Варіанти використання алое в косметиці

На базі алое випускається багато косметики. Ця рослина має заспокійливу дію і, як правило, рекомендується для чутливої шкіри. Ви коли-небудь задавалися питанням “з якої причини алое користується популярністю в косметичній промисловості?” Якщо ні – пора дізнатися деякі факти про властивості алое.

Алое від акне. Ця рослина відомо, перш за все, своїм антибактеріальною дією. Також алое ефективно бореться з вільними радикалами і запобігає розвитку запальних процесів. Це відмінний препарат від акне, тому що заспокоює роздратування і діє як протизапальний бальзам на екзему. Він запобігає появі неприродних рубців.

Алое для шкіри. Також алое має чудову властивість приносити полегшення при стражданнях, наприклад, після опіку. Частково заспокоює подразливий епідерміс, зменшує почервоніння і допомагає тканин відновитися. Алое віра використовується в якості маски може поліпшити тонус шкіри.

Алое для волосся. На основі алое готують маски, так і для полоскання волосся. Ці унікальні косметичні засоби дозволяють зволожити волосся, полегшують їх розчісування, а також зміцнюють і додають волоссю блиск. Алое віра також запобігає пересушування шкіри голови.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *