Скільки пити води на сушінні

Домогтися досконалого тіла і красивих форм хочуть багато. Для цього вже існують популярні дієти і поради дієтологів, як скинути зайві кілограми. У друкованих виданнях та інтернеті можна знайти багато інформації як це зробити. При використанні таких методик фахівці нагадують, що будь-які способи примусового скидання ваги можуть впливати на загальний стан організму і не тільки в позитивну сторону. Консультація фахівця може виключити ризик порушення обмінних процесів і зниження м’язового тонусу.

Тому сьогодні більшість людей вивчають і застосовують досвід професійних атлетів, які використовують, для додання своєму тілу красивих форм, процес сушіння.

Чим відрізняється сушка тіла від схуднення?

Сушка є складним процесом, який означає спалювання підшкірного жиру приблизно до 10% всієї маси тіла. Ставлять таку мету собі в основному спортсмени, які планують участь в змаганнях. Саме завдяки сушці, бодібілдери виглядають такими рельєфними, як ми звикли їх бачити на екранах телевізора. Сушка «промальовує» все м’язи на тілі спортсмена. Зазвичай сушать тіло за 14 днів до змагання при цьому дотримуючись суворої білкової дієти. Тобто як бачимо сушка – це досить короткий процес часто перед змаганнями.

Процес схуднення може бути тривалим залежно від початкової маси людини і бажаних кінцевих результатів. Схуднення є щадним процесом для організму на відміну від сушки тіла. Саме тому не рекомендується сушити тіло тривалий період – це може привести до збою обміну речовин в цілому. Головне питання, яке цікавить людей, які збираються «сушитися»: скільки пити води на сушінні? І відповідь проста – багато. Процес «сушки» – це зменшення підшкірного жиру, а не зневоднення організму.

Правильна сушка тіла – це комплексний підхід:

 1. Правильне харчування.
 2. Помірні фізичні навантаження.
 3. Повноцінний відпочинок.
 4. Вживання потрібної кількості води, який допомагає запускати спалювання жирів.

Щоб грамотно «просушити тіло» краще звернутися до фахівців з цього питання і бути під контролем.

Кому потрібна сушка тіла?

Як ми вже писали вище, сушка потрібна в основному спортсменам, які готуються до змагань. В останні роки придумують програми під назвами «сушка» і пропонують їх жінкам. Тут мається на увазі, що програма розрахована таким чином, щоб Ви худнули швидко. Потрібно розуміти, що це сильний стрес для організму. Якщо жінці необхідно схуднути на 3-8кг, то така програма стане для неї ідеальною. Така кількість кілограм можна скинути за кілька тижнів, займаючись інтенсивно і харчуючись по дієті.

Головна помилка в «сушінні тіла»

Обмеження себе у вживанні води є найпоширенішою помилкою, що при сушінні тіла, так і при схудненні. Люди через незнання, розуміють слово «сушка» буквально, вважаючи що, довівши тіло до зневоднення у них будуть спалюватися жири. Це абсолютно невірно! Саме, коли організм отримує регулярно достатню кількість поліпшується обмін речовин, відбувається максимально ефективне очищення і відбувається схуднення. При цьому звертаємо Вашу увагу, що швидко починають йти обсяги тіла, так як організм перестає затримувати рідину боячись зневоднення.

Як і коли поповнювати водний баланс?

У повсякденному житті ми вживаємо воду, коли вже відчули спрагу. Слід розуміти, що якщо ви відчули спрагу, то на даний момент організм вже втратив 2% ваги разом з рідиною. Тому сідаючи на сушку тіла варто вживати воду за рекомендованою схемою з однаковими інтервалами. І неважливо хочете ви пити очищену воду в той момент чи ні.

Вода в організмі відіграє незамінну роль, як і в активації процесів спалювання жирів, так і у відновленні сил після фізичних навантажень. Недолік рідини в організмі може призвести до зневоднення і як наслідок загальмувати нормальний обмін речовин. Рекомендується за дві години до тренування вжити до 500мл очищеної води, після за 10 хвилин до початку випити ще 100 мл. Під час виконання фізичних вправ випивати не менше 100 мл води кожні 15-20 хвилин. Після закінчення тренувального процесу вживайте ще 200 мл води, так організм зможе повноцінно відновити втрату рідини.

При анаеробних і силових навантаженнях

На тренуваннях з анаеробними навантаженнями не рекомендується вживати багато води, так як тяжкість, що створюється рідиною, ускладнює виконання силових підходів. Як відомо, виконання анаеробної навантаження вимагає максимум концентрації, амплітуди рухів і витрачання сил. При вживанні великої кількості води виконувати силові вправи виходить складно. Під час тренувального процесу краще пити очищену воду невеликими ковтками і трохи, практично лише змочуючи губи. При цьому сприятливо на тренування буде впливати прийом рідини з швидкими вуглеводами. Зрозуміло, її приймають під час перерв між підходами.

Пийте воду до і після анаеробної навантаження обов’язково. Закінчивши тренування протягом чотирьох годин коштувати заповнити втрати рідини в організмі. Як бачите навіть при сушінні тіла для атлетів необхідно приймати достатню кількість води.

Що впливає на потребу в воді?

Кожен організм індивідуальний і це слід враховувати в розгляді питання, що впливає на потребу в воді? При цьому важливими моментами, які можуть впливати на потребу рідини є:

 1. Спосіб життя людини і його вік.
 2. Заняття професійним спортом.
 3. Фізичні та розумові навантаження.
 4. Харчування людини.
 5. Вживання алкоголю і куріння.
 6. Період вагітності і лактації.
 7. Використання кави та інших напоїв.

Як бачимо сказати яка кількість очищеної води варто вживати людині сказати складно. Але необхідно знати, коли людина п’є недостатня кількість води його обсяги тіла, збільшуються. Це відбувається в результаті того, що клітини просто починають накопичувати рідину не знаючи, коли буде наступне надходження води.

При цьому потрібно розуміти, що для організму корисна просто очищена фільтром вода, а не кип’ячена. Кава і чай не вважаються в прийом рідини.

загальні поради

Якщо Ви плануєте розпочати сушити тіло або просто перейдете на правильне харчування, щоб схуднути обов’язково починайте вживати більше очищеної води. Зрозуміти скільки води потрібно приймати саме Вам може спочатку стати нелегким завданням. Але цілком нормально починати з норми 1.5 літра в день поступово збільшуючи кількість води. Чим більше Ваша вага, тим більше Ваш організм потребує очищеній воді.

Якщо у Вас є проблеми з нирками, Ви помічаєте набряклість ніг і рук на ранок. Те обов’язково стежте:

 1. Щоб Ви нормально відвідували туалет.
 2. Постарайтеся после 17:00 припиняти вживати воду.
 3. Якщо дотримання другого пункту не допомагає, а набряки сильні то зменшуйте кількість випитої води. Обов’язково проконсультуйтеся з сімейним лікарем.

Якщо Ви не любите пити просту воду, але дуже бажаєте схуднути

Як Ви вже зрозуміли, процес схуднення, як і сушка щільно пов’язана з щоденним прийомом рідини. Але багатьом людям пити воду, як це належить для гарного метаболізму в величезну тягар. Для них є лише один вихід:

Сприймайте прийом води, як ліки. Коли лікар Вам прописує таблетки Ви завжди їх приймаєте. Тому, наприклад, щоб навчиться пити воду до сніданку натще, можна починати все з одного ковтка. Перший день – один ковток, другий – два, третій – три і так далі. Повірте, Ви не помітите як швидко навчитеся пити достатню кількість. Головне розуміти – це Ваші ліки здатне прибрати з вашого тіла ненависні зайві кілограми. Почавши випивати більше води, Ваше тіло почне худнути на очах і це стане для Вас ще більшою мотивацією. Ви будете знати, що на правильному шляху до свого ідеального тіла!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *