Срібна вода лікувальні властивості

Вода насичена іонами срібла здатна убивати бактерії та використовується для очищення, профілактики та лікування і організму. Срібна вода споконвіків використовувалася людьми. Такою водою лікували, здійснювали священні обряди. Така вода зберігалася будинки на ряду з ліками. Не подумайте, ніби срібна вода – чарівне засіб що лікує хвороби і не дуги. Однак не слід сумніватися втерапевтичному ефекті правильного вживання напою.

Лікувальні властивості срібної води

срібло – один з численних металів, корисні властивості які вивчалися людиною тисячоліттями. Попри віднесення срібла до категорії тяжких, але благородних металів, його позитивний вплив на воду заборонена сумніву. Серед позитивних рис, проявляються при взаємодії рідини з металом слід назвати збільшуються можливості води довгий час залишатися свіжою. Це обумовлена ​​здатністю срібла згубне впливатиме на величезну кількість мікроорганізмів.

Приготування срібного води в домашніх умовах

Існує кілька способів створення води, настояної на сріблі.

 1. До воду опускається предмет (монета, посуд) з благородного металу і залишається у рідини кімнатної температури не менш 24 годин. Підвищити ефективність такого способу дозволяє додатковий “робота» зі металом (потримати в руках докласти до ділянки серця, візуалізувати його чистоту і корисну енергетику). Тільки після цього опускати предмет на рідину.
 2. Іонатор – прилад, за допомогою якого всього за 30 секунд якомога збагачувати воду іонами серебра. Щоб становлять срібної води лікували, а шкодили необхідно стежити над концентрацією речовини в рідині: вони повинні перевищувати показники в 50 мкг / л.

Критерій концентрації впливає вибрати спосіб створіння, в умовах будинку, корисної води з іонами срібла.

Щоб слабкою концентрації досить використовувати посуд, прикраси або монети з благородного металу, які потрібно занурювати в підготовлену для збагачення рідина. Настоювати рідину на срібному посуді або монетах необхідно від 1 у 3 діб.

Середні показники можна отримати методом випарювання споконвічного обсягу води, срібло в якому знаходиться в слабкої концентрації. Обсяг має зменшитися два рази.

До створення рідини з високим показником концентрації іонів металу знадобитися використання спеціального електронного приладу (заводського або зібраного власноруч).

Інший варіант отримання якісного збагаченого розчину для домашнього використання – покупка готової продукції в аптеках або магазинах, що спеціалізуються на лікувальному харчуванні.

Застосування срібною води

На сучасному етапі розроблена і запроваджено використання декількох методик застосування водного срібного розчину. Вибір підходу визначається поставленої перед медиками завданням.

Користь срібла у воді проявляється при вживанні продукту всередину й при зовнішньому використання.

У міру корисне фактично все. Щодо рідини збагаченої срібними частинками, то тут треба зазначити як про привабливих якостях складу (бактерицидні, знезаражувальні), але і про те, що застосування вимагає правильного підбору концентрації:

 • для профілактики зупиняються на низьких показниках;
 • для лікування використовують середню концентрацію корисних речовин;
 • для зовнішнього застосування рекомендується висока концентрация.

Іони речовини, завдяки яким і проявляється користь води с сріблом для жіночого організму, є необхідною складовою тканин і проходять у людському тілі хімічні реакцій. Місце концентрації найбільшого обсягу речовини – головний мозок кістки і нервові клітини. Недолік срібла негативно відбивається по функціонуванні систем, а достатня кількість допомагає підтримувати імунітет і протистояти вірусам.

Зовнішнє застосування водного розчину срібних частинок, що підтверджено ще нашими предками, дозволяло позбавлятися від опіків та захворювань шкіри, справлятися із вельми небезпечними і серйозними ранами.

Властивості срібної води до науковому світі визнаються об’єктом вислови суперечливих поглядів. Попри неоднозначність відношення до благородному металу і до кінця невивченим властивостями, його продовжують активно використовувати в народній і традиційної медицини.

Пропонуємо кілька поширених прикладів і рекомендацій застосування срібної води:

 • При захворюваннях порожнини рота (пародонтоз, стоматит) рекомендується регулярне ополіскування.
 • Нездужання, зв’язані з органами травлення знижують своїх інтенсивність при вживанні водного срібної розчину за 100мл натщесерце, їжу рекомендується вживати через півгодини. Наступає полегшення не повинно ставати підставою для припинення лікування. Знижена доза дозволить закріпити досягнуті результати.
 • Очевидна користь срібній води для людини: вона рятує небажаних зморщок регулює нормальний перебіг природних процесів очищає кров і т.п.
 • Рідину, збагачена сріблом, здатна благотворно проводити обмінні та очищаючі процеси.
 • Піде користь цілющий розчин для людей низькою імунітетом, що призводить на частих інфекційних захворювань. В Як профілактику рекомендується щоденне вживання рідині в невеликих кількостях.
 • Інгаляції з цілющим складом допомагають позбутися від риніту.
 • Водний срібна розчин, у незначній концентрації 10-20 мг / л, використають для промивання та примочок при лікуванні багатьох хвороб сфери офтальмології.
 • Боротьба захворюваннями шкірних покривів (оброблення ран, компреси, лікувальні ванни) передбачає застосування рідина з певною концентрацією речовини, придбану в мережі аптек і створену власними руками. Користь срібної води тутпроявляється в зниженні інтенсивністю алергії, проявів цукрового діабету тощо О 3 л. рідині, поміщених в емальовану ємність, розчиняється 20 табл. аспірину. Розчин протягом 24 годині збагачується іонами срібла завдяки Іонатор. Прийняття ванни, не частіше 1 разу на 2 дні протягом 20 хвилин, розчин додають в рідину з температурою 40? C.

Вода з іонами срібла, в кожному із варіантів її використання, здатна збільшувати позитивну дію великого числа медикаментів. Зобережністю потрібне ставитися до даного факту при призначенні антибіотиків, використання перекису водню і інших препаратів.

Срібло, розчинена в воді, визнається найкращим дезинфікуючим засобом, що не змінює смак рідин протидіє масі мікроорганізмів. Використовується для:

 • консервації води на суднах далекого плавання;
 • відправляється з космонавтами в космос;
 • консервації дитячого харчування, соків, продуктів з молока і алкоголю;
 • продовження строків використання кремів, настойок і мазей.

Регулярне використання напоїв збагачених срібними частинками, позитивно впливає на функціонування кровотворних органів, якісний склад крові.

Ведення до раціону збагаченої іонами металу води повинна передувати підготовку. Носіння срібних прикрас, стикаються із тілом покаже ступінь сприймання організмом речовини: потемніння шкірних покривів та виникнення подразнень – ознака необхідності відмовитися від використання збагаченої рідини.

Збереження срібної води

Для збільшення терміну придатності води з сріблом мають бути дотримані умови зберігання рідини:

 • вилучити нестабільність температурного режиму (спека, холод);
 • берегти від попадання прямих сонячних проміння,
 • не зберігати висококонцентрований розчин до темному приміщенні більше 2 місяців;
 • зберігати у посудині із скла або кераміки;
 • перш ніж іонізувати рідина промислового очищення вона повинна піддатися процесу фільтрації і відстоювання;
 • збагачену сріблом воду не можна кип’ятити.

Рекомендується в хаті власний іонізатор, що дозволить в будь-який час створювати необхідну кількість свіжого розчину. Ємність із збагаченої рідиною, перед використанням, рекомендується інтенсивно струшувати.

Запобіжні заходи

Користь і шкода води з серебром – тема найактуальніша та обговорювана. Чималий відсоток медиків з настороженістю ставиться до складу, стверджуючи для людини високий ступінь ризику від використання металу, віднесеного до другого класу небезпечності. Зупиняють спеціалісти увагу і на питанні недостатньою вивченості впливу водного розчину срібла на фізіологічні процеси людського тіла. Існує й такий утвердження, що срібний вода – розчин металу, здатний нашкодити дітям.

В результаті, варто дослухатися до настійних вимог по дотриманню концентрації і об’ємів спожитого водного розчину (курсовий прийом). Не варто виключати обговорення питань профілактичного і лікувального користування рідини з іонами срібла з медиками. Швидкого позитивний ефект від уживання срібною води очікувати не стоїть, а при виникненні неприємних відчуттів варто відмовитись від напою і проконсультуватися із лікарями.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *