Срібний іонізатор води

Срібло (Ag) – благородний метал. Як цілющий і бактерицидний засіб використовується з давніх часів для лікування і швидкого загоєння ран, довгого зберігання рідин, для боротьби з бактеріями, поліпшення загального стану здоров’я і т.п. Сучасна людина, яка піклується про своє здоров’я, неодмінно звертає увагу на різні пристосування, створені із застосуванням благородного металу. Поряд зі столовими наборами, зубними щітками, стерильними пов’язками, іоносеодержащімі препаратами і іншими винаходами, звертає на себе увагу прилад – срібний іонізатор води. Розбираємося з властивостями металу, позитивним і негативним впливом на людський організм, сферою застосування та особливостями пристроїв для сріблення водного середовища.

Користь і шкода

Говорячи про Argentum, необхідно розуміти і пам’ятати не тільки про доведених цілющі властивості малої кількості речовини, а й про те, що Ag, як 47 елемент таблиці Менделєєва, є важким металом і відноситься до класу високо небезпечних.

Зупиняючись на умовах, які обумовлюють корисні властивості срібної води, варто вказати на:

 • цілющі властивості, що допомагають оздоровленню, стійкості імунної системи, опірності хвороботворним інфекціям;
 • антисептичні властивості;
 • наявність сильного і широкого бактерицидного дії (перевершує золото, мідь);
 • нешкідливість (в допустимих нормах);
 • здатність швидко проникати в структуру клітини;
 • можливість використання для дезінфекції поверхонь і речей.

З іншого боку, Ag визнається шкідливим для людини речовиною через:

 • віднесення металу до другого класу небезпеки;
 • можливості отруєння зі смертельним результатом;
 • безконтрольного використання.

Саморобні іонізатори створюються з неякісного металу, що не гарантує збагачення рідини якісним і достатнім обсягом речовини. Срібні вироби низької проби використовувати не рекомендується.

Піклуючись про власне здоров’я, людина користується різноманітними очисниками. Популярними визнаються пристрої промислового або домашнього виробництва. Незважаючи на тисячолітню історію такого явища як срібна вода, користь чи шкода її застосування до сих пір обговорюється в обивательських і наукових колах. Зважуючи всі за і проти, варто тверезо підходити до питання і з обережністю використовувати за призначенням.

Здатність знищувати мікроорганізми

Дослідження, проведені вченими в XIX столітті, обгрунтували здатність металу дезінфікувати і знищувати шкідливі мікроорганізми (стафілокок, дифтерійна паличка і т.п.). Доведено, що вбиває бактерії і впливає оздоровчо на людський організм концентрація речовини, узята в обсязі 0,4 мг / л.

Бактерицидні властивості проявляються в здатності проникати всередину патогенних організмів, приводячи до їх загибелі не викликаючи дисбактеріозу.

застосування

Унікальні властивості срібного розчину використовують в процесі лікування найрізноманітніших хвороб.

Сезонне похолодання – час зміцнювати імунітет. Сезонна спека – фактор, що вимагає активізації життєвих сил організму в боротьбі з кишковими інфекціями. Все це можна за допомогою срібної води.

Її використовують у формі:

 • інгаляцій при запальних процесах в легенях і бронхах;
 • примочок і зрошення при пошкодженнях шкіри високими температурами;
 • пиття при проблемах з шлунково-кишкового тракту;
 • профілактичних ванночок для дітей при шкірних захворюваннях;
 • протирання для зняття припухлості та почервоніння;
 • профілактичного пиття дітям при вірусних і бактеріальних інфекціях;
 • протирання для дезінфекції дитячих речей;
 • зрошень, промивань, примочок, компресів в хірургії;
 • примочок і промивань в офтальмології;
 • полоскань і промивань в отоларингології;
 • пиття в терапії та ендокринології;
 • пиття і полоскання при інфекційних захворюваннях;
 • зрошення, марлевих тампонів і промивань в акушерстві та гінекології;
 • розчинів в дерматології;
 • полоскань в стоматології.

правильно здійснювана очищення води сріблом дозволяє отримати продукт, здатний, при попаданні в людський організм, позитивно впливати на обмінні процеси. Вплив на рівень активності деяких ферментів, в залежності від концентрації речовини, може бути як гнітючим, так і стимулюючим. Silber здатний забезпечити підвищення рівня нуклеїнових кислот і правильне функціонування головного мозку.

Зафіксована здатність позитивно впливати на процес оновлення крові (зростання моноцитів і лімфоцитів, підвищення рівня гемоглобіну, уповільнення швидкості осідання еритроцитів).

Сфера застосування широка:

 • консервація рідин;
 • для збільшення терміну придатності лікарських препаратів;
 • медицина (попередження і лікування всіляких захворювань, обробка ран);
 • ветеринарія.

Увага! Застосування має характеризуватися періодичністю і нетривалістю. Накопичення в тілі веде до порушення обмінних процесів, виникненню депресивних станів і інших негативних наслідків.

Прилади для виробництва

Сьогодні не доводиться замислюватися над тим, як зробити срібну воду. Розроблено і створено різні моделі іонізаторів води сріблом, серед яких варто виділити:

 1. Серебрін-міні;
 2. Серебрін;
 3. Сільва-936 Автомат;
 4. Сільва 93М2 і т.п.

Сріблення визнається одним з кращих способів очищення. Висока вартість приладів (1490 – 3200 і вище), обмежує можливість їх придбання. Виходом з ситуації, що склалася стала можливість створення аналогів в умовах будинку. Як варіант, можна, подарувавши срібний стакан для води, вбити відразу двох зайців – піднести дорогий презент і подбати про здоров’я рідних і улюблених.

Що пропонують торгові мережі?

Сьогодні розроблені та впроваджені в масове виробництво безпечні пристрої для створення срібної води. Очисники користуються популярністю, що обумовлює насичення ринку вітчизняними і зарубіжними пристосуваннями. Придбати прості пристрої (посуд) і складні конструкції (Осрібнювач, іонізатори) можна і роздрібної торгівлі, і в мережі інтернет.

Принцип дії

Побутові пристрої володіють практично ідентичним пристроєм. Їх функціонування направлено на створення корисних розчинів в умовах будинку. Робота приладів базується на електрохімічному принципі. Для організації процесу потрібно ємність, пара електродів, електронний блок постійного струму. Останній є джерелом напруги (4-12 В). Електричний струм потрапляє на срібні і сталеві електроди, занурені в рідину. Різниця потенціалів, що виникає між електродами в момент підключення до електричної мережі, обумовлює процес активного виділення речовини.

Ступінь концентрації іонів визначається критеріями:

 • початкового об’єму рідини;
 • часом підключення приладу до мережі.

Важливо! Допустима концентрація не повинна перевищувати 50 мкг / л.

своєрідність

 1. Завдяки сріблення, безпечного для людини, вдається не просто очистити, а й знезаразити.
 2. Сучасні прилади скоротили час приготування розчину до декількох хвилин.
 3. Електронні та електричні пристрої мають здатність регулювати концентрацію.
 4. Пластини Іонатор, що володіють простою конструкцією, вимагають очищення, для чого використовується сода.
 5. Вживання срібної води рекомендовано через пару годин, що обумовлено часом, необхідним для нейтралізації шкідливих бактерій.

методи очищення

Сьогодні у відкритому доступі знаходиться інформація, що відповідає на питання: як зробити срібну воду в домашніх умовах. Очищення і збагачення здійснюється декількома доступними способами:

 1. Контактний. Спосіб результативний, але тривалий, що передбачає використання значних обсягів рідини. Як джерела срібних іонів використовують скло, вугілля або пісок. Їх поміщають в певні судини для настоювання. Обов’язкова процедура – фільтрація, що проводиться за допомогою срібного покриття.
 2. Обробка спеціалізованими препаратами. Метод вигідно використовувати при необхідності створення рідини з необхідною дозуванням речовини. Препарати характеризуються нестабільністю і короткочасністю підсумкового результату.
 3. електроліз. Спосіб визнається найефективнішим. Здійснюється за допомогою організації певного режиму подачі струму до електродним пластинам. Популярні електричні серебрітелі води використовують даний метод для створення оптимальної концентрації, широко застосовується в фармацевтиці, медустановах, басейнах, при виробництві бутильованої води.

Розчин певною концентрацією генерує іонізатор срібла для води Новатон-IS-112. Прилад дозволяє контролювати кількість споживаної рідини, щоб уникнути передозування.

Протипоказання

Зупиняючись на розмаїтті аспектів використання Осрібнювач і підсумкового продукту, варто вивчити протипоказання.

Вживати і використовувати збагачену рідина не можна майбутнім матерям і жінкам, які годують дітей грудьми. Самолікування може призвести до захворювання під назвою аргирия. Маленьким дітям розчин давати можна при необхідності, але тільки після консультації з лікарями.

Срібна вода – не панацея. Для внутрішнього застосування необхідне дотримання критеріїв концентрації і тривалості вживання. Варто знати і дотримуватися правил організації та проведення процесу іонізації (фільтрація, відстій, регулярне очищення елементів конструкції). Срібло дійсно добре очищає і збагачує, в допустимих концентраціях позитивно впливає на людський організм.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *