброго ефекту знадобиться 2-3 процедури. Деяким жінкам, з проблемною шкірою обличчя, доведеться зробити до 6 таких сеансів.

Як часто можна робити мезотерапію особи? Курс лікування, що складається з 6 процедур, можна повторювати кожні півроку.

Чи варто робити мезотерапію особи: поради та відгуки

Красива шкіра обличчя після мезотерапії

Жінки часто сумніваються робити чи ні їм процедуру омолодження. Адже вони не знають, які методи безпечні, а які можуть завдати шкоди шкірі або організму.

Тому вони задаються питанням: чи варто робити мезотерапію особи? Поради і відгуки інших дам, які вже провели хоча б один курс такої процедури, допоможуть зробити вибір на користь мезотерапії для омолодження особи.

Рада: Прислухайтеся до порад фахівця косметолога. Якщо є протипоказання, тоді краще відмовитися від проведення процедури.

Важливо: Якщо протипоказання відсутні, то ускладнень практично не буває.

Рада: Мезотерапию робити потрібно, якщо є очевидні недоліки шкіри. Проконсультуйтеся з косметологом, і він підбере відповідний вид цієї терапії для вашої шкіри обличчя.

Мезотерапія особи – це не боляче. Якщо ви боїтеся уколів, зробіть процедуру за допомогою кисню. Ефект буде відмінним! Кожна жінка відзначає прекрасний результат після такого процесу омолодження особи. Будьте завжди молодими і красивими!

Відео: Мезотерапія особи – як проводиться процедура, обговорення професіоналів.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *