Свята вода

Не всі вірять в Бога, але навіть атеїсти визнають існування того, чого не може осягнути людський розум. Справжнім дивом, над розгадкою якого довгі десятиліття б’ються вчені, є свята вода. Вона здатна зцілювати і надати людині сил для боротьби з важкими недугами.

Чудові властивості води

Важко переоцінити користь і значення святої води. В анналах православної історії зберігаються численні випадки зцілення хворих, на яких доктора поставили хрест. Лікування відбувалося після вживання освяченої рідини.

Вчені вважають, що її унікальні властивості пояснюються особливою структурою. Така рідина має певний енергетичний заряд. Вживання дозволяє організму задіяти приховані резерви для боротьби з різними захворюваннями. Позитивна енергетика надає воді не тільки потрібний заряд, а й підвищує вміст корисних речовин. Чому так відбувається, до цих пір невідомо.

Пити освячений напій – значить насичувати організм мінералами і вітамінами. Вони, в свою чергу, збільшують здатність людини чинити опір дії недуги. Додатково виводяться шлаки і токсини, з’являється відчуття бадьорості.

Молитва на прийняття святої води

Священнослужителі стверджують, що не буде такою користі від пиття освяченої рідини, якщо людина щиро не вірить в Бога. Тому вживати її необхідно незмінно з молитвою.

Під час пиття прочитайте наступну фразу: «Господи Боже мій, нехай буде дар Твій святий і свята Твоя вода на відпущення гріхів моїх, в просвітлення розуму мого, в зміцнення душевних і тілесних сил моїх, во здравіє душі і тіла мого, в підкорення пристрастей і немочей моїх по безмежному милосерді молитвами Пречистої Твоєї Матері і всіх святих Твоїх. Амінь ».

Як використовувати святу воду

Православні люди зберігають чудодійний напій поруч з іконами. Пропонується дбайливо з ним звертатися. Наприклад, заборонено:

 • поїти їй тварин;
 • наливати в нечисту посуд;
 • кип’ятити або заморожувати;
 • митися в ній або прати одяг;
 • виливати куди попало.

Необов’язково зберігати воду в холодильнику, вона не зіпсується при кімнатній температурі протягом довгого часу. А коли зіпсується, вилити її слід в будь-якої водойму, але не в каналізацію. Використовується вона для вживання всередину (пиття), окроплення житла, автомобіля, речей, які потрібно освятити.

Пити святу воду можна вдома. Якщо вона закінчується, можна додати в посудину звичайної чистої рідини. Вона придбає властивості освяченого напою.

освятити квартиру

Існує православний обряд освячення житла. Як освятити будинок самостійно святою водою – питання, яким задаються багато людей. Вважається, що після проведення обряду людина стає ближче до Бога, довіряючи йому своє житло. Живучи в будинку люди починають менше лаятися, рідше хворіють і відчувають себе більш щасливими. До того ж, таким чином приміщення отримує захист від нечистих сил.

Згідно з давньою православною традицією, освячення будинку повинен проводити священнослужитель, який пройшов таїнство Священства. Але, якщо ви впевнені в собі і знаєте, що все зробите правильно, можете провести обряд самостійно. До нього потрібно заздалегідь підготуватись:

 • проведіть генеральне прибирання, акуратно складіть всі розкидані речі;
 • позбудьтеся від тих предметів і одягу, якими вже давно не користуєтеся;
 • переконайтеся, що в оселі присутня ікона і кілька свічок, куплених в церкві.

Якщо обряд проводите священик, надайте йому місце для його речей і вільний простір. Для освячення будинку буде потрібно не менше години. Якщо ви вирішите зробити все самостійно, попередньо відвідайте церкву, і отримаєте благословення на проведення обряду.

Дотримуйтесь певні правила. По-перше, при читанні молитви завжди звертайтеся до Господа, Богородиці і всіх Святих. Постарайтеся позбутися від усіх сторонніх думок і думайте тільки про молитви. По-друге, не проводите обряд самостійно, якщо знаєте, що не завжди прямуєте вірною дорогою. Лайка в будинку – вірна ознака того, що освячення слід довірити священнослужителю.

Православний обряд відбувається наступним чином:

 1. Наберіть святу воду в церкві і принесіть додому. Не можна використовувати ту, яка давно знаходиться в вашому житло, оскільки вона зібрала негативну енергію.
 2. Візьміть в ліву руку чашу з освяченою рідиною, а праву використовуйте, щоб розбризкувати її по всіх приміщеннях.
 3. Починайте обряд з східного кута будинку і рухайтеся за годинниковою стрілкою, читайте молитву «Отче наш». Також з молитвослова прочитайте «Да воскресне Бог» і 90-й псалом.

Ритуал проводять в будь-який зручний день крім п’ятниці, необов’язково це робити в неділю.

Пити як ліки

Багато випробували на собі цілющі властивості освяченої рідини. Чудодійний напій зазвичай п’ють вранці натщесерце або ввечері перед сном. Але використовуйте для цього тільки особисту посуд. Не забудьте прочитати молитву під час пиття. Корисно вживати воду разом з просфорою.

Також пийте її в необмежених кількостях, якщо відчуваєте, що перебуваєте в стані душевного сум’яття. Помічено, що цілющими властивостями володіють і компреси, для яких використовується освячена рідина. Їх прикладають до хворого місця на кілька годин.

З використанням святої води проводять і інший православний обряд. Для нього використовують рідину, яку освятили напередодні Водохреща. До того, як ви її вип’єте, перехрестилася і прочитайте певну молитву. Пийте на голодний шлунок маленькими ковтками. Вважається, що після обряду йдуть мучили людини недуги.

Щоб напій виявився ефективним, необхідно не просто його пити, а пити з вірою в Бога. Якщо ви твердо впевнені в допомоги Господа, то чудодійний засіб і справді надасть цілющий вплив.

освятити вербу

Святу воду використовують в різних цілях. Її також застосовують для освячення верби перед Вербною неділею. Для цього під час суботнього богослужіння священнослужитель читає покаянний 50-й псалом і махає кадилом, тим самим знімаючи гріхи з людей, присутніх на службу.

Прийнято приходити з гілками верби, яка розпускається однією з перших. Ці гілки кроплять під час служби. Хоча насправді сенс обряду в іншому – позбавити людей від гріхів, вчинених ними і подарувати їм можливість спокутування.

Освятити паску і яйця

Освячена рідина використовується ще в одному православному ритуалі – освяченні пасок і яєць напередодні Пасхи. Прийнято приносити їх церква і ставити на спеціально призначеному для цього столику. В паски вставляють свічки, які запалюють під час обряду.

При освяченні співаються православні піснеспіви, а священнослужитель підходить до кожного столу і окроплює паски і яйця святою водою. Цей ритуал символізує подяку Богові за все, що є у людини.

Чудодійні властивості освяченої рідини відомі з давніх-давен. Православні люди п’ють її постійно і вірять, що тим самим стають ближче до Бога. Недостатньо просто вживати воду, необхідно вести правильний спосіб життя. Подбайте про чистоту своїх помислів і покайтеся, якщо вчинили гріх. Тільки щиро віруючих людей чудодійний напій принесе справжню користь.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *