Шлейка Або Ошийник: Що Вибрати Для Своєї Собаки?

Одним з обов’язкових до придбання аксесуарів для нового члена сім’ї – собаки — є засіб для його утримання. Це може бути шлейка або нашийник. Обидва варіанти досить популярні й існують паралельно один одному. Що вибрати конкретно вам? Давайте думати разом!

Що краще: шлейка або ошийник?

Для тих, хто не зовсім уявляє, що це таке, скажемо відразу: нашийник – це ремінець для шиї, шлейка – лямка, яка охоплює частину спини та груди. Вважається, що для здоров’я краще остання. Причина в рівномірному розподілі навантаження, відсутності здавлення дихальних шляхів. Навіть якщо собака за своїм характером дуже агресивна і схильна до різких ривків, її шия, хребет і м’язово-зв’язковий апарат не будуть деформуватися. А взагалі в першу чергу дізнайтеся поради експертів і кінологів, як вибрати собаку, адже брати породу навмання — не найкраще рішення.

Є ряд випадків, коли шлейка не просто радиться, а настійно рекомендується до застосування:

хаскі або будь інший їздовий собаки, адже саме для них вона і створювалася, як найкращий варіант для комфортного дихання під час бігу;
• для чихуахуа і йорка. Декоративні собачки настільки крихкі і мініатюрні, що нашийник для них більше схожий з кайданами. Він може серйозно деформувати їх шию, тому шлея – єдиний щадний варіант;
• для дорослих собак-брахицефалов. За цим складним словом ховаються всі породи собак, які мають укороченим черепом з піднятим носом. Оскільки такі собаки мають анатомічно закладені проблеми з диханням, то для бульдога, мопса ідеально підходять саме шлейки.

При цьому для цуценяти шлея – не варіант. Вона може травмувати його передні лапи, стати причиною вивертання ліктів собаки назовні. Необхідно почекати до 8 міс з великими собаками і 6 міс з мініатюрними і тільки тоді вдягати на них шлею.

Якщо ж ви володар таких м’язистих собак, як пітбуль або стафф, то можете спокійно вдягати на них нашийник: їх щільна, важка шия спокійно витримає будь-які навантаження.

Тепер ви знаєте, у що вдягнути свою собаку. А що ви віддаєте перевагу для свого песика? Діліться з нами в коментарях, а також читайте, як правильно чистити зуби собаки — це важливо!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *