шунгітовая вода

Багато століть люди вивчали корисні властивості води, її вплив на організм людини. Вони звернули увагу на мінерал шунгіт для очищення води, під впливом якого водні джерела набували цілющий ефект. Будь-яка вода ставала придатною для пиття, допомагала загоювати рани, надавала сили.

Як не дивно, в 21 столітті питання якості питної води як і раніше актуальний. Можна використовувати високотехнологічні винаходи і фільтри, а можна повернутися до знань про камені, завдяки якому поняття шунгітовая вода асоціюється зі здоровим способом життя.

Що таке шунгіт

шунгіт – древня гірська порода, схожа за процесу утворення з вугіллям. До складу каменю входить безліч мінеральних сполук, металів і вуглець, поєднання яких і обумовлює властивості мінералу очищати рідини.

Структура каменю містить безліч порожніх клітин вуглецю. Вони називаються фулерени і має здатність іонізувати воду, видаляючи різні форми негативної енергії.

Вода після проходження через шунгіт очищається майже від усіх видів органічних сполук, в тому числі пестицидів і солей важких металів.

Великі родовища цього мінералу зустрічаються в Карелії. В інших регіонах розробка і видобуток не ведеться. Якщо вирішите придбати камінь шунгіт для водоочищення, поцікавтеся, звідки він приїхав. Це буде гарантією натуральності продукту і захисту від підробок.

Камінь шунгіт в природі шунгітовий щебінь

Очищення води за допомогою шунгита

Деякі підприємства використовують схожі породи, щебінь і шунгіт для очищення води в промислових масштабах. Ми поділимося досвідом, як використовувати шунгіт будинку з користю для себе і близьких.

Їм можна знезаражувати не тільки водопровідну питну воду, а й воду в басейнах, колодязях.

Цей мінерал має здатність очищати рідина навіть від шкідливих бактерій і паличок.

Існує два різновиди шунгита: чорний і благородний (елітний).

чорний шунгіт – нагадує вугілля камінь з тьмяним полиском, вміст вуглецю 30-50%.

шляхетний містить вуглецю понад 80%. У природі зустрічається рідше (близько 1% від усього обсягу видобутку), процес вилучення та переробки більш складний.

Наявність більшого відсотка вуглецю прискорює процес очищення води.

Таким чином, елітний сорт дорожчий. Але обидва підходять для того, щоб зменшити кількість шкідливих речовин, що надходять в ваш організм.

Корисні властивості шунгітовой води

У 18 столітті вже було широко відомо, що таке шунгітовая вода і про її чудодійні можливості.

Місця в районі Онезького озера, де залягав цей мінерал, стали курортом для російської знаті.

При контакті з рідиною камінь не просто очищає її від домішок, але і насичує її корисними речовинами.

Воді, настояної на шунгіт приписують такі лікувальні властивості:

 • Дезінфікуючі.
 • Антигістамінний ефект.
 • Діє як імуномодулятор.
 • Антиоксидантні властивості.

Застосування шунгітовой води

Шунгітову воду застосовують в комплексній терапії при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, нервової системи, серця і судин. Вона позитивно впливає на кровообіг і зміцнює імунітет.

Вода, настояна на шунгіт може сприяти полегшенню симптомів або одужання при захворюваннях:

 • шкіри;
 • анеміях різної етимології;
 • астмі;
 • діабеті;
 • респіраторних захворюваннях;
 • отруєннях;
 • при підвищеній втомлюваності;
 • алергіях.

Зрошення і полоскання горла допоможе при ангіні, стоматиті, як хороший антисептик.

Знайшла ця універсальна вода застосування і в складі лікарських препаратів. Заслуженою популярністю користується протизапальний засіб Водний екстракт прополісу на шунгітовой воді.

шунгітовая крихта Джерело води

Зовнішнє застосування.

Багато століть відома здатність шунгітовой води прискорювати загоєння ран і опіків. При проблемах зі шкірою і для загального зміцнення організму показаний курс ванн з використанням мінеральної розчину.

Ще одне чудове властивість води – надавати тонізуючий і розгладжують на шкіру – напевно сподобається жінкам.

Людям, які мають проблеми з волоссям, рекомендується пройти курс ополіскування шунгітовой водою. Це зміцнить коріння волосся, зменшить себорею, додасть блиск.

Як приготувати шунгитову воду

Зробити шунгитову воду в домашніх умовах досить просто.

 1. Для цього буде потрібно підготувати некип’ячену воду.
 2. Промити камені під проточною водою. Якщо використовуєте їх вперше, залити водою на кілька діб, після чого всю воду вилити. Тепер мінерал готовий повністю розкрити свої цілющі якості.
 3. Далі помістіть в рідину шунгіт для очищення води на три доби.
 4. Для чорного шунгита пропорція становить 100г на 1 літр води.
 5. Якщо використовуємо елітний сорт, потрібно 60г каменів на 1 літр води. Час очищення води цим шунгитом – всього близько 3 годин, але буде оптимально, якщо залишите на ніч.
 6. Обережно, не збовтуючи, перелийте готову очищену воду в новий посуд таким чином, щоб нижня частина рідини – кілька сантиметрів над камінням – залишилася в старій посуді. У цьому шарі залишаться всі шкідливі домішки.

В процесі очищення води шунгитом важливо дотримуватися деяких умов, щоб продукт приніс вам якомога більше користі.

 • Готуйте цілющу воду порційно, не більше 2-3 літрів за раз.
 • Для приготування потрібно використовувати посуд з кераміки або скла: банки, глечики, миски. Чи не підійдуть металеві, пластикові, алюмінієві ємності, шунгіт може вступати в хімічні реакції з таким покриттям.
 • Готову шунгитову воду оптимальніше всього зберігати в посуді зі скла.
 • Не рекомендується ставити в холодильну камеру, є думка, що електромагнітні хвилі можуть вплинути на склад рідини і її властивості.

Міняти камені потрібно не рідше, ніж раз на півроку, дрібні навіть частіше. Обов’язково промивати і очищати від нальоту в процесі використання.

Протипоказання

Шунгітовая вода, як засіб для підтримки організму, принесе більше користі при правильному застосуванні. У всьому потрібно знати міру. Фахівці не рекомендують безконтрольно пити воду літрами, щоб уникнути шкоди від зайвої мінералізації організму. Є якась норма споживання рідини в добу. Нехай це будуть дві склянки очищеного вуглецем напою, а решта обсягу – звичайний щоденний раціон.

Якщо ви страждаєте серйозними захворюваннями, розглядайте шунгитову воду як додатковий і загальнозміцнюючий етап, але не як панацею від усіх хвороб.

Така водна терапія протипоказана людям з серйозними захворюваннями шлунка, онкологією, підвищеним згортанням крові.

Якщо відчуєте запаморочення, нудоту та інші побічні ефекти, не зайвим буде проконсультуватися з лікарем.

Немає причин не спробувати в дії цей дивовижний мінерал шунгіт. Бережіть себе і своє здоров’я!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *